Creditsor půjčka – recenze

Půjčka až 300 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

  • Bezúčelová půjčka
  • Krátkodobé i dlouhodobé úvěry
  • Možnost získat první půjčku zdarma
Mám zájem o Creditsor půjčku

Finanční trh nabízí čím dál více možností řešení finanční tísně. Poskytovatelů úvěrů stále přibývá a lidé mají stále více možností, u koho si úvěr vzít. Jak se má ale člověk v takovém množství nabídek vyznat? Jak vybrat toho nejvhodnějšího poskytovatele? Řešením může být zprostředkování úvěru od společnosti Creditsor. Jak tato služba funguje? A jaké podmínky je nutno splnit pro schválení úvěru?

Na finančním trhu působí čím dál více institucí nabízejících úvěry. Člověk má sice z čeho vybírat, zároveň však může být složité vybrat ze všech úvěrů ten správný. Toto dilema může klientům usnadnit Creditsor.

Služba Creditsor nabízí zprostředkování nebankovních úvěrů. Společnost spolupracuje s různými poskytovateli nebankovních půjček, jejichž nabídky vzájemně porovnává.

Následně je klientovi doporučena nejvýhodnější nabídka. Díky tomu má žadatel zároveň větší šanci na schválení, než kdyby žádal pouze u jedné instituce. Dalo by se tedy říct, že je Creditsor půjčka opravdu pro každého.

Společnost Creditsor sama o sobě vlastní úvěr nenabízí. Jedná se o tzv. agregátor půjček. Na podobném principu fungují například Credino půjčka, Sumo půjčka, Čínská půjčka, Funcredit nebo Gejša půjčka.

Jak zažádat o půjčku Creditsor?

U společnosti Creditsor se podává žádost o půjčku online. Na internetových stránkách společnosti vyplní klient požadavky na úvěr, tedy výši úvěru a dobu splatnosti.

Creditsor na jejich základě porovná jednotlivé nabídky půjček. Systém vyhodnotí klientovy požadavky v rámci pár vteřin. Ihned po odeslání žádosti je žadateli nabídnuta nejvýhodnější nabídka úvěru.

O půjčku se žádá online na webu www.creditsor.cz. Služba funguje nonstop, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Přes Creditsor tedy lze získat půjčku o víkendu nebo ve státní svátek.

Pokud žadatel z jakéhokoliv důvodu nesouhlasí s variantou, kterou mu Creditsor doporučí, není to žádný problém. Žádost je nezávazná.

Kvůli žádosti o půjčku Creditsor není nutno navštěvovat žádnou pobočku. Sjednání probíhá online přes webové stránky společnosti.

Parametry půjčky

Přes Creditsor je možné žádat jak o krátkodobé, tak i o dlouhodobé půjčky. Krátkodobé půjčky Creditsor nabízí ve výši 500 – 8 000 Kč, s dobou splatnosti na 1 – 30 dní.

Pokud si člověk potřebuje půjčit vyšší částku, není problém. Dlouhodobější úvěry lze sjednat na 1 – 84 měsíců, a to ve výši 10 000 – 300 000 Kč.

Výše poplatků a úroků se odvíjí od společnosti, u které si klient nakonec půjčku sjedná. Creditsor však spolupracuje i se společnostmi, u nichž je možnost získat první půjčku zdarma.

U žádosti přes Creditsor není nutno uvádět účel úvěru. Jedná se tedy o bezúčelové půjčky, které lze použít na cokoliv.

Podmínky pro schválení

Přes Creditsor si může o půjčku zažádat každý člověk ve věku 18 – 75 let, který je občanem České republiky. Dále musí žadatel disponovat bankovním účtem, na který budou peníze vyplaceny.

Creditsor nabízí i půjčky pro nezaměstnané. Podmínkou je alespoň nějaký doložitelný zdroj příjmu (důchod, mateřská dovolená apod.), ne však nutně ze zaměstnání.

Další podmínky se odvíjí od společnosti, u níž je klientovi doporučeno sjednat úvěr. Creditsor spolupracuje s různými institucemi, včetně těch, které mají benevolentnější podmínky.

Pro schválení Creditsor půjčky je nutné doložit příjem. Nemusí se však jednat pouze o výplatu. Půjčka od Creditsor je tedy vhodná i pro maminky na mateřské dovolené nebo pro důchodce.

