Profi Credit – recenze, kalkulačka

Půjčka až 150 000 Kč

Úrok od 24,44 %

 • Splatnost až 4 roky
 • Peníze do 24 hodin
 • Lze použít na cokoliv
Mám zájem o Profi Credit půjčku

Společnost Profi Credit působí na poli nebankovních půjček již od roku 1994. Za dobu svého působení na trhu se z ní stal jeden z největších tuzemských poskytovatelů nebankovních půjček pro soukromé osoby i pro podnikatele a firmy.

O své zákazníky se Profi Credit stará pomocí sítě mnoha úvěrových poradců. Ti za svými klienty mohou dojet nebo je lze navštívit v několika kamenných pobočkách.

Nabízené produkty

V nabídce finančních produktů od Profi Credit se nachází Pojištěná půjčka a Podnikatelská půjčka. Společnost dále nenabízí ani kreditní karty ani kontokorenty. Profi Credit nabízí také nebankovní konsolidaci, která umožňuje konsolidovat až 6 půjček do celkové výše 250 000 Kč.

Pojištěná půjčka

Pod záštitou společnosti Profi Credit se poskytuje Pojištěná půjčka. Jedná se o tzv. rychlou půjčku – lze ji vyřídit online do několika minut a peníze obdržet ještě téhož dne. Půjčku online a bez čekání nabízí také Zaplo, v případě první žádosti navíc zcela zdarma.

Pojištěnou půjčku je možné použít na cokoliv a půjčit si lze až 150 000 Kč. Úrok i RPSN je individuální podle konkrétního klienta. Stejně jako jiné rychlé půjčky se nevyplácí ji nesplácet včas a dlouhodobě, jelikož se vysoké úroky rychle dostaví.

Parametry půjčky:

 • Výše půjčky: 10 000 – 150 000 Kč
 • Splatnost: 3 – 48 měsíců
 • Úrok: individuální
 • RPSN: Individuální

Osobní půjčka

V případě, kdy zájemce nemůže nebo nechce využít půjčku od banky, je Pojištěná půjčka od Profi Credit možným řešením. Zájemci o ni mohou zažádat buď telefonicky nebo skrze webový formulář.

V každém případě bude klientovi vybrán nejvhodnější úvěrový poradce, který se s ním spojí a veškeré podrobnosti domluví osobně. Bohužel, zájemce si nemůže alespoň orientačně půjčku spočítat předem, protože na webových stránkách chybí on-line kalkulačka Profi Credit půjčky.

K dispozici má Profi Credit také kamenné pobočky ve větších městech. Kde přesně se nacházejí je vidět na níže uvedené mapě. Jejich seznam uvádí Profi Credit pochopitelně také na svých stránkách.

Mapa poboček společnosti Profi Credit.

Pro sjednání Osobní půjčky požaduje Profi Credit následující dokumenty:

 • občanský průkaz
 • potvrzení o vlastnictví bankovního účtu
 • originál potvrzení o výši příjmu
 • k půjčce je potřeba doložit i kontaktní doklad, tím se rozumí doklad, vedený na jméno klienta, může jím být aktuální výpis z běžného účtu nebo SIPO složenka

Potvrzení o příjmu může mít buď podobu potvrzení přímo od zaměstnavatele, výplatní pásky nebo bankovního výpisu. Pojištěná půjčka od Profi Credit je bezúčelová, není nutné sdělovat, na co budou peníze použity.

Za předpokladu, že v poskytnutých dokladech nebude nic chybět, probíhá schválení již do 24 hodin a ve stejné lhůtě se také klientovi posílají peníze. Používá se k tomu bezhotovostní převod přímo na účet klienta. Splácení pak může probíhat také bezhotovostně, inkasem nebo vkladem peněz na účet u Komerční banky.

K půjčce má Profi Credit připravenou také nabídku pojištění schopnosti splácet. A to hned ve třech balíčcích, které zahrnují různá rizika. Cena za pojištění se stanovuje podle splátky úvěru a následně se stává přímo součástí měsíční splátky.

Recenze Profi Credit Osobní půjčky

Recenze půjčky od Profi Credit upozorňují jak na její klady, tak i zápory. Mezi klady, které lidé zmiňují, patří rychlost poskytnutí finančních prostředků a neexistence zbytečných poplatků. Další lidé, kteří mají zkušenosti s Profi Credit půjčkou, naopak poukazují na poměrně vysoký úrok, který je ale bohužel u nebankovních půjček běžný.

V každém případě, pokud už se člověk rozhodne vzít si úvěr u nebankovní společnosti, je Profi Credit, vzhledem k délce svého působení na trhu a solidnosti, vhodnou volbou.

Podnikatelská půjčka

Druhým finančním produktem od Profi Credit je Podnikatelská půjčka. Zažádat může jakákoliv osoba, která podniká alespoň 24 měsíců.

Profi Credit nabízí Podnikatelskou půjčku od 30 000 Kč – 250 000 Kč, na 12–36 měsíců.

I o podnikatelskou půjčku se žádá prostřednictvím on-line žádosti na webových stránkách. Poté se se zájemcem spojí operátor, který ověří zadané informace a sdělí informace o dalším postupu. Po schválení půjčky má podnikatel peníze do 24 hodin.

Nebankovní podnikatelský úvěr nabízí také společnost OPR-Finance s.r.o. OPR Firemní úvěr je určen mimo jiné i začínajícím podnikatelům a jeho hlavní výhodou je rychlé vyhodnocení žádosti.

Klientský portál

Aby byla správa úvěrového účtu pro klienta co nejjednodušší, má k dispozici Klientský portál. Zde se nachází nejdůležitější dokumenty k půjčce, zejména pak:

K přihlášení do Profi Credit Klientského portálu je zapotřebí pouze rodné číslo nebo IČO a heslo.

O společnosti

Společnost Profi Credit je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group. Založena byla v roce 1994 a v současnosti působí v 5 evropských zemí. Za dobu své existence poskytla půjčky za několik desítek miliard korun. Společnost se angažuje v řadě charitativních organizací a projektů.

Kontakt

Webová stranka: www.proficredit.cz
E-mail: proficredit@proficredit.cz
Telefonní čísla:

 • 800 166 000 žádost o půjčku (pondělí až pátek od 8 do 20 hod, sobota a neděle od 9:30 do 18 hod)
 • 469 778 490  informace ke stávající smlouvě (pondělí až pátek od 8 do 16:30 hod)

Sídlo společnosti:
PROFI CREDIT Czech, a. s.
nábřeží Závodu míru 2739
530 02 Pardubice

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.