Kimbi půjčka – recenze

Půjčka až 60 000 Kč

Dnes známá jako ZaploNaSplátky nebo Zaplo půjčka

 • První půjčka zdarma
 • Flexibilní půjčka
 • Peníze do 15 minut na bankovním účtu
Mám zájem o Zaplo půjčku

Kimbi půjčka se na poli nebankovních úvěrů vyznačovala poměrnou dlouhodobostí, půjčku v rozmezí 10 000 – 60 000 Kč bylo možné sjednat až na 24 měsíců. V dnešní době však tento nebankovní produkt nahradila Zaplo půjčka. Jak se od sebe liší? Jaké Kimbi půjčka měla parametry? A jaké alternativy nebankovní trh nabízí?

Kimbi půjčku bylo možné sjednat kompletně online. Díky dlouhé době splatnosti, která se dala rozprostřít až do 24 měsíců, se o ní nedalo hovořit jako o krátkodobé půjčce, kterých je na dnešním trhu bezpočet.

Kimbi půjčka spadala pod populární nebankovní společnost Zaplo Finance, není tedy divu, že ji nahradila nová, stejnojmenná půjčka Zaplo.

Kimbi půjčku lze v dnešní době najít pod pojmem Zaplo půjčka.
Sjednat Zaplo půjčku je možné zde >

Kimbi půjčka

Kimbi půjčka se řadila mezi tzv. flexibilní nebankovní půjčky. To znamená, že žadatelé si mohli sami nastavit výši půjčené částky i dobu, po kterou úvěr spláceli. V průběhu splácení navíc bylo možné ji navýšit, prodloužit nebo snížit splátky.

Kimbi půjčka nefungovala jako půjčka pro cizince. Byla určena občanům ČR starších 18 let. O Kimbi mohli zažádat klienti se stálým příjmem a bez dluhů, nebylo tedy možné ji řadit mezi půjčky bez doložení příjmů, půjčky pro nezaměstnané ani mezi půjčky v exekuci.

Rychlá půjčka Kimbi se dále vyznačovala transparentními podmínkami, žadatelé se tedy nemuseli obávat podvodů nebo podobnosti s lichvou. Na několika srovnávacích portálech si díky své transparentnosti, flexibilitě i bezpečnosti vyžádala vysoké hodnocení, které se mnohdy pohybovalo nad 4 hvězdičkami z 5.

Kimbi půjčku bylo možné sjednat až na 2 roky, dnes ji nahradila známá půjčka od Zaplo.

Parametry Kimbi půjčky

Základní přehled o Kimbi půjčce je následující:

 • Typ půjčky: nebankovní flexibilní půjčka
 • Výše půjčky: 10 000 Kč – 60 000 Kč
 • Doba splatnosti: 3-24 měsíců
 • Úrok: od 36,16 %
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Kimbi půjčka se mimo jiné řadila mezi rychlé půjčky. Proces zpracování trval jen pár minut a v případě schválení se půjčené peníze připsaly na běžný účet již do 15 minut.

Dnes se stejnou rychlostí připsání půjčených financí vyznačuje i Zaplo. Sjednat Zaplo půjčku je možné zde >

Podmínky pro získání Kimbi půjčky

Klienti, kteří žádali o Kimbi půjčku, museli být občané ČR starší 18 let. K předložení stačily 2 doklady totožnosti, doklad o výši příjmu a bezdlužnost.

Půjčka Kimbi byla určená pouze pro zájemce s vlastním bankovním účtem a funkčním mobilním telefonem. Sjednání probíhalo online přes krátký dotazník.

Kimbi půjčka byla bez problémů poskytnuta všem zájemcům, kteří měli stálé zaměstnání, pravidelný příjem a žádné nesplacené dluhy z minulosti – prověřovala se též tzv. bonita klienta.

Kimbi půjčka se od dnešní klasické půjčky od Zaplo lišila svou dlouhodobostí. Zaplo půjčka je totiž oblíbeným produktem řadící se mezi nebankovní mikroúvěry.
Porovnat Zaplo půjčku je možné zde >

Zaplo Finance, s.r.o.

