JET Money – rychlá SMART půjčka

JET Money – rychlá SMART půjčka

Společnost JET Money s.r.o. na českém trhu nabízí nebankovní úvěr zvaný SMART půjčka. Společnost sídlí v Olomouci a byla založena roku 2000.

JET Money nenabízí jiný produkt, než bezúčelový úvěr. V jejím portfoliu tak nenajdeme možnost konsolidace či refinancování úvěrů, hypotéky či kontokorentní úvěry.

JET Money Smart půjčka

Smart půjčka patří mezi nebankovní bezúčelové úvěry. Při krátké době vyřízení žádosti online nebo telefonicky se řadí mezi rychlé půjčky.

Smart půjčka je vhodná jak pro zaměstnance, tak pro podnikatele. Půjčka cílí také na důchodce nebo matky na mateřské dovolené.

Žadatel nedokládá příjem, výpis z registru dlužníků a nemusí mít ručitele. Smart půjčka je tedy půjčkou bez doložení příjmů. Není potřeba disponovat vlastním bankovním účtem. JET Money požaduje po žadatelích, aby měli dostatečný příjem pro splácení, avšak nepotřebují dokládat příjem. Při vyšších půjčených částkách je nutné mít spoludlužníka.

Půjčka je hotovostní a sjednává se online nebo telefonicky. V případě schválení pak pracovník firmy přiveze smlouvu, splátkový kalendář a požadovanou půjčku žadateli až do domu (stejně jako u půjčky o víkendu). Poplatek za sjednání a vedení účtu je zdarma.

Veškeré informace o půjčce získá žadatel až přes telefonní kontakt na firmu.

Půjčit si lze 5 000 až 70 000 Kč s dobou splatnosti 13 až 16 měsíců. Úroková sazba je od 21 % a RPSN od 146,7 %.

Společnost JET Money v současné době nenabízí kontokorentní úvěry, spořící účet či možnost refinancování úvěrů. Jelikož se společnost Jet Money zaměřuje na rychlé půjčky, neposkytuje klasické ani americké hypotéky.

O společnosti JET Money

JET Money je česká firma sídlící v Olomouci. Společnost byla založena již roku 2000 a má tak dlouhou historii. Dříve Jet Money nabízeli jak Smart půjčku, tak Clever půjčku, která měla větší finanční rozsah. V současné době se zaměřuje již jen na půjčku do 70 000 Kč.

Kontakty

588 880 930

www.jetmoney.cz

info@jetmoney.cz

 

Sídlo společnosti:

Hněvotínská 241/52 
779 00 Olomouc