Hypotéka od Gepard finance – recenze

Sjednání hypotéky rozhodně není jednoduchý proces. Problémy mohou začít hned při výběru vhodného poskytovatele, protože jen málokdo má čas (a chuť) osobně navštívit všechny bankovní domy a zjišťovat, kde je to nejvýhodnější. Navíc, ne všichni složitým smluvním podmínkám rozumí. Existuje pak možnost využít zprostředkovatele, který veškerý proces související s vyřízením hypotéky zařídí za klienta. Přesně tyto služby nabízí společnost Gepard Finance, a.s. Zájemci zde mohou uzavřít hypotéku Gepard Finance. Vše zcela zdarma.

Hypotéka obvykle není žádná drobná půjčka, ale naopak závazek na velkou část života. Jejímu výběru by měl každý věnovat dostatek pozornosti. Ne všichni ale mají dostatečné znalosti této problematiky a pak se určitě vyplatí si najít odborníka. Využít služeb hypotečních makléřů mohou ale i ti, kteří sice o hypotékách povědomí mají, ale nechtějí ztrácet čas hledáním toho nejlepšího řešení.

Gepard Finance srovnává nabídky hypoték od všech bankovních institucí. Podle potřeb klienta se snaží najít to nejvhodnější řešení, a to s ohledem na speciální požadavky a pochopitelně také na nejnižší výdaje. V bankách makléři Gepard Finance vyjednávají podmínky za klienta. Dá se očekávat, že s ohledem na objem uzavíraných hypoték ze strany zprostředkovatele lze u jednotlivých bank dosáhnout na zajímavější úrokovou sazbu, než když do banky přijde žadatel osobně. Vyjednávací pozice zprostředkovatele je zkrátka silnější než jednotlivce.

Od jakých bank Gepard Finance zprostředkovává hypotéky? Jedná se o:

Kromě bankovních institucí lze získat úvěr ze stavebního spoření od všech stavebních spořitelen na českém trhu.

Gepard Finance a nabídka hypotéky

Na webových stránkách Gepard finance se nachází on-line kalkulačka. A to nejen na klasickou hypotéku, ale také na americkou hypotéku. Kromě nových hypoték Gepard Finance pomůže také s refinancováním stávajícího úvěru.

Takto vypadá on-line hypoteční kalkulačka na Gepard Finance. Důležité je ovšem tlačítko „Porovnat hypotéky“, které zobrazí srovnání všech českých bankovních institucí.
Srovnání nabídek hypoték od Gepard Finance se na webu zobrazuje tímto způsobem. Seřazeno je vždy od nejlevnější nabídky, nicméně se jedná o orientační sumář. Konkrétní nabídky pro konkrétního zájemce zjistí Gepard Finance až po obdržení všech informací, dokladů a podkladů.

Aby bylo možné zajistit nabídky pro konkrétního žadatele, musí nejprve dojít ke schůzce hypotéčního makléře Gepard Finance a žadatele. Stačí k tomuto účelu vyplnit jednoduchý poptávkový formulář. Žadateli se následně ozve zástupce Gepard Finance z daného regionu a domluví termín schůzky.

Během setkání proberou možnosti a požadavky klienta a jeho příjmy a výdaje. Klient také zprostředkovateli specifikuje kupovanou nemovitost. Spolu následně vyberou nejvíce vyhovující možnost financování.

Následuje řada administrativních procesů, se kterými maximálně pomůže hypoteční poradce. Společně shromáždí potřebné dokumenty, poradce zajistí odhad nemovitosti a kompletní dokumentaci předá zvolené bance. Pro banku se stává zprostředkovatel kontaktní osobou, která se většinu věcí snaží vyřídit zcela samostatně.

Klient Gepard Finance pak jen přichází na podpis připravené úvěrové smlouvy. Tím spolupráce s Gepard Finance ale nekončí. Služby poradce pokračují tak, aby došlo k úspěšnému čerpání úvěru a k dispozici je i pro jakékoliv případné problémy po čerpání.

