Door Financial půjčky – recenze, kontakt

Půjčka až 50 000 Kč

Úrok od 32 %, RPSN od 37  %

 • Rychlá nebankovní půjčka
 • Peníze až do domu
 • Vstřícné podmínky získání
Mám zájem o půjčku Door Financial >

Společnost DOOR FINANCIAL a.s. na trhu působí již od roku 2010. Tehdy byla do obchodního rejstříku zapsána jako společnost s ručením omezeným. Od té doby však půjčka Door Financial s.r.o. přerostla v půjčku od Door Financial a.s. Jaké jsou podmínky k získání této půjčky a jaké hlavní parametry se k ní pojí?

Door Financial poskytuje půjčky na celém území České republiky. Ať už tedy někdo hledá půjčky ve Zlíně, půjčky v Brně nebo půjčky v Liberci, tato společnost mu je k dispozici. Jedná se o krátkodobé půjčky, které jsou určené primárně fyzickým osobám a OSVČ.

Hlavním cílem společnosti je poskytovat půjčky klientům v pohodlí domova a dokonce i v čase, který si sami zvolí. Společnost je známá zejména pro své hotovostní půjčky, které jsou vyřizovány do 48 hodin včetně vyplacení financí v hotovosti.

Půjčky jsou nabízeny i bezhotovostně na účet, v tomto případě však do 14 dní. Hotovostní půjčky Door Financial se tedy vyplatí zejména těm, kdo hledají peníze ihned.

Potřebujete rychlé peníze ještě dnes? Vyzkoušejte půjčku Zaplo, která nabízí první půjčku zdarma s 0% úroky i RPSN.

Více o Zaplo půjčce s nulovým úrokem zde >

Door Financial poskytuje krátkodobé půjčky, které jsou určené primárně fyzickým osobám a OSVČ.
Door Financial poskytuje krátkodobé půjčky, které jsou určené primárně fyzickým osobám a OSVČ.

Půjčka Door Financial a její parametry

Mezi základní parametry této půjčky patří výše úvěru v rozsahu 5 000 až 50 000 Kč a doba splatnosti 45 nebo 60 týdnů. Úroková sazba je 32 % a RPSN činí 37 % p.a, splácení půjčky probíhá na základě týdenních splátek

Díky rychlosti vyřízení se půjčka od této společnosti řadí do rychlých nebankovních půjček. Výhodou dále je, že se jedná o půjčku na cokoliv, účel tedy není třeba dokládat. Jedná se také o půjčku bez ručitele, která však vyžaduje potvrzení o příjmu.

Ať už se sjednává půjčka Door Financial v Ostravě, Brně nebo Praze, hotovostní půjčky se vyplácí v bydlišti klienta. To samé platí také pro vybírání splátek. Pro bezhotovostní vyplacení je nutné disponovat bankovním účtem, na který budou finance připsány.

 • Výše úvěru: 5 000 až 50 000 Kč
 • Doba splácení: 45 nebo 60 týdnů
 • Úrok: 32 %
 • RPSN: 37 %
 • Způsob vyřízení: online nebo telefonicky
 • Půjčka bez ručitele: ano
 • Půjčka na cokoliv: ano
 • Možnost předčasného splacení: ano
 • Půjčka bez doložení příjmu : ne

Půjčku je možné vyřídit online nebo prostřednictvím mobilního telefonu. O půjčku je možné žádat telefonicky na čísle 326 303 470 nebo mailem na adrese info@doorfin.cz. Tyto půjčky online jsou v dnešní době více preferované, neboť je možné je vyřídit z pohodlí domova.

Splácení začíná 7 dní po poskytnutí půjčky a klient ji může splatit i předčasně. Výhodou je, že se neplatí žádné poplatky za vedení účtu nebo za vyřízení smlouvy. Pokud navíc klienta postihne výpadek příjmů, je možné se se společností domluvit na snížení splátek

Podmínky pro získání hotovostní půjčky Door Financial

Podmínky pro získání bezhotovostní i hotovostní půjčky Door Financial jsou poměrně vstřícné. Zájemce musí splnit klasické podmínky typu plnoletosti a bydliště na území České republiky. Jaké jsou další podmínky této půjčky?

 • minimální věk 18 let
 • trvalé nebo přechodné bydliště na území ČR
 • platný občanský průkaz
 • doklad o pravidelném příjmu

Jak je vidět, Door Financial není půjčka bez doložení příjmu. Jedná se však o půjčku bez ručitele, což pro mnohé zájemce může být výhodou. Je možné ji označit také jako půjčku na občanský průkaz.