Jak již bylo zmíněno, Kimbi půjčka fungovala pod záštitou vzrůstající nebankovní společnosti Zaplo Finance s.r.o. V dnešní době tedy působí jako známější Zaplo půjčka.

Zaplo Finance působí na českém trhu od roku 2003. Je součástí mezinárodní společnosti 4finance Holding S.A., která sídlí v Lucembursku a působí již v 18 zemích světa. Po dobu svého působení poskytla miliony úvěrů po celém světě.

Zaplo Finance se specializuje na mikropůjčky a díky první půjčce zdarma se řadí mezi nejvýhodnější a nejvyhledávanější nebankovní poskytovatele.

Zaplo půjčka

Parametry základní Zaplo půjčky se od předchozí Kimbi liší hned v několika bodech, stále se však jedná o rychlou a online půjčku. Je možné sjednat úvěr ve výši od 10 000 Kč do 30 000 Kč. Doba splatnosti se výrazně zkrátila – u Zaplo půjčky je možné splácet po dobu 7-30 dní.

Od Kimbi půjčky se Zaplo liší ještě v jednom ohledu – nabízí totiž první půjčku zdarma. Noví klienti mohou zažádat u Zaplo půjčky zdarma první úvěr do 16 000 Kč, a to zcela bez úroků a poplatků.

Jaké jsou základní parametry Zaplo půjčky?

 • Typ půjčky: nebankovní mikropůjčka
 • Výše půjčky: 10 000 Kč – 16 000 / 30 000 Kč
 • Doba splatnosti: 7-30 dní
 • Úrok: od 0 %
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Při opakované Zaplo půjčce začíná úroková sazba na  279,83 % p. a. RPSN se pohybuje od 1 141,2 %. U Zaplo půjčky se nemusí dodávat příjmy, přesto je důležité doložit Potvrzení o zaměstnání.

ZaploNaSplátky

K parametrům Kimbi půjčky se přibližuje další ze Zaplo produktů, a to ZaploNaSplátky. Zde je možné sjednat půjčku od 10 000 Kč do 60 000 Kč, doba splatnosti je delší než u Kimbi. Pohybuje se v rozmezí 6-36 měsíců. Oproti klasické Zaplo půjčce se tak jedná o dlouhodobý úvěr, kterým byla právě i Kimbi.

Podmínky pro sjednání ZaploNaSPlátky jsou stejné: žadatel musí být občanem ČR starším 18 let, musí doložit 2 doklady totožnosti i stálý příjem a vlastnit běžný bankovní účet. Žadateli mohou být zaměstnanci, OSVČ nebo penzisti.

Bližší alternativou ke Kimbi půjčce je ZaploNaSplátky. Jedná se též o flexibilní nebankovní úvěr s dlouhou dobou splácení.
Porovnat ZaploNaSplátky je možné zde >

U ZaploNaSplátky je možné v průběhu splácení půjčenou částku navýšit i splatit předem. Parametry tohoto úvěru jsou následující:

 • Typ půjčky: nebankovní dlouhodobá půjčka
 • Výše půjčky: 10 000 Kč – 60 000 Kč
 • Doba splatnosti: 6-36 měsíců
 • Úrok: od 55,04 % p.a.
 • RPSN: od 71,3 %
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Pro oba typy Zaplo úvěrů, mikropůjčky i dlouhodobého ZaploNaSplátky, jsou na stránkách společnosti k dispozici úvěrové kalkulačky (tedy Zaplo formuláře), díky kterým si žadatel zadá výši úvěru i dobu splatnosti a získá přehled o celkové částce.

Zaplo půjčky nadále vynikají svou rychlostí – řadí se mezi rychlé půjčky do 15 minut.

Zaplo na svých stránkách nabízí jednoduché spočítání sjednávané půjčky. (Zdroj: www.zaplo.cz)

Další Kimbi podobné půjčky

Jak již bylo zmíněno, Kimbi se řadila mezi flexibilní, dlouhodobé a nebankovní půjčky.

