Omega půjčka – online, ihned – recenze

Půjčka až 10 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Půjčka bez skrytých poplatků
 • Bleskově rychlé vyřízení
Mám zájem o Omega půjčku

Omega půjčka patří mezi klasické nebankovní půjčky, kterých lze využít v případě finanční nouze. Poskytovatelem této půjčky je společnost Dollar Financial Czech Republic, která nabízí příznivé podmínky i pro klienty, kteří mají se schvalováním úvěrů potíže. Jaké má Omega půjčka úroky a jaké další parametry se k ní váží? Je Omega půjčka online nebo je nutné kvůli sjednání navštěvovat pobočku?

Omega půjčka patří mezi nebankovní půjčky, kterých využijí zejména ti, kdo mají potíže se schválením půjček u bankovních společností. Podmínky bank totiž bývají mnohem přísnější. Tato půjčka spadá do rychlých půjček – žádosti bývají schvalovány do 60 minut.

Výhodou pro mnohé je i skutečnost, že se jedná o půjčku bez doložení příjmů. Tyto typy půjček často cílí na nezaměstnané nebo na pracující s velmi nízkými příjmy. Takováto půjčka se pak může zdát jako dobré řešení finančních problémů.

Při půjčování se vyplatí sledovat úvěry, které nabízí první půjčku zdarma. Mezi ně patří např. Zaplo, která nabízí až 16 000 Kč zdarma na 30 dní.

Mám zájem o první půjčku zdarma >

Je však třeba mít na paměti, že tyto půjčky si kompenzují schvalování rizikových žadatelů nevýhodnými podmínkami. Vysoké úroky, RPSN a další poplatky pak často vedou do dluhové pasti. Je tak třeba důkladně zvážit, zda se půjčka opravdu vyplatí.

Omega půjčka ihned na účet

Čím se Omega půjčka vyznačuje, je rychlost vyřízení. Peníze žadatel získá velmi rychle – na webu tohoto úvěru je možné se dočíst, že zaslání peněz ihned po přijetí žádosti není ničím neobvyklým. Klienti se tak z nově nabytých financí mohou těšit opravdu rychle. Nejde však o jedinou rychlou půjčku na trhu. Také peníze z Aero půjčky ihned dorazí na účet.

Omega půjčka ihned na účet tak pomůže vyřešit nenadálou finanční tíseň, k jejíž vyřešení je potřeba až několik tisíc. Dalším specifikem této půjčky je skutečnost, že ji lze vyřešit z pohodlí domova a není tak potřeba navštěvovat pobočku.

To ocení zejména příznivci půjček online. Omega půjčka totiž spadá do kategorie SMS půjček, k jejichž sjednání je potřeba pouze funkční telefon. Její vyřízení je tedy jednoduché a není třeba nad ničím ztrácet čas. Mezi tyto rychlé půjčky patří také např. půjčka Via SMS, kterou zájemci najdou na webu viaSMS.cz.

Omega půjčka ihned na účet tak pomůže vyřešit nenadálou finanční tíseň, k jejíž vyřešení je potřeba až několik tisíc.
Omega půjčka ihned na účet tak pomůže vyřešit nenadálou finanční tíseň, k jejíž vyřešení je potřeba až několik tisíc.

Omega půjčka – úroky a další parametry

Maximální výše úvěru této půjčky činí 10 000 Kč, doba splatnosti je 15 nebo 30 dní – jedná se tedy o krátkodobý úvěr. Na základě těchto parametrů je tento úvěr možné zařadit mezi mikropůjčky. Ty se bohužel neřadí k těm nejvýhodnějším půjčkám na trhu.

Mikropůjčky však nabízí alternativu klientům, jejichž úvěruschopnost je pro banky nedostačující. Omega půjčka online nabízí jednoduchou kalkulačku, ve které je možné si nastavit výši požadovaného úvěru a dobu splatnosti.

Žadateli se poté zobrazí den splatnosti a výše celkové splátky. Výhodou je, že při půjčce ve výši 1 500 Kč na dobu 30 dní je RPSN 0%. Tato půjčka se také prezentuje jako půjčka bez skrytých poplatků, což by mělo vypovídat o její spolehlivosti.

Omega půjčka úroky dělí podle toho, zda si klient půjčuje poprvé nebo nikoliv. Pro nové klienty tato půjčka nabízí úrok 0 %, což je velmi výhodné. Úroky jsou však již poněkud vyšší, pokud si klient půjčuje opakovaně. V tomto případě se úrok vyšplhá na 20 %.

 • Výše úvěru: 500 – 10 000 Kč
 • Doba splatnosti: 15 nebo 30 dní
 • RPSN: od 0 %
 • Úrok: od 0 %
 • Způsob vyřízení: přes SMS
 • První půjčka zdarma: ano
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka pro důchodce: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ano
 • Půjčka bez registru: ne

Na základě svých parametrů je Omega půjčka využitelná jako půjčka pro nezaměstnané nebo půjčka před výplatou. Výhodou je skutečnost, že pro nové klienty je první půjčka zdarma. Omega půjčka a úroky s ní spojené jsou však odlišné pro ty, kteří si půjčují opakovaně.

Maximální výše Omega půjčky činí 10 000 Kč, doba splatnosti je 15 nebo 30 dní – jedná se tedy o krátkodobý úvěr.
Maximální výše Omega půjčky činí 10 000 Kč, doba splatnosti je 15 nebo 30 dní – jedná se tedy o krátkodobý úvěr.

