Švýcarská půjčka – zkušenosti klientů, základní informace

Rychlá půjčka až 20 000 Kč

Úrok od 0,25 % denně

 • Peníze do 5 minut
 • Snadná online žádost
 • Vysoká schvalovatelnost
Mám zájem o Švýcarskou půjčku

Švýcarská půjčka se řadí mezi rychlé půjčky, díky nimž lze peníze obdržet do několika málo minut. Výhodou je její snadné sjednání, které probíhá online s pomocí základních dokladů. Jaké je třeba splnit podmínky, jak je to s poplatky a jaké mají se Švýcarskou půjčkou zkušenosti dosavadní klienti?

Rychlá Švýcarská půjčka patří mezi krátkodobé nebankovní úvěry, které se v posledních letech těší velké oblibě. Jedná se o úvěr neúčelový, což znamená, že peníze lze využít na cokoliv. Největší předností tohoto produktu je snadné sjednání online a také rychlost výplaty finančních prostředků – většina velkých bank peníze připíše na účet do 5 minut.

Nebankovní úvěr Švýcarská půjčka je poskytován českou společností Swiss Funds a.s., jejíž prioritou je soukromí každého klienta. Z tohoto důvodu lze očekávat maximální diskrétnost a bezpečí po vzoru švýcarských bank.

Švýcarská půjčka – online do 5 minut

Švýcarská půjčka představuje bezúčelový bezhotovostní úvěr ve výši 1 000 Kč až 20 000 Kč. Dobu splatnosti si klient volí sám v rozmezí od 15 do 30 dní. Peníze lze mít na účtě již během 5 minut od schválení žádosti, která se podává online s pomocí dvou dokladů totožnosti a výpisu z bankovního účtu.

Švýcarskou půjčku lze získat v maximální výši 20 tisíc korun a splatností 15 až 30 dní.
Švýcarskou půjčku lze získat v maximální výši 20 tisíc korun se splatností 15 až 30 dní.

Rychlost vyplacení peněz se odvíjí od banky klienta. V případě České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, MONETA Money Bank, Fio banky, Raiffeisenbank, Sberbank a UniCredit Bank probíhá převod okamžitě, klienti ostatních bank finance obdrží během dvou pracovních dnů.

Parametry půjčky

 • Výše úvěru: 1 000 Kč – 20 000 Kč
 • Doba splatnosti: 15 – 30 dní (jednorázově)
 • Úroková sazba: pevná ve výši 0,25 %, 0,5 % nebo 1 % denně
 • Druh úvěru: bezhotovostní bezúčelový
 • Poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč
 • Poplatek za předčasné splacení úvěru: 0,5 % z předčasně splacené částky
 • Doložení příjmu: ano
 • Kontrola registru dlužníků: ano
 • Ručitel: ne

Švýcarská půjčka patří mezi bezhotovostní a bezúčelové úvěry a je tedy vyplácena na bankovní účet. Následně ji klient může využít na cokoliv dle svých potřeb. Její poskytnutí i vedení je zdarma, za předčasné splacení se platí poplatek 0,5 % ze zbývající částky.

Úroková sazba je u Švýcarské půjčky pevná ve výši 0,25 %, 0,5 % nebo 1 % denně. U každého žadatele společnost kontroluje registr dlužníků a také bonitu, nejedná se tedy o půjčku bez doložení příjmů nebo půjčku bez registru. Zástava však není vyžadována.

Společnost neumožňuje sjednání více úvěrů současně a nová půjčka je tedy poskytována až po řádném splacení předešlého závazku. Švýcarskou půjčku lze splácet dvěma způsoby – klasickým bankovním převodem (variabilní symbol je vždy číslo úvěru) nebo prostřednictvím zabezpečené platební brány ThePay v klientském profilu.

V případě problémů se splácením Švýcarské půjčky mají klienti možnost zažádat o prodloužení splatnosti, a to až o 30 dní. Žádost o prodloužení lze podat v administraci klientského účtu na webu svycarskapujcka.cz. Je však třeba počítat s poplatkem 1 % z půjčené částky, který se platí ihned. Pokud klient tento poplatek neuhradí, splatnost prodloužena nebude.

Přehled splátek

Tabulka uvádí několik variant Švýcarské půjčky včetně RPSN a celkové částky, kterou klient zaplatí. Stejně jako s většinou ostatních rychlých krátkodobých úvěrů se se Švýcarskou půjčkou pojí velmi vysoká RPSN, zvláště v porovnání s bankovními úvěry.

