Gejša půjčka – online, recenze

Půjčka až 800 000 Kč

Úrok od 10 %, RPSN od 10 %

 • Půjčka i pro cizince a se záznamem v trestním rejstříku
 • Splatnost až 7 let
 • Možnost online sjednání
Mám zájem o Gejša půjčku

Pod názvem Gejša půjčka se skrývá agregátor bankovních i nebankovních úvěrů, který dokáže porovnat jednotlivé nabídky a zprostředkovat tu nejvhodnější. Jak zažádat o úvěr prostřednictvím Gejša půjčky a co všechno tento webový portál nabízí?

Gejša půjčka může být dobrým pomocníkem při hledání úvěru, který vyhovuje individuálním představám a požadavkům. Stačí vyplnit krátký online formulář a vyčkat na nabídky půjček na míru.

Za internetovými stránkami gejsapujcka.cz stojí společnost Elephant Orchestra, s.r.o., zprostředkované úvěry jsou však poskytovány jednotlivými úvěrovými společnostmi. Mezi další agregátory patří také Čínská půjčka, Creditsor půjčka nebo Sumo půjčka.

Co je Gejša půjčka?

Webový portál Gejša půjčka představuje agregátor úvěrů, který zájemcům zprostředkovává nabídky vhodných půjček z bankovního i nebankovního sektoru. Umožňuje tak najít ten nejlepší úvěr snadno a rychle, aniž by bylo nutné procházet nabídky jednotlivých společností.

Gejša půjčka spolupracuje s velkým množstvím poskytovatelů bankovních i nebankovních půjček, díky čemuž má žadatel velkou šanci na schválení žádosti. Široký rozsah půjčky od 5 000 Kč do 800 000 Kč (popř. 1 000 000 Kč při opakované žádosti) navíc zaručuje, že si z jednotlivých nabídek vybere většina zájemců.

Gejša půjčka dokáže zprostředkovat úvěry ve výši od 5 000 Kč do 800 000 Kč.
Gejša půjčka dokáže zprostředkovat úvěry ve výši od 5 000 Kč do 800 000 Kč.

Zažádat o úvěr prostřednictvím Gejša půjčky je možné na webu gejsapujcka.cz. Vyplnění žádosti je snadné a zabere pouze pár minut. Po odeslání formuláře stačí už jen počkat na zaslání konkrétních doporučených nabídek.

Výhody Gejša půjčky:

 • vysoká schvalovatelnost žádostí –⁠ Gejša půjčka spolupracuje s mnoha úvěrovými společnostmi, což zvyšuje šanci na poskytnutí úvěru
 • široký úvěrový rámec –⁠ díky širokému rozsahu půjčky si z doporučených nabídek vybere většina zájemců
 • snadné sjednání online –⁠ stačí vyplnit formulář na webu gejsapujcka.cz a vyčkat na doporučené nabídky
 • rychlé vyřízení –⁠ v některých případech lze mít peníze na účtě během 24 hodin

Nevýhody Gejša půjčky:

 • nedostatek informací –⁠ web gejsapujcka.cz neobsahuje téměř žádné informace o poskytovaných úvěrech
 • nedostatek recenzí Gejša půjčky –⁠ recenze Gejša půjčky je obtížné dohledat

Malé množství recenzí Gejša půjčky mohou zájemci o tuto službu považovat za nevýhodu. Důvěryhodná hodnocení agregátoru Gejša půjčka prakticky neexistují, což může od jeho vyzkoušení odrazovat.

Parametry úvěru

Prostřednictvím Gejša půjčky je možné zažádat o úvěr ve výši 5 000 Kč až 800 000 Kč s dobou splatnosti od 1 měsíce do 7 let. V případě opakované žádosti se rozsah úvěru zvyšuje na 1 000 000 Kč.

 • Typ půjčky: bankovní i nebankovní
 • Výše první půjčky: 5 000 Kč – 800 000 Kč
 • Výše opakované půjčky: 5 000 Kč – 1 000 000 Kč
 • Splatnost: 1 – 84 měsíců
 • Vyřízení: online
 • Bez doložení příjmu: ne
 • Bez registru: ne
 • Bez ručitele: ano
 • Způsob vyplacení: převodem na účet

Během vyplňování online formuláře je třeba poskytnout informace o pravidelných příjmech, výdajích a případném zadlužení. Gejša půjčka tedy nezprostředkovává půjčky bez doložení příjmu, půjčky pro nezaměstnané ani půjčky pro zadlužené.

Vzhledem k tomu, že si lze půjčit již od 5 000 Kč na dobu 1 měsíce, je prostřednictvím Gejša půjčky možné zažádat o mikropůjčku typu rychlé půjčky nebo půjčky před výplatou.