Výhody Creditsor půjčky

Hlavní výhodou půjčky sjednané přes Creditsor je vysoká schvalovatelnost. Díky tomu, že Creditsor spolupracuje se spoustou úvěrových společností, má klient větší šanci, že mu některá z nich půjčí.

Dalším benefitem je rychlé a snadné sjednání půjčky. O úvěr se žádá online, pomocí vyplnění parametrů půjčky a kontaktních údajů. Žádosti přes Creditsor lze podávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nespornou výhodou je také široký úvěrový rámec. Přes Creditsor lze žádat jak o nižší částky, tak o vyšší finanční obnos. Půjčit si lze od 500 Kč až
do 300 000 Kč
.

Nevýhody Creditsor půjčky

Nevýhodou Creditsor půjčky mohou být chybějící nezávislé recenze. V žádných diskuzních fórech nelze najít uživatelské recenze na tuto službu. To může některé potenciální zákazníky odradit.

Creditsor půjčka – alternativy

Naštěstí je na trhu mnoho ověřených zprostředkovatelů půjček, které nabízejí podobné služby jako Creditsor, ale navíc k nim lze dohledat recenze. Níže uvedení zástupci lákají i na další výhody, jako je například nízká úroková sazba či velký rozsah výše úvěru.

Zaplo půjčka

Zaplo umožňuje úvěr až do výše 30 000 Kč. Peníze zasílá na zákazníkův účet již do 15 minut od sjednání, čímž se řadí mezi rychlé půjčky. První půjčku poskytuje Zaplo zdarma.

Výhodou tohoto produkty byla také možnost vyplacení v hotovosti v trafikách GECO. Tuto službu si cenil každý, kdo hledal rychlou půjčku o víkendu, kdy je to s bankovními transakcemi komplikované. Od 30. listopadu 2021 však Zaplo poskytuje půjčky jen bezhotovostně.

Úvěr lze vyřídit z pohodlí domova a bez doložení příjmů, což z něj činí oblíbenou půjčku na mateřské. Díky tomu a řadě dalších výhod jsou recenze Zaplo půjčky převážně pozitivní.

Zaplo nabízí také dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky se splatností až 24 měsíců a výší úvěru do 60 000 Kč.

Zonky půjčka

Zonky půjčka není klasickou půjčkou od finanční instituce. Funguje na principu peer-to-peer, kdy lidé půjčují lidem. Půjčka od Zonky nabízí jedny z nejvýhodnějších podmínek na českém finančním trhu.

Úroková sazba začíná již na 2,99 %. U Zonky si lze půjčit 5 000 – 900 000 Kč, a to na 12 – 84 měsíců. O půjčku od Zonky lze zažádat zde.

Půjčka od Zonky však velký důraz na bonitu klienta a každého žadatele si důkladně prověřuje. Podmínky jsou proto poměrně přísné, úvěr tedy rozhodně není schválen každému.

Cofidis půjčka

Pokud člověk potřebuje spíše větší obnos peněz, možnost představuje úvěr od firmy Cofidis. Ten si lze sjednat zde.

Společnost nabízí klientům více typů půjček. Jednou z nich je půjčka pro jednotlivceúrokovou sazbou již od 4,49 %. Půjčit si lze 20 000 – 500 000 Kč, a to na 12 – 84 měsíců.

Ninja půjčka

Ninja půjčka se hodí pro klienty, kteří si potřebují půjčit nižší částky. Ninja půjčka poskytuje půjčku do 10 000 Kč. V případě úplně první žádosti u této společnosti si lze půjčit maximálně 8 000 Kč.

Úvěr lze splatit do 45 dnů ode dne schválení. Jelikož se jedná o krátkodobou půjčku, nesplácí se postupně ve splátkách, ale jednorázově celá částka.

Creditsor kontakt

Společnost je možné kontaktovat telefonicky či písemně.

Doručovací adresa:
Leadsor Czech Republic s.r.o.
Praha – Žižkov
Husitská 107/3, 130 00

E-mail: info@creditsor.cz
Telefon: +420 704 355 583

Více informací je k dohledání na webu www.creditsor.cz.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.