Poklady pro hypotéku Gepard Finance

Aby byla prvotní schůzka co nejefektivnější, měl by každý zájemce vědět, s jakými informacemi nebo rovnou dokumenty na schůzku jít. Požadováno bude například následující:

 • výše čistých měsíčních příjmů
 • výše veškerých výdajů, tj. jiné úvěry, leasingy, kreditní karty a další závazky
 • přesný záměr financování (koupě bytu nebo domu nebo jejich rekonstrukce), vč. uvedení celkové ceny za nemovitost, uvedení požadované výše úvěru a vlastních finančních prostředků
 • občanský průkaz a případně druhý doklad totožnosti
 • 3 poslední výplatní pásky, případně daňové přiznání za poslední rok
 • výpis z bankovního účtu, ze kterého jsou závazky klienta spláceny
 • podepsané smlouvy na danou nemovitost nebo jejich koncepty (kupní smlouva, rezervační smlouva apod.)

Díky připravenosti se veškerý proces může omezit na jednu jedinou schůzku a poté se jen podepíší vypracované úvěrové smlouvy.

Co se týká příjmů, Gepard finance akceptuje příjmy z hlavního i vedlejšího pracovního poměru i příjmy z pronájmu nemovitostí.

Kdo smí požádat o půjčku Gepard finance?

Jelikož jde u hypoték obvykle o velké peníze, jsou kritéria na žadatele poměrně přísná. Pro fyzickou osobu vymezuje Gepard Finance podmínky následovně:

 • osoba starší 18 let
 • maximální věk žadatele 65 let, splacení hypotéky požadováno obvykle do 70 let žadatele
 • občan ČR
 • cizinec s trvalým pobytem na území ČR

Nutno dodat, že podmínky se pochopitelně odvíjí od požadavků konkrétní banky. Gepard finance nenabízí vlastní hypotéku, ale pouze ji zprostředkovává a pomáhá zvládnout proces výběru, sjednání a následného čerpání.

Parametry půjčky Gepard Finance

V současnosti Gepard Finance prezentuje, že svým klientů zprostředkuje hypotéku od 300 000 Kč do 9 300 000 Kč. Široké rozpětí má i nabízená splatnost 60 až 360 měsíců, tj. 5 až 30 let. Fixace úrokové sazby, tzn. období, po které se úrok nemůže měnit, lze zvolit od 1 do 10 let.

Nejen vyřízení půjčky nabízí Gepard Finance zdarma, ale dokáže vybrat i takový úvěr, kde bude předčasné splacení i vedení úvěrového účtu také bez poplatků.

Přesto však klienti musí počítat s tím, že mnoha poplatkům se vyhnout nelze. Banky čas od času poskytují speciální časově omezené akce, kdy například dočasně sníží nebo zruší některý poplatek, ale není to pravidlem. V každém případě, Gepard Finance má aktuální informace o probíhajících akcích jednotlivých bank, takže i v tomto ohledu mohou zájemcům nabídnout to nejvýhodnější.

Gepard Finance recenze

Služby Gepard Finance jsou obecně velmi pozitivně hodnoceny. Zvláště pro ty, kteří se skutečně v hypotečním světě nevyznají, se jedná o obrovskou pomoc. Navíc, až na výjimky na některých pracovištích, se o hypotečních makléřích hovoří téměř jen kladně.

Klienti oceňují služby zdarma, lidský přístup a to, že je jim vše vysvětleno velice jednoduše a srozumitelně. Lidé se ve svých recenzích často shodují, že i rychlost sjednání hypotéky (kolem 3 až 6 týdnů) považují za plně dostačující. Zkušenosti s Gepard Finance má téměř 80 000 klientů, kterým přes 330 makléřů vyřídilo úvěry v celkové částce 125 miliard korun. I taková historie o společnosti leccos vypovídá.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.