JET Money – SMART půjčka na ruku

Půjčka až 300 000 Kč

Úrok 18 %, RPSN od 19,64 %

  • Peníze využitelné na cokoliv
  • Vyřízení online, peníze do 15 minut
  • Vedení půjčky zdarma
Mám zájem o Smart půjčku

Nebankovní společnost JET Money s.r.o. vstoupila do povědomí českých klientů zejména díky svému úvěrovému produktu s názvem Smart půjčka. Tento bezúčelový nebankovní úvěr se stal oblíbeným z důvodu rychlé výplaty peněz a snadného vyřízení online či po telefonu. Jaké jsou parametry Smart půjčky a komu je určena?

Společnost JET Money vždy nabízela pouze bezúčelové úvěry. Její nabídka nikdy nebyla rozšířena o další finanční produkty, jako jsou například hypotéky, kontokorenty, refinancování nebo konsolidace úvěrů.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

JET Money Smart půjčka

Smart půjčka patří mezi bezúčelové nebankovní úvěry, což znamená, že peníze z ní je možné využít na cokoliv. Vzhledem ke krátké době vyřízení žádosti online nebo telefonicky se zároveň řadí mezi rychlé půjčky. Představuje tak jednu z alternativ dobře známé Zaplo půjčky, kterou lze získat již během 15 minut od schválení.

Smart půjčka od JET Money je vhodná jak pro zaměstnance, tak pro podnikatele. Půjčka cílí také na důchodce, matky na mateřské dovolené a osoby se záznamem v registru dlužníků.

Záznam v registru není pro sjednání Smart půjčky překážkou. Nicméně pokud již došlo k zahájení exekučního řízení, je třeba hledat půjčky pro lidi v exekuci.

Společnost JET Money nevyžaduje doložení příjmu ani ručitele a při posuzování žádostí nekontroluje registry. Smart půjčka je tedy rychlou půjčkou bez doložení příjmů. Díky tomu, že může být vyplacena také v hotovosti, navíc není potřeba disponovat vlastním bankovním účtem

Smart půjčka se sjednává online nebo telefonicky. V případě, že je žádost schválena, přiveze pracovník společnosti smlouvu, splátkový kalendář a požadovanou částku žadateli až do domu (stejně jako je tomu u půjčky o víkendu).

Smart půjčku mohou získat i žadatelé  bez zaměstnání či se záznamem v registru dlužníků.
Smart půjčku mohou získat i žadatelé bez zaměstnání či se záznamem v registru dlužníků.

Parametry Smart půjčky od JET Money

JET Money Smart půjčku nabízí ve výši 5 000 až 70 000 Kč s dobou splatnosti 13 až 16 měsíců. Úroková sazba začíná na 21 % a RPSN na 146,7 %.

Smart půjčka představuje nebankovní půjčku online bez registru ve výši až 70 000 Kč. Díky tomu, že se jedná o rychlou půjčku, lze peníze obdržet takřka bez čekání.

Je třeba počítat s tím, že se se Smart půjčkou pojí poměrně vysoké poplatky. Sjednání úvěru je zpoplatněno částkou 800 Kč a vedení úvěru částkou 4 400 Kč. Pokud se klient rozhodne pro výplatu v hotovosti, zaplatí navíc ještě 3 800 Kč.

Rozsah půjčky5 000 – 70 000 Kč
Splatnost13 – 16 měsíců
Úroková sazbaod 21 %
RPSNod 146,7 %
Poplatek za vyřízení800 Kč
Poplatek za vedení4 400 Kč
Poplatek za vyplacení v hotovosti3 800 Kč
Parametry půjčky.

Společnost JET Money se zaměřuje pouze na rychlé půjčky a nenabízí tedy kontokorentní úvěry, spořicí účet, americké hypotéky ani možnost refinancování úvěrů.

O společnosti JET Money

JET Money byla českou firmou se sídlem v Olomouci. Na český trh vstoupila roku 2000 a silné zastoupení měla především na Moravě. Nabídka společnosti vedle Smart půjčky zahrnovala také Clever půjčku, jež byla poskytována až do výše 99 000 Kč. V současnosti již JET Money s.r.o nenabízí žádné úvěry.

Koncem roku 2018 se JET Money spojila s nebankovní společností EC Financial Services, a.s. z investiční skupiny Natland. Z tohoto důvodu je současným poskytovatelem úvěru s názvem Smart půjčka právě firma EC Financial Services, která upravila jeho podmínky i parametry.

Nová Smart půjčka

Změna poskytovatele s sebou přinesla výhodnější podmínky Smart půjčky. V současné době je nabízena ve větším rozsahu a s delší dobou splatnosti, zrušeny byly také některé poplatky. Zároveň se však zpřísnily požadavky na žadatele.

Smart půjčku od EC Financial Services je možné sjednat ve výši 50 000 až 300 000 Kč na dobu od 12 do 48 měsíců. Úroková sazba je nyní pevná a činí 18 %, RPSN začíná již na 19,64 %.

Nová Smart půjčka přináší výhodnější podmínky – zrušení poplatků, vyšší úvěrový rámec a pevnou úrokovou sazbu 18 %.
Sjednat Smart půjčku >

Vedle úrokové sazby se snížil také poplatek za poskytnutí úvěru. Za vyřízení Smart půjčky klienti zaplatí přibližně 500 Kč, vedení úvěru je nově zdarma.

Smart půjčku je dnes možné sjednat pouze online na webových stránkách smartpujcka.cz.
Smart půjčku je dnes možné sjednat pouze online na webových stránkách smartpujcka.cz.

Za nevýhodu by bylo možné považovat skutečnost, že nový poskytovatel nenabízí výplatu půjčky v hotovosti, čímž se podmínkou pro poskytnutí úvěru stalo vlastnictví bankovního účtu. Zájemci o hotovostní úvěr si však stále mohou sjednat například půjčku Express Cash, a to ve výši až 70 000 Kč.

Další změna se týká způsobu vyřízení Smart půjčky. JET Money nabízela jak možnost vyřízení online, tak po telefonu. V současné době lze Smart půjčku sjednat výhradně přes internet pomocí kalkulačky na webu smartpujcka.cz.

Společnost EC Financial Services dbá na důkladné prověřování bonity žadatelů. Z tohoto důvodu je Smart půjčka poskytována pouze osobám s pravidelným měsíčním příjmem, nemusí se však nutně jednat o příjem ze zaměstnání.

JET Money – kontakt

WWW: jetmoney.cz
E-mail: info@jetmoney.cz
Telefonní číslo: 588 880 930

Sídlo společnosti JET Money
Hněvotínská 241/52 
779 00, Olomouc

Aktuálně se Smart půjčka sjednává prostřednictvím webových stránek smartpujcka.cz. V případě potřeby je možné kontaktovat společnost EC Financial Services, a.s.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.