Skyloan půjčka – recenze

Půjčka až 250 000 Kč

Úrok od 19,73 % p.a.

 • Rychlé P2P půjčky – lidé půjčují lidem
 • Doba splácení od 1 do 60 měsíců
 • Úvěry do 50 tisíc bez ručení
Mám zájem o Skyloan půjčku

Skyloan je portál, který provozuje P2P půjčky, tedy nabízí prostor k půjčování peněz od lidí pro lidi. Půjčka Skyloan je vhodná pro ty, kteří mají stálý příjem, ale potřebují okamžitou hotovost k zaplacení faktur či jiným neodkladným záležitostem. Jak Skyloan půjčka funguje? Jaké jsou na ní recenze?

P2P půjčky jsou dalším způsobem, jak získat finance, aniž by žadatel musel procházet zdlouhavým schvalovacím procesem u banky či platit vysoké úroky. Jedná se o nebankovní půjčky, kde poskytují úvěry lidé lidem.

Žadatele o půjčku se obvykle dohodnou s investorem na výši úroku, době splatnosti i dalších podmínkách. Zpravidla se tak jedná i o půjčky pro rizikové klienty, závisí vždy na domluvě mezi dvěma lidmi.

Podmínky pro získání úvěru záleží na domluvě s investorem.

Skyloan půjčka není jedinou P2P půjčkou na trhu, podobné služby nabízí také Bankerat, Prestito, Unicredo nebo FinBee. Tyto portály obvykle fungují tak, že žadatel o půjčku zveřejní inzerát a čeká, až se ozve investor. Skyloan tedy funguje jako jakýsi zprostředkovatel těmito mezi dvěma stranami.

Peníze od Zaplo jsou na účtě do 15 minut. První půjčka je navíc zcela zdarma.
Vyzkoušet Zaplo půjčku >

Skyloan půjčka parametry

Jelikož se jedná o P2P půjčku, většina parametrů závisí na požadavcích žadatele, na které buď investor přistoupí, nebo navrhne úpravy. Nicméně, není to tak, že by Skyloan půjčka neměla žádná předem stanovená pravidla.

Předem dané je rozmezí, ve kterém lze volit výši půjčky. Podobně jako u jiných bankovních i nebankovních půjček jsou také stanovena základní pravidla pro získání úvěru.

Parametry Skyloan půjčky jsou následující:

 • Výše úvěru: 5 000 Kč – 250 000 Kč
 • Výše úroku: dle domluvy
 • Doba splácení: 1 až 60 měsíců
 • Způsob vyplacení: bankovní převod
 • Kontrola registru: ano
 • Ručení: nad 50 000 Kč

Pro Skyloan půjčku je potřeba předložit registr, úvěr tak není vhodný pro klienty v exekuci. Některé nebankovní společnosti nabízejí však půjčky bez registru, například u společnosti Bankerat lze zažádat o půjčku bez registru a doložení příjmu.

Rychlá a výhodná půjčka? Kamali nabízí první půjčku zdarma při splacení do 14 dnů.
Více o půjčce Kamali >

Jaké podmínky musí žadatel splňovat, aby získal Skyloan půjčku? Jedná se o:

 • starší 18 let
 • občanství ČR či povolení k pobytu
 • pravidelný zdroj příjmů
 • nesmí být v exekuci

Půjčka Skyloan je tak vhodná pro osoby starší 18 let, kteří jsou občané České republiky, disponují pravidelným příjmem a mají zájem o získání úvěru od soukromé osoby.

Jak funguje Skyloan půjčka?

Podobně jako na jiných portálech lze i na Skyloan podat inzerát s žádostí o půjčku. Stačí tak vyplnit formulář, kam se zadávají osobní údaje a například zdroj příjmu či měsíční náklady.

V závěrečném kroku je také potřeba nahrát výpis z bankovního účtu za poslední měsíc a fotografii občanského průkazu.

Pro získání Skyloan půjčky je třeba doložit své příjmy.

Nutno podotknout, že se nejedná o půjčku bez doložení příjmů. Takový úvěr lze získat například u Zaplo nebo CreditStar.

Po zadání inzerátu už nezbývá než čekat na spojení s investorem. Splácení poté probíhá v měsíčních intervalech. Žadatel posílá jednotlivé splátky na účet Skyloan, který pak přepošle peníze investorovi.

