Pronto Credit – půjčka – recenze

Půjčka až 100 000 Kč

Úrok od 24 %, RPSN od 62,63 %

 • Žádné skryté poplatky
 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Půjčka z pohodlí domova
Mám zájem o Pronto půjčku

Pronto půjčka patří mezi tzv. rychlé nebankovní půjčky. Jako taková se vyplácí online a většinou do několika hodin. Jedná se o úvěr, který využijí především ti, kterým byla žádost o půjčku v bance zamítnuta. Jaké jsou podmínky pro získání Pronto půjčky od Pronto Creditu? Jaké jsou poplatky a úroky?

Pronto půjčka je poskytována nebankovní společností Pronto Credit s.r.o., jedná se tedy o nebankovní půjčku. Tato rychlá půjčka je poskytována online s výplatou peněz do 48 hodin. Jedná se navíc o půjčku bez skrytých poplatků, což klienti zajisté ocení.

Jedná se o klasickou online půjčku, která může být sjednána z pohodlí domova. Poskytuje úvěr v rozmezí od 10 000 do 100 000 Kč a finance z něj lze využít na cokoliv. Sjednat Pronto půjčku je možné na tomto odkaze.

TIP: Podobnými parametry se vyznačuje také půjčka od Door Financial. Pro více informací je možné přečíst si Door Financial recenze.

Hledáte první půjčku zdarma s 0 % úroky a RPSN? Vyzkoušejte Zaplo, se kterou zdarma dostanete až 16 000 Kč.

Pronto půjčka ihned – základní parametry

Pronto půjčka je nabízena v rozmezí od 10 000 do 100 000 Kč se splatností 12 až 48 měsíců. Úroková sazba ani RPSN se z webových stránek společnosti bez nezávazné registrace dozvědět nedá.

Srovnávače půjček pak uvádí velmi různorodé hodnoty těchto dvou velmi důležitých parametrů. Některé zdroje uvádí, že RPSN začíná na 62,63 %, jinde je možné se dočíst, že u úvěrů s dobou splatnosti 12 měsíců se RPSN pohybuje kolem 27 %.

Ať je to tak či onak, maximální výše RPSN dosahuje 352 %. Jedná se o poměrně vysoké číslo, avšak s tím je u nebankovních úvěrů třeba počítat. RPSN mikropůjček se pak může pohybovat dokonce až v řádu několika desítek tisíců.

Úrok této půjčky je pak běžně uváděn jako parametr začínající na 24 % p.a. Tato půjčka není půjčkou v exekuci. Je však vhodná i pro zájemce, kteří mají stávající půjčku u jiné úvěrové instituce. Je tak možné označit ji jako půjčka bez registru.

 • Výše úvěru: 10 000 – 100 000 Kč
 • Doba splácení: 12 – 48 měsíců
 • Úrok: od 24 % p.a.
 • RPSN: od 62,63 %
 • Způsob sjednání: online
 • Půjčka bez registru: ano
 • Půjčka bez ručitele: ano
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Možnost předčasného splacení: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka v exekuci: ne

Pro získání Pronto půjčky není třeba žádné ručení ani ručitel. Za posouzení žádosti o půjčku se neplatí žádný poplatek předem, což žadatelé jistě ocení. Při řádném splácení je možné mít u Pronto Credit více půjček najednou.

Pronto půjčka je nabízena v rozmezí od 10 000 do 100 000 Kč se splatností 12 až 48 měsíců.
Pronto půjčka je nabízena v rozmezí od 10 000 do 100 000 Kč se splatností 12 až 48 měsíců.

Pronto půjčka kalkulačka

Nevýhodou této půjčky a jejích stránek je skutečnost, že zde zcela chybí on-line Pronto půjčka kalkulačka. Zájemce tak nemá žádnou možnost alespoň orientačně spočítat, kolik ho půjčení peněz bude stát. Místo toho má k dispozici pouze reprezentativní příklad:

Reprezentativní příklad splácení při výši úvěru 30 000 Kč je výše splátky 1 995 Kč, počet splátek 24, RPSN 62,63 %. Celková částka k úhradě je 47 880 Kč. Možná doba splácení je 12 až 48 měsíců s maximálním RPSN 352 %.

Pronto půjčka a podmínky schválení

Pro půjčení je potřeba mít vlastní bankovní účet, být zaměstnán a dodat potvrzení o příjmu. Žadatel také musí mít e-mail a mobilní číslo. Žadatel si také musí připravit dva doklady totožnosti, z nichž jeden musí být občanský průkaz, jedná se tak o půjčku na OP ihned.