Půjčky online jsou v dnešní době klienty více preferované, neboť je možné je vyřídit z pohodlí domova.
Půjčky online jsou v dnešní době klienty více preferované, neboť je možné je vyřídit z pohodlí domova.

Využití půjčky Door Financial

Tato půjčka je půjčkou na cokoliv, její využití je tedy velmi široké. Jako u každé půjčky je však potřeba zvážit, zda je daný úvěr opravdu potřeba. Půjčovat by se mělo jen v nezbytně nutných případech, kdy se půjčení vyplatí do budoucna. Sem patří například úvěr na auto nebo půjčka na rekonstrukci.

Co se jistě nevyplatí jsou půjčky na dovolenou nebo půjčky na dárky. Bez těchto věcí je totiž možné se obejít. Nevyplatí se půjčovat si ani na rychlé zaplacení složenek, neboť krátkodobé úvěry i malé půjčky mohou vést do dluhové pasti.

Hledáte mikropůjčku, která je zároveň výhodná? Půjčka Kamali patří mezi nejvýhodnější a nejbezpečnější půjčky ve své kategorii na trhu.

Více o nejbezpečnější půjčce Kamali zde >

Zaplo půjčka jako alternativa

Alternativu pro hotovostní půjčky Door Financial může tvořit například půjčka Zaplo. Její výhodou je, že nabízí také Zaplo půjčku zdarma, díky které je možné ušetřit na RPSN a úrocích. První půjčku zdarma je možné sjednat do výše až 16 000 Kč.

Pro stávající klienty Zaplo nabízí půjčku v rozsahu 1 000 Kč až 30 000 Kč. Doba splatnosti až 30 dní a peníze jsou na účet klienta připsány do 15 minut

Půjčka Provident jako alternativa

Další alternativou může být také půjčka Provident. Výhodou je zde první půjčku zdarma do výše až 16 000 Kč s dobou splacení 4 měsíce. Kromě toho je novým klientům poskytována také Provident půjčka 10+1. V neposlední řadě je Provident poskytovatelem i finanční rezervy Creditea.

V rámci úvěru Provident 10+1 je možné získat až 30 000 Kč s dobou splatnosti 11 měsíců. Finanční rezerva Creditea nabízí až 130 000 Kč s maximální dobou splatnosti 36 měsíců.

Kamali – nejvýhodnější půjčka na trhu

Půjčka Kamali také může sloužit jako dobrá alternativa půjčky Door Financial. Jedná se totiž o jednu z nejvýhodnějších půjček na trhu ve své kategorii. Rozsah půjčky se pohybuje od 1 000 do 20 000 Kč a doba splatnosti je až 10 měsíců.

Mezi její výhody patří nejen možnost půjčku rozložit až na 10 splátek. Kamali se také řadí mezi půjčky bez ručení, a proto není nutné ručit svým majetkem nebo o peníze žádat společně s ručitelem. Jedná se také o půjčku na mateřské, která může pomoci maminkám ve finanční tísni.

Recenze spokojených klientů potvrzují, že Kamali půjčka se často vyplatí. Recenze půjček jsou volně dostupné na internetu, a proto si je zájemci mohou nejprve pročíst a teprve poté se rozhodnout, zda o půjčku požádají.

Půjčky Door Financial – recenze

Jaké má Door Financial recenze? Kdysi půjčka Door Financial s.r.o., dnes již půjčka Door Financial a.s. se zajisté může pyšnit velmi přehlednými webovými stránkami. Web této půjčky je intuitivní a potenciální zájemce na něm najde vše, co potřebuje.

Poskytovatel půjčky dále vyžaduje potvrzení o příjmu, což je známkou solidní společnosti. Rizikoví žadatelé jako jsou nezaměstnaní nebo osoby s nízkým příjmem tak nemají šanci půjčku získat. Stinnou stránkou této hotovostní půjčky Door Financial jsou úroky a RPSN.

Tyto parametry jsou u této půjčky poměrně vysoké, s tím je ale třeba u těchto půjček počítat. Nebankovní společnosti jsou vysokými poplatky proslulé a pokud má žadatel o půjčku opravdu zájem, musí se s nimi bohužel smířit.

Výhodou však je, že tato půjčka funguje ve všech regionech. Ať už je to tedy Door Financial Praha, Brno, Zlín nebo Door Financial Ostrava, obchodní zástupci této společnosti jsou připraveni vyplatit půjčku kdekoliv.

Door Financial – kontakt

DOOR FINANCIAL a.s.
Průmyslová 2304
Brandýs nad Labem
250 01
Česká Republika

Emailová adresa
info@doorfin.cz

Klientská linka
Pro všeobecné dotazy
Tel.: +420 326 303 470
Po-Pá: 8:00-15:30 hod.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.