Co se týče zajištění, do výše úvěru 50 000 Kč není třeba mít ručitele ani zástavu. Jedná se tedy o půjčku bez zástavy. Nad tuto částku je však již ručení vyžadováno. Více informací lze získat v obchodních podmínkách Skyloan či po vyplnění formuláře na stránkách společnosti.

Poplatky na Skyloan

Skyloan si pochopitelně za své zprostředkovací služby účtuje poplatky. Základní jednorázový poplatek za zveřejnění inzerátu je ve výši 500 Kč. Dále se platí 1 000 Kč za každý rok splácení.

Administrátor úvěru má také nárok na 1% poplatek z jistiny půjčky, který se rovněž platí jednorázově. Přesnější informace jsou k dohledání na webových stránkách firmy.

Z výše uvedeného je jasné, že se nejedná o nejlevnější půjčky na trhu z pohledu dodatečných poplatků. Využít lze proto také jiné společnosti, které naopak nabízejí půjčky zcela bez poplatků.

U Skyloan se však poplatky platí vždy až po schválení půjčky, nikdy ne předem.

Skyloan půjčka recenze

Skyloan půjčka je provozována společností Lucrum Credit, která dříve podnikala v oblasti nebankovních půjček. Na začátek se vyplatí říct, že se nejedná o podvod. Lucrum Credit opravdu nabízí uvedené služby.

Jedná se však o novější půjčku a recenze od lidí nelze moc snadno dohledat. Platí, že člověk by měl být vždy na pozoru před neověřenými a novými společnostmi, kteří nabízejí nebankovní půjčky.

Důležité je se vždy perfektně obeznámit s obchodními podmínkami společnosti, stejně jako se se smlouvou, která bude uzavřena s případným investorem. V oblasti nebankovních půjček lze často narazit na neférové jednání či enormní poplatky. Jediným způsobem, jak se toho vyvarovat je číst veškeré dokumenty velmi pozorně.

Skyloan půjčka alternativy

Skyloan je novější společnost, proto se možná vyplatí porozhlédnout se po nějakých ověřených alternativách. Níže uvedené nebankovní půjčky přináší i mnoho dalších výhod, jako je například první půjčka zdarma nebo peníze do několika minut na účtě.

Zaplo půjčka

Alternativou k Skyloan půjčce může být například Zaplo půjčka. Výhodou této společnosti je, že první půjčku poskytuje zcela zdarma. Jedná se o tzv. mikropůjčky, ve kterých nelze získat příliš velký obnos peněz, za to jsou však velmi rychle schváleny.

Díky Zaplo půjčce mají klienti potřebný obnos peněz do 15 minut na účtu.
Více o Zaplo půjčce >

U Zaplo platí, že peníze má klient do 15 minut na účtě. Splatnost se pohybuje do 1 měsíce. Výhodou je, že se jedná o půjčku bez doložení příjmů.

Zonky půjčka

Zonky je nejznámější P2P půjčkou v Čechách. Výše půjčky se u této společnosti pohybuje od 5 000 Kč do 750 000 Kč. Počáteční úrok je 2,99 %. Po zadání informací o sobě, Zonky vyhodnotí důvěryhodnost klienta.

Zonky je zprostředkovatelem půjček mezi lidmi. Získat lze půjčku s úrokem již od 2,99 %.
Více o Zonky půjčce >

Klienti komunikují pouze se Zonky, investor se jejich osobní údaje nikdy nedozví. Stejně tak i jednotlivé splátky posílá na bankovní účet společnosti, která je poté přerozdělí mezi investory.

Provident půjčka

Provident půjčku lze získat bez problému online. Stejně jako Zaplo, i Provident nabízí novým klientům první půjčku zdarma. Půjčky lze získat buď na účet nebo v hotovosti. V hotovosti může probíhat také splácení.

Na nové klienty čeká u Provident první půjčka zdarma.
Více o Provident půjčce >

Půjčovat si je možné ve výši od 3 000 Kč do 130 000 Kč. Roční úrok začíná na 6,21 %. Provident uvádí, že maximální RPSN dosahuje 319 % za rok.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.