Pronto půjčka pro nezaměstnané není vhodná, nejedná se totiž o velmi často poptávanou nebankovní půjčku bez doložení příjmů. Tyto půjčky pro nezaměstnané jsou však rizikové a sám žadatel by měl dobře zvážit, zda těchto půjček využít.

Jaké jsou kompletní podmínky této půjčky?

 • minimální věk 20 let
 • trvalý pobyt na území ČR
 • pravidelný a dostatečný příjem
 • vlastní bankovní účet
 • bez exekuci či insolvenčního řízení

Požadován je také alespoň jeden „kontaktní doklad“, čímž má poskytovatel půjčky na mysli například výpis z bankovního účtu, vyúčtování za telefon, plyn, elektřinu apod.

Žádost o půjčku v bance byla zamítnuta? Vyzkoušejte půjčky pro každého, u kterých je vysoké procento schválených žádostí.

Má Pronto půjčka nějaké výhody?

Pronto půjčka má dle svého poskytovatele hned několik výhod. Některé společnosti vyžadují splatit celou částku i s poplatkem po 7–14 dnech. Tato půjčka však nabízí splácení měsíční splátky, která je po celou dobu splácení stejná.

Půjčka také nabízí možnost předčasného splacení a rychlého schválení žádosti. Ke schválení půjčky není nutné hledat ručitele ani zastavovat majetek. Jedná se tedy o půjčku bez zástavy. Výhodou je také sjednání online.

Pronto půjčka se také zavazuje k transparentnosti. Před podpisem smlouvy se klient vždy dozví výši splátky, délku splácení a přesnou částku, kterou celkem musí zaplatit. Dále v souvislosti s koronavirem nabízela Pronto půjčka odklad splátek.

Jaké jsou deklarované výhody této půjčky?

 • splácení v měsíčních splátkách
 • možnost předčasného splacení
 • rychlé schválení žádosti
 • schválení půjčky bez ručitele
 • naprostá transparentnost
 • vyřízení z pohodlí domova

O těchto výhodách však mají mnozí klienti vlastní mínění. Jaké jsou opravdové zkušenosti s Pronto půjčkou je možné dozvědět se v následujících odstavcích. Mnohé společností také nabízí první půjčku zdarma.

Mezi tyto společnosti patří např. Provident, Ferratum nebo Zaplo. V těchto případech pak klient neplatí nic za úroky ani další poplatky navíc. Pronto půjčka podobné výhody nenabízí.

Pronto půjčka ihned – žádost o půjčku

Žádost o půjčku se provádí on-line, kdy předpokladem všeho je předchozí registrace. Díky ní pak může zájemce vstoupit do klientské zóny a tam vyplnit požadovanou výši úvěru a splatnost. Bez registrace o půjčku požádat nelze.

Pokud je zájemce na webových stránkách prontopujcka.cz již zaregistrován, může se přihlásit a vstoupit tak do svého účtu. Pronto půjčka přihlášení do účtu nabízí na svém webu vpravo nahoře. Stačí jen vyplnit přihlašovací jméno a heslo.

Pro nezávaznou registraci je třeba vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, e-mail a číslo telefonu. V registračním formuláři pak budou ještě další údaje, které bude třeba doplnit. Poté je možné zažádat o půjčku. Zaregistrovat se je možné zde.

Pokud dojde ke kladnému posouzení půjčky, smlouva se uzavírá prostřednictvím kurýra nebo se zasílá poštou. Po podpisu smlouvy budou peníze neprodleně převedeny na bankovní účet. Informaci o převodu peněz klient obdrží pomocí SMS a e-mailu.

Registrovat se musí každý, kdo chce o půjčku zažádat.

Registr dlužníků není kontrolován. Půjčka je bezúčelová a vyřízení půjčky je deklarováno do 48 hodin. Půjčku lze splatit předčasně zdarma. Sjednání půjčky je bez poplatku.

Máte zájem spíše o bankovní úvěr? Vyzkoušejte půjčku od mBank, KB, Equa bank či Monety.

Pronto půjčka – podvod nebo nikoliv?