Rychlá expres půjčka Omega

Omega půjčka ihned na účet dále nabízí variantu své klasické půjčky, kterou je rychlá půjčka do 15 minut. I v tomto případě je o půjčku možné zažádat skrz SMS a vše vyřídit opravdu bleskově.

Novým klientům je expres půjčka nabízena do 3 000 , ovšem spolehlivým klientům, kteří svou první půjčku splatili včas, jsou schvalovány expres půjčky až do 5 000 Kč.

Mezi rychlé půjčky do 15 minut patří také půjčka CreditPortal. U ní je možné získat až 30 000 Kč.

Mám zájem o rychlou půjčku ihned na účet >

Jaké jsou podmínky půjčení?

Nebankovní půjčky jsou ve svých podmínkách více flexibilní než půjčky bankovní. Často se u nich nevyžaduje ručitel, zástava, doložení příjmu ani nahlížení do registrů, bývají proto inzerovány i jako nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy.

Avšak některé základní podmínky půjčení musí žadatel splňovat i v tomto případě. Jaké jsou podmínky schválení Omega půjčky?

 • minimální věk 18 let
 • české občanství a trvalý pobyt v ČR
 • vlastní bankovní účet
 • nulový záznam v registru dlužníků
 • funkční telefon

Jak je vidět, Omega půjčka do půjček bez registru nepatří. Pro rychlé půjčky bez nahlížení do registru je třeba vyzkoušet jiné poskytovatele, jako je například SIM půjčka nebo Mobil půjčka.

U nebankovních společností to však často funguje tak, že ani žadatelé se záznamem v registru nejsou zcela odepsaní, pouze se jim šance na získání úvěru snižují. Co je však třeba mít na paměti je, že žadatelé se záznamem u bank neuspějí.

Jak získat Omega půjčku

Mnoho žadatelů upřednostňuje možnost usnadnit si proces získání půjčky online. Omega půjčka tuto možnost také nabízí. Jak tedy získat tuto půjčku, ať už klasickou nebo její expres verzi?

TIP: Nebankovní půjčku v hotovosti i bezhotovostní formě poskytuje Fair Credit.

Nejprve je na stránkách této půjčky nutné vybrat požadované základní parametry, mezi které patří výše půjčky a doba splatnosti. Poté se žadatel zaregistruje skrz jednoduchý online formulář. Pracovníci této půjčky žadateli odpoví a zašlou všechny potřebné instrukce.

Posledním krokem je pak aktivování účtu přes SMS. Tím je proces u konce a klient může očekávat své finance. Půjčky bývají schvalovány do 60 minut, rychlé expres půjčky pak do 15 minut.

Mnoho žadatelů upřednostňuje možnost usnadnit si proces získání půjčky online – Omega půjčka tuto možnost také nabízí.
Mnoho žadatelů upřednostňuje možnost usnadnit si proces získání půjčky online – Omega půjčka tuto možnost také nabízí.

Alternativy půjčky Omega

Ne všem zájemcům budou parametry této půjčky vyhovovat. Na trhu se naštěstí nachází celá řada nebankovních půjček, ze kterých je možné si vybrat. Občas je však nabídka až příliš široká – co dělat v takovém případě?

Pokud si klient v nepřeberném množství nedokáže vybrat, mohou mu pomoci agregátory půjček. Tyto weby dokáží na základě individuálních požadavků najít tu pravou půjčku na míru. Mezi agregátory patří např. Půjčka Šikulka, Čínská půjčka, Sumo půjčka nebo Panda půjčka.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka je nabízena ve výši od 1 000 Kč do 30 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 30 dní. Výhodou je, že nabízí první půjčku zdarma ve výši až 16 000 Kč na 30 dní.

Zaplo půjčka zdarma se vyplatí zejména proto, že je u ní nulový přeplatek. Jak říkají recenze Zaplo půjčky, jedná se o vyhledávaný nebankovní úvěr. Tento úvěr je krátkodobý, poskytovatel této půjčky však nabízí i dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky.

Výhodou byla možnost výplaty Zaplo půjčky v hotovosti v trafikách GECO. Nově se tak již neděje. Tato půjčka však není půjčka s exekucí a tito zájemci na ni proto nedosáhnout. Nebankovní půjčky s exekucí však patří mezi nejrizikovější na trhu, a proto by si na ně žadatelé měli dát pozor.

Díky půjčce Zaplo je možné mít peníze na účtu již do 15 minut.

Více o Zaplo půjčce zde >

Kamali půjčka

Půjčka Kamali před několika lety nahradila Japonskou půjčku, která byla považována za nejvýhodnější nebankovní úvěr na trhu. I přes změnu jména však této mikropůjčce její přízvisko zůstává.

Kamali je stále považována za jednu z nejlepších a nejbezpečnějších půjček ve své kategorii. Rozsah půjčky je mezi 1 000 až 20 000 Kč, doba splatnosti až 10 měsíců.

Výhodou této půjčky je také fakt, že spadá do půjček na mateřské, a půjčit si tak mohou i ženy na mateřské dovolené.

Půjčka Kamali ve výši až 15 000 Kč je zdarma pro nové klienty.

Více o Kamali půjčce zde >

Závěrem

Před jakoukoliv půjčkou je důležité zvážit, zda je daný úvěr opravdu potřeba. Pokud se finanční nouze sestává pouze z několika stovek nebo tisíců, pak je vždy lepší požádat o pomoc někoho z okruhu přátel či známých.

I malé půjčky totiž mohou vést do dluhové pasti. Je také třeba myslet na to, že půjčovat si má smysl jen na nezbytně nutné záležitosti. Pozor tedy na problematické půjčky na dárky či půjčky na dovolenou.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.