Většina nebankovních poskytovatelů se však vyjímá nabídkou právě mikropůjček. Z těch důvěryhodných lze jmenovat například Kamali, Viva Credit, CreditGo aj., nebo již zmíněné Zaplo.

Kde ale najít rychlou a dlouhodobou nebankovní půjčku? Následující část tohoto článku nabízí 4 alterativy ke Kimbi půjčce.

1. Ferratum Credit Limit

Credit Limit od společnosti Ferratum Bank je stejně jako Kimbi půjčka dlouhodobýma flexibilním úvěrem. Lze zažádat o částku 2 500-80 000 Kč, kdy dobu splatnosti a její bližší parametry, jako je den splácení, si určuje sám klient.

Limit této půjčky od Ferratum Bank se stanovuje s ohledem na bonitu každého konkrétního klienta. Na maximální částku Credit Limit půjčky, tedy 80 000 Kč, tak nemusí dosáhnout každý. Úroková sazba se pohybuje od 5,75 % do 11,99 % měsíčně.

Ke sjednání není potřeba dokládat příjmy, CreditLimit se tak dá zařadit mezi půjčky bez doložení příjmů. Finanční prostředky se jako u Kimbi nebo Zaplo půjčky vyplácí na bankovní účet, nejedná se tedy o půjčku v hotovosti.

2. Půjčka od Provident

Zájemci o půjčku od nebankovní společnosti Provident mohou zažádat o úvěr v rozmezí  3 000-130 000 Kč. Díky tomu se řadí mezi půjčky 100 000 Kč ihned na účet.

Doba splatnosti se u Providentu pohybuje od 4 do 48 měsíců. Úroková sazba začíná na 6,21 % p.a., RPSN dle společnosti dosahuje maxima 319,42 %. Se sjednáním Provident půjčky se též pojí mírný poplatek.

Provident, stejně jako výše zmíněné Zaplo, nabízí první půjčku zdarma. Půjčku START mohou noví klienti sjednat až do 16 000 Kč s fixní dobou splatnosti 4 měsíce.

Provident vyplácí půjčené peníze na účet i hotově.

3. Cofidis půjčka

Nebankovní společnost Cofidis se specializuje na spotřebitelské úvěry, které lze sjednat online či po telefonu. Nabízí půjčku v rozmezí 20 000-500 000 Kč, kdy maximální částka dalece přesahuje maximum u Kimbi půjčky nebo u ZaploNaSplátky.

Splatnost u Cofidis půjčky se pohybuje v rozmezí 12-96 měsíců, jedná se tedy o dlouhodobý úvěr. Úroková sazba začíná na 4,49 % a RPSN na 4,58 %. Jedná se tak o celkem levnou půjčku v nebankovním sektoru.

Mezi nabízené Cofidis půjčky se řadí například Cofidis půjčka pro jednotlivce, pro rodinu nebo pro novomanžele. U tohoto nebankovního poskytovatele úvěrů lze mimo jiné získat také kreditní kartu nebo možnost sjednat konsolidaci.

4. Půjčka od Zonky

Zajímavou alternativu ke Kimbi půjčce může nabídnout společnost Zonky. Jejich P2P půjčka se řadí mezi čím dál tím oblíbenější nebankovní produkty. Zonky projekt dokonce zaujal banku Air Bank natolik, že se se Zonky spojí.

Zonky půjčku „od lidí pro lidi“ lze sjednat od 5 000 Kč do 900 000 Kč. Doba splatnosti se zde pohybuje v rozmezí 12-84 měsíců. Úroková sazba začíná na 2,99 %, RPSN na 3,64 %. Půjčka se sjednává online.

Zonky nepůjčuje zadluženým lidem – žadatelé tedy nesmí být v exekuci ani v insolvenci, musí mít bezproblémovou úvěrovou historii.

Šanci na získání Zonky půjčky mají i lidé bez standardního příjmu ze zaměstnání, tedy důchodcistudenti s pravidelným příjmem z brigády nebo osoby pracující na základě dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti.

Zonky úvěr