Je Pronto půjčka ihned podvod? Recenze a zkušenosti uživatelů Pronto půjčky nejsou vůbec pozitivní. Velmi často se v této souvislosti skloňuje slovo lichva. Lidé v komentářích nejčastěji uvádějí částky, které si půjčili, ve srovnání se skutečně splacenými financemi.

Rozdíly jsou to obrovské (půjčeno 40 000 Kč a splaceno 118 000 Kč, půjčeno 15 000 Kč a splaceno 57 000 Kč, půjčeno 50 000 Kč a splaceno 151 000 Kč apod.). V tomto případě víc než jindy platí, že i malé půjčky mohou způsobit velké dluhy.

Recenze Pronto půjčky také zmiňují, že výplata do 48 hodin se může prodloužit i na několik dnů až týden. Není proto vhodná pro osoby, kteří potřebují půjčku velmi rychle. K tomuto účelu mohou posloužit půjčky do 15 minut. Mezi rychlé půjčky patří také Lendon půjčka, která bývá schválena do 30 minut.

Navzdory tomu, že recenze Pronto půjčku hodnotí spíše negativně, nejedná se o podvod. Přesto by si měl každý velmi dobře zvážit, zda by nebylo vhodné si peníze zajistit u jiného nebankovního poskytovatele, případně zvolit ještě jinou alternativu.

Zejména u nižších částek se vyplatí o půjčku nejprve požádat někoho z rodiny nebo přátel. Zde má totiž člověk jistotu, že nebude přeplácet nic na úrocích nebo jiných poplatcích. Vždy také platí, že půjčovat by se mělo jen na nezbytně nutné věci.

Před půjčkou je vždy dobré zvážit, zda není lepší využít jinou alternativu, jako je např. půjčka od rodiny či známých.
Před půjčkou je vždy dobré zvážit, zda není lepší využít jinou alternativu, jako je např. půjčka od rodiny či známých.

Pronto půjčka recenze

Z předchozích pár odstavců je jasné, že recenze Pronto půjčky nejsou zrovna ideální. Pronto půjčka diskuse však nabízí i další připomínky k tomuto úvěru od mnoha uživatelů. Jaké jsou další zkušenosti s Pronto půjčkou?

Lidé se zkušeností s Pronto půjčkou upozorňují na podezřelý proces schvalování půjčky. Na mysli tím mají skutečnost, že poskytovatel půjčku schválí, požádá o zaslání dalších údajů a následně úvěr zamítne.

Citlivá data však poskytovateli zůstávají k dispozici, což se samozřejmě odmítnutým zájemcům o půjčku nelíbí. Dalším negativním faktorem, který válcuje Pronto půjčka diskuze, je vysoké RPSN, úroky a další poplatky typické pro nebankovní společnosti.

Alternativy k Pronto půjčce

Co se týká ostatních nebankovních půjček, má zájemce z čeho vybírat. Alternativu mohou tvořit P2P půjčky, kde lidé půjčují lidem. Zde se jako dobrá možnost jeví P2P půjčka Zonky. Mezi další patří Bankerat, Benefi, Banking Online a Prestito.

Pokud zájemce zaujala Pronto půjčka, podobné parametry nabízí také Profi Credit, CreditOn, Home Credit, Půjčka7 apod. V nabídce je také Kamali, která je momentálně velmi dobře hodnocenou půjčkou na trhu nebankovních úvěrů.

Informovat se o těchto půjčkách je možné na mnoha internetových srovnávačích půjček. Při porovnávání by neměly být opomenuty ani recenze od stávajících klientů. Pomoci může také některý z agregátorů půjček, mezi které patří např. Funcredit půjčka nebo Půjčka Šikulka.

O společnosti

Společnost Pronto Credit, s.r.o. je nebankovní společnost s českými vlastníky, která poskytuje nebankovní rychlou Pronto půjčku. Firma Pronto Credit byla založena v roce 2007. Sídlo společnosti se nachází v centru Prahy.

Klienti společnosti mohou o půjčku požádat online. Společnost v současnosti neposkytuje první půjčka zdarma. Společnost Pronto Credit s.r.o. momentálně neposkytuje ani kontokorentní úvěr, hypoteční úvěr, refinancování či konsolidaci úvěrů.

Kontakty

Webová adresa: www.prontopujcka.cz
Telefonní linka: 226 292 050 nebo 778 000 002 (pondělí až pátek 9 – 17 hod)
E-mail: info@prontopujcka.cz

Pronto půjčka adresa
PRONTO CREDIT s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1 – Staré Město

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.