Zároveň však Gejša půjčka uspokojí požadavky zájemců o spotřebitelské úvěry většího rozsahu, jelikož zprostředkovává půjčky až do výše 1 000 000 Kč.

Za využití Gejša půjčky uživatelé neplatí žádný poplatek.

Pomocí Gejša půjčky lze zažádat například o půjčku před výplatou ve výši několika tisíc korun.
Pomocí Gejša půjčky lze zažádat například o půjčku před výplatou ve výši několika tisíc korun.

Gejša půjčka –⁠ průběh žádosti

Žádost o úvěr se podává online prostřednictvím jednoduchého formuláře na webových stránkách gejsapujcka.cz. Během jeho vyplňování je potřeba občanský průkaz, mobilní telefon a přístup k e-mailu.

V první části žádosti se vyplňuje požadovaná výše půjčky a základní osobní údaje:

 • jméno a příjmení
 • telefonní číslo
 • e-mailová adresa
 • rodné číslo
 • adresa trvalého bydliště

V dalším kroku je nutné poskytnout údaje o vzdělání a finanční situaci žadatele včetně informací o příjmech a případných dluzích:

 • výše a zdroj čistého měsíčního příjmu
 • výše měsíčních výdajů
 • nejvyšší dosažené vzdělání
 • informace o záznamu v úvěrových registrech, exekuci nebo insolvenci

Poslední část žádosti je nejkratší a obsahuje pouze dvě doplňující položky:

 • číslo občanského průkazu
 • výběr odpovědi na otázku, zda si žadatel přeje ručit nemovitostí

Vždy platí, že větší šance na úspěch mají žadatelé bez záznamu v jednom z úvěrových registrů a s dostatečně vysokým příjmem ze zaměstnání. Pravděpodobnost schválení žádosti zvyšuje také případné ručení nemovitostí.

Po odeslání formuláře už je jen třeba vyčkat na zaslání vybraných nabídek. Postup sjednání samotného úvěru vždy závisí na konkrétním poskytovateli.

Žádost o zprostředkování úvěru se podává online na webových stránkách gejsapujcka.cz.
Žádost o zprostředkování úvěru se podává online na webových stránkách gejsapujcka.cz.

Recenze Gejša půjčky –⁠ výsledné zhodnocení

Gejša půjčka patří mezi online agregátory úvěrů, které usnadňují výběr té nejvýhodnější půjčky. Díky tomu, že nabízí široký úvěrový rámec, uspokojí požadavky většiny žadatelů.

Agregátor Gejša půjčka navíc spolupracuje s mnoha bankovními i nebankovními společnostmi a díky tomu dokáže nabídnout vhodný produkt i těm, kteří v minulosti s žádostí o úvěr neuspěli.

Je však třeba počítat s tím, že během vyplňování formuláře je žadatel dotázán na zdroj a výši příjmů i případné další finanční závazky. Gejša půjčka nezprostředkovává úvěry pro dlužníky v exekuci či insolvenci.

Za nevýhodu lze požadovat nedostatek uživatelských recenzí Gejša půjčky. Veškerá dostupná hodnocení této služby jsou pozitivní, na jednotlivých recenzních portálech se však opakují a nepůsobí tak příliš důvěryhodně.

O společnosti

Provozovatelem portálu Gejša půjčka je společnost Elephant Orchestra, s.r.o., která se primárně specializuje na online marketing. Zabývá se například mobilním marketingem a telemarketingem a věnuje se také affiliate programům nebo slevovým portálům.

V rámci projektu Gejša půjčka spolupracuje s řadou bankovních i nebankovních institucí, díky čemuž dokáže zprostředkovat úvěr dle konkrétních představ a požadavků.

Další možnosti úvěrů

Ti, kteří nemají zájem o zprostředkování nabídek pomocí online agregátorů, samozřejmě mohou zažádat o úvěr přímo u poskytovatele.

Tabulka uvádí příklady aktuálně dostupných bankovních i nebankovních půjček včetně jejich minimální a maximální výše, splatnosti, úrokové sazby a RPSN.

NázevÚvěrový rámec SplatnostÚroková sazbaRPSNBez doložení příjmu
Zaplo půjčka1 000 Kč – 30 000 Kč7 – 30 dníod 0 %od 0 %
CreditOn půjčka1 000 Kč – 20 000 Kč7 – 30 dníod 5,83 %od 1406,53 %
Equa Bank Minutová půjčka5 000 Kč – 700 000 Kč3 – 120 měsícůod 5,80 %od 5,96 %×
Kamali půjčka1 000 Kč – 250 000 Kč14 dní – 96 měsícůod 0 %od 0 %×
MONETA Express půjčka5 000 Kč – 800 000 Kč24 – 96 měsícůod 4,9 %od 5 %×
Provident půjčka3 000 Kč – 130 000 Kč4 – 48 měsícůod 0 %od 0 %×

Všechny uvedené produkty lze sjednat ve výši od několika tisíc korun, stejně jako je tomu v případě úvěrů zprostředkovaných pomocí Gejša půjčky.

