Rychlá noční půjčka – ihned i v noci, srovnání, recenze 2024

Vyřízení rychlé půjčky již není omezeno jen na otevírací dobu poboček dané banky či nebankovní instituce. Díky možnosti vyřídit půjčku zcela online lze dnes sjednat získání potřebných finance rychle i v pozdních hodinách. Které společnosti nabízí rychlé noční půjčky ihned i v noci?

Tyto typy půjček je možné najít především u nebankovních institucí, které na ně lákají slogany typu „noční půjčka pro všechny“ nebo „okamžitá půjčka i v noci“. Okamžité získání financí je sice lákavé, velmi se však doporučuje udělat si nejprve pořádný průzkum trhu.

Určitě se nevyplatí půjčit si noční půjčku ihned od první společnosti, která se objeví ve vyhledavači. Existuje totiž řada neférových společností, kterým nejde o pomoc klientovi, ale o dostání se do jeho kapsy.

Půjčka i v noci – výhody

Noční půjčky jsou jednoduché na vyřízení – většinou jen stačí vyplnit online formulář z pohodlí domova. Obvykle se také jedná o rychlé půjčky, díky kterým může mít klient finance na účtu opravdu rychle.

Další výhodou, která je však jen zdánlivá, je fakt, že půjčka v noci je často vhodná i pro nebonitní žadatele. Banky si bonitu klienta vždy pečlivě prověřují a půjčují jen úvěruschopným žadatelům. To se mnohým zájemcům o půjčku nelíbí.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Je však třeba si uvědomit, že banky takto chrání nejen sebe, ale i klienty samotné. I malé půjčky totiž mohou být cestou do dluhové pasti. Protože jsou však noční půjčky pro všechny, dosáhnou na ně i problémoví žadatelé.

Tyto půjčky pak často mohou zastupovat i půjčky pro zadlužené, půjčky bez registru, půjčky bez doložení příjmu apod. Jako výhoda se může jevit i to, že noční půjčky lze sjednat mnoha způsoby.

Většina těchto půjček jsou online půjčky, které lze sjednat pomocí internetu. Některé společnosti však umožňují sjednání půjček i přes mobilní telefon jako mobil půjčku. Hlavní výhodou je však to, že klienti pro sjednání nemusejí navštěvovat pobočku dané instituce.

Půjčka v noci – nevýhody

Nevýhody půjček od nebankovních společností jsou často mnohem větší než jejich výhody, je však třeba se s nimi seznámit. Hned první velkou nevýhodou jsou často nepřehledné smlouvy a komplikované podmínky pro sjednání.

Žadatel o půjčku se v těchto podmínkách lehce ztratí a poté se mnohdy podepíše pod něco, s čím by běžně nikdy nesouhlasil. Toto je problém zejména u neprověřených společností, které se nebojí využívat ani lichvářské taktiky.

Proto je vždy nutné společnost předem prověřit a smlouvu si řádně přečíst. Žadateli by ve smlouvě mělo být vše jasné a každou nejasnost by měl ověřit. Další velkou nevýhodou těchto půjček jsou vysoké úroky a RPSN, které často sahá až k tisícům procent.

U celé řady půjček také hrozí vysoké úroky a sankce při opoždění splátek. Zde už tedy začíná být jasné, že i drobný úvěr může ve výsledku způsobit velké problémy. Je tedy třeba si řádně rozmyslet, zda je půjčka opravdu potřeba.

Repůjčka s odměnou až 10 000 Kč

Raiffeisenbank nabízí odměnu 2 000 Kč za každých 50 000 Kč převedených z jiné banky. Celkem lze v rámci refinancování získat až 10 000 Kč. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Kolik ušetřím?

Noční půjčky – na co si dát pozor

Půjčka na účet i v noci zní opravdu lákavě, existuje však celá řada faktorů, na které se vyplatí dávat si pozor. Kromě výše zmíněných nevýhod je třeba mít v paměti i další záležitosti. Jedná se např. o důvody zvažování půjčky.

Vždy platí, že půjčovat by si měl člověk jen v případě, že se jedná o něco nezbytně důležitého. Většinou se také vyplatí půjčit si na něco, co bude sloužit jako investice do budoucnosti. Čeho by se měl člověk naopak vyvarovat jsou půjčky na dovolenou.

Další problematickou půjčkou jsou půjčky na dárky. Zde by se měli zájemci o půjčku úvěrů zdržet, neboť se jedná o něco, bez čeho se dá obejít. Dalším problémem těchto půjček jsou často skryté poplatky.

Noční půjčky ihned obecně nepatří do půjček bez poplatku. Právě naopak, tyto půjčky se pojišťují vůči rizikovým zájemcům tím, že do smlouvy zahrnují i celou řadu poplatků. Proto se vyplatí smlouvy opravdu pořádně pročítat.

Noční půjčka od Zaplo

Mezi prověřené nebankovní půjčky se řadí Zaplo půjčka. Půjčka Zaplo je nabízena v rozsahu 1 000 Kč až 30 000 Kč a doba splatnosti je 1 týden až 30 dní. Peníze má žadatel na účtu již do 15 minut, bývá proto využívána na uhrazení nečekaných výdajů.

Její hlavní výhodou je to, že nabízí první půjčku zdarma. V tomto případě je pak úroková sazba i RPSN 0 % a klient tedy nic nepřeplatí. V případě, že si však klient půjčuje poprvé, činí maximální výše půjčky 16 000 Kč. Zaplo také kromě této krátkodobé půjčky nabízí dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky.

Noční půjčka pro všechny – Via SMS

Via SMS poskytuje první půjčku v rozmezí 1 000 až 16 000 Kč, po první řádně splacené půjčce klient může žádat o výši úvěru až 60 000 Kč. Doba splatnosti je maximálně 30 dní, jedná se tedy o krátkodobý úvěr.

Via SMS také poskytuje půjčku Via Conto. Rozmezí této půjčky se pohybuje mezi 3 000 až 60 000 Kč. Doba splatnosti je flexibilní. První půjčka, která činí maximálně 16 000 Kč, je při splacení do 30 dní zcela zdarma.

Kamali – rychlá půjčka i v noci

Kamali je známá především tím, že patří k nejbezpečnějším a nejlépe hodnoceným půjčkám ve své kategorii. Rozsah půjčky činí 1 000 až 20 000 Kč s tím, že nový klient si může půjčit až 15 000 Kč. Doba splatnosti je až 10 měsíců.

Hlavní výhodou této půjčky je, že pokud ji klient splatí do 14 dní, je tato půjčka zdarma a zcela bez poplatků. Další výhodou Kamali je, že poskytuje svou půjčku i ženám na mateřské dovolené, reálná je i půjčka pro maminky na rodičovské dovolené, což nové maminky jistě ocení.

Společnost během vyhodnocování žádosti nahlíží do registrů, a proto není Kamali určena zadluženým, ani lidem v exekuci. To je na poli mikropůjček jako je Kamali ojedinělé, protože většina takových půjček je pro rizikové žadatele jako dělaná.

Půjčka v noci CreditOn

CreditOn se řadí mezi další poskytovatele půjček na účet ještě dnes, zažádat tak o ni mohou zejména ti, kterým se naskytli nenadálé výdaje. CreditOn nabízí 2 typy úvěrů – krátkodobé a dlouhodobé půjčky.

Krátkodobá půjčka je nabízena od 500 Kč do 8 000 Kč, při dalším sjednávání lze zažádat až o 20 000 Kč. Dlouhodobá půjčka se pohybuje v rozmezí 2 000 až 20 000 Kč. RPSN je faktor, který se u této půjčky vyplatí znát, jelikož začíná na vysokých 1400,76 %.

Jak se vyznat na trhu půjček v noci

Nočních půjček je na trhu celá řada a mnohdy se v nich zájemci mohou ztratit. Proto se vyplatí využít srovnávače půjček, kterým je např. Navigátor Úvěrů. Tyto srovnávače půjčky rychle a jednoduše porovnají a zájemci si v nich lépe vyberou.

Existují také agregátory půjček, mezi něž patří např. Čínská půjčka, Sumo půjčka nebo Půjčka Šikulka. Agregátory půjček spoří zájemcům čas i námahu. V agregátorech je nutné vyplnit jen jednu žádost, která je pak automatizovaným systémem zpracována.

Tyto agregátory pak žádost vyhodnotí a přepošlou více poskytovatelům, které odpovídají parametrům žadatele. Úspěšnost poskytnutí půjčky je díky pomoci agregátorů poměrně vysoká.

Rychlá noční půjčka ihned – alternativy

Půjčky jako rychlá noční půjčka ihned i v noci půjčují jen malé částky. Tyto částky se vyplatí půjčit si spíše někoho z rodinných příslušníků či známých. V takovém případě má totiž člověk jistotu nulového přeplacení, což je ve srovnání s poplatky rychlých půjček značně výhodnější.

Při více existujících úvěrech je také na místě zapřemýšlet, jestli je další půjčka opravdu dobrým řešením. Místo toho lze pouvažovat o refinancování půjčky či konsolidaci úvěrů. Půjčovat si na existující dluhy totiž téměř vždy nevede k ničemu dobrému.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.