Výše půjčkyDoba splatnostiÚrokRPSNCelkem
5 000 Kč30 dní0,25 % denně141,066 %5 375 Kč
5 000 Kč30 dní0,5 % denně447,633 %5 750 Kč
5 000 Kč30 dní1 % denně2333,95 %6 500 Kč

Sankce za prodlení se splátkou

Pokud se klient opozdí se splátkou, budou mu účtovány různé druhy poplatků spojených s vymáhacím procesem. Ty zahrnují poplatky za upomínky a také za pověření společnosti, která se bude vymáháním dlužné částky zabývat.

Druh úkonuPoplatek
1. upomínka420 Kč
2. upomínka560 Kč
Pověření třetí osobyneuvedeno

K tomu je třeba přičíst také smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně. Vzhledem k tomu, že jsou sankce skutečně vysoké, je důrazně doporučováno včas zažádat o prodloužení splatnosti úvěru.

Podmínky pro poskytnutí

Pro získání Švýcarské půjčky je nutné splnit několik podmínek – žadatel musí být starší 18 let, doložit kopie dvou dokladů totožnosti (občanský průkaz + cestovní pas / řidičský průkaz / kartičku pojištěnce / zbrojní průkaz nebo rodný list) a výpis z účtu.

Podmínky:

 • plnoletost
 • kopie dvou dokladů totožnosti
 • výpis z účtu

Švýcarská půjčka není půjčkou pro zadlužené, proto nebude poskytnuta osobám v exekučním řízení či insolvenci.

Jak sjednat švýcarskou půjčku

Sjednání Švýcarské půjčky je snadné a stejně jako u jiných rychlých půjček a dalších mikropůjček probíhá online. Stačí navštívit webové stránky svycarskapujcka.cz, zvolit výši úvěru a dobu splatnosti a přejít k dalšímu kroku.

Následuje vyplnění osobních údajů, konkrétně jména a příjmení a informací o příjmech a výdajích (např. nájemné, další úvěry apod.).

V dalším kroku jsou vyžadovány kopie dvou dokladů totožnosti a výpisů z účtu za poslední tři měsíce. Kdo výplatu dostává hotově, dokládá tři výplatní pásky.

Na závěr přichází ověření bankovního účtu žadatele prostřednictvím zaslání 1 Kč na účet společnosti. Jakmile je ověření dokončeno, stačí už jen pár minut vyčkat na posouzení žádosti. Pokud je vyhodnocena kladně, lze mít peníze na účtě do 5 minut (v závislosti na bance žadatele).

Výhody a nevýhody Švýcarské půjčky

Sjednání Švýcarské půjčky je velmi rychlé a jednoduché. Peníze je možné obdržet během několika minut a využít je na cokoliv dle vlastního uvážení. Tento produkt však není vhodný pro každého. Proč? Níže lze vidět stručné shrnutí výhod a nevýhod Švýcarské půjčky.

Výhody:

 • výplata peněz do 5 minut
 • rychlé sjednání online
 • nenáročné podmínky pro její poskytnutí
 • vysoká schvalovatelnost

Nevýhody:

 • vysoká RPSN
 • vysoké sankce při prodlení se splátkou

Každý žadatel o Švýcarskou půjčku by měl vzít na vědomí, že RPSN je zejména u vyšších částek extrémně vysoká. Veškeré informace o poplatcích, úrokové sazbě a celkové částce k zaplacení jsou samozřejmě dostupné před podepsáním smlouvy a každý se tak může rozhodnout, zda je Švýcarská půjčka dobrým řešením.

Švýcarska půjčka a hodnocení klientů

Potenciální klienty obvykle nejvíce zajímají osobní zkušenosti s daným produktem. Pojďme se tedy podívat na to, jak Švýcarskou půjčku hodnotí ti, kteří ji již vyzkoušeli.

Dle recenzí dostupných na internetu je proces získání půjčky skutečně jednoduchý a peníze lze v případě zmíněných bank očekávat do pár minut. Pozitivní zprávou tedy je, že se nejedná o podvod a informace uvedené na webových stránkách společnosti jsou pravdivé.

Jak už to tak bývá, najdou se i méně spokojení či nespokojení klienti. Negativně Švýcarskou půjčku hodnotili zejména ti, kteří opakovaně žádali o prodloužení splatnosti. Jak jsme uvedli výše, poplatky za tuto službu jsou vysoké a úvěr se poté příliš nevyplatí. S vysokými poplatky a tím i RPSN je však třeba počítat i v případě, že ke splacení úvěru dojde v dohodnutém termínu.

Švýcarská půjčka může posloužit jako půjčka před výplatou. Stejně jako u jiných mikropůjček by však měla být až krajním řešením, a je tedy určitě dobré popřemýšlet, zda neexistuje méně nákladná forma půjčení peněz.

Kontakt

E-mail: info@svycarskapujcka.cz
WWW: svycarskapujcka.cz

Sídlo společnosti
SWISS FUNDS, a.s.
Masarykovo náměstí 102/65
586 01 Jihlava

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.