Zaplo půjčka, půjčka Provident a půjčka Kamali jsou při první žádosti takzvanými bezúročnými půjčkami. Za jejich poskytnutí se navíc neplatí ani žádné další poplatky, noví klienti tedy mohou získat první půjčku zdarma.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka od společnosti Zaplo Finance s.r.o. se řadí mezi nejznámější nebankovní úvěry. Vzhledem k tomu, že ji lze obdržet již během 15 minut od schválení, je často využívána na uhrazení nečekaných výdajů.

Výše Zaplo půjčky může být od 1 000 Kč do 30 000 Kč a splatnost od 7 do 30 dní. Sjednává se online prostřednictvím jednoduchého formuláře a k jejímu poskytnutí není třeba dokládat příjem.

V případě první žádosti je Zaplo půjčka zdarma, tedy s úrokovou sazbou a RPSN 0 %. První Zaplo půjčku je možné sjednat až do výše 16 000 Kč a s dobou splatnosti až 30 dní.

CreditOn půjčka

CreditOn pujčku poskytuje stejnojmenná společnost, která je na českém trhu jedním z lídrů v oblasti nebankovních úvěrů. Výše CreditOn půjčky může být od 1 000 Kč do 20 000 Kč, délka splatnosti je od 7 do 30 dní. Peníze lze obdržet téměř ihned od schválení žádosti.

Úroková sazba u této půjčky začíná na 5,83 % a RPSN na 1406,53 %. Úvěr je poskytován bez nutnosti doložit příjem.

Equa Bank Minutová půjčka

Minutová půjčka od Equa Bank se řadí mezi neúčelové bankovní úvěry. Klienti nejvíce oceňují možnost sjednat Minutovou půjčku online a také absenci poplatků za její vyřízení a vedení. Jednou z podmínek pro poskytnutí půjčky je běžný účet Equa Bank. Pokud jej klient nemá, založí jej banka automaticky po schválení žádosti o půjčku.

Minutovou půjčku od Equa Bank je možné sjednat ve výši od 5 000 Kč do 700 000 Kč se splatností 3 až 120 měsíců. Výše úrokové sazby je od 5,80 % a RPSN od 5,96 %.

Kamali půjčka

Kamali půjčka, dříve známá jako Japonská půjčka, je poskytována ve výši od 1 000 Kč do 250 000 Kč na dobu 14 dní až 96 měsíců. V případě první žádosti je RPSN nulová, nicméně půjčit si lze maximálně 10 000 Kč na 14 dní.

Recenze klientů, kteří Kamali půjčku vyzkoušeli, jsou vesměs pozitivní. Za nevýhodu lze považovat nutnost dokládat příjem, na jehož základě je vyhodnocována bonita žadatele.

MONETA Expres půjčka

Expres půjčka od MONETA Money Bank představuje bankovní úvěr ve výši od 5 000 Kč do 800 000 Kč. Z hlediska úvěrového rámce se tedy plně shoduje s úvěry zprostředkovanými pomocí Gejša půjčky.

Doba splatnosti tohoto úvěru činí 24 až 96 měsíců. Úroková sazba začíná na 4,9 % a RPSN na 5 %, se správou půjčky se nepojí žádné poplatky. Express půjčku je možné sjednat online zdarma, sjednání na pobočce je zpoplatněno částkou 1 295 Kč.

Provident půjčka

Půjčka Provident je dostupná v bezhotovostní i hotovostní variantě. Výhodou je nulová úroková sazba i RPSN v případě první půjčky, jejíž výše může být až 16 000 Kč.

Výše opakovaných půjček je 3 000 Kč až 130 000 Kč a splatnost 4 až 48 měsíců. Během vyřizování Provident půjčky je potřeba doložit pravidelný a dostatečně vysoký příjem.

Při rozhodování mezi několika úvěry mohou pomoci různá srovnání půjček, která jsou dostupná na webových stránkách zabývajících se finančními produkty.
S hledáním nejvýhodnější půjčky mohou pomoci různá srovnání úvěrů, která jsou dostupná na webových stránkách zabývajících se finančními produkty.

Před sjednáním jakéhokoliv úvěru je nutné být obeznámen se všemi případnými poplatky, podmínkami poskytovatele a náležitostmi úvěrové smlouvy.

S nalezením té nejvýhodnější půjčky mohou pomoci různá srovnání úvěrů, která představují alternativu služby Gejša půjčka a dalších podobných online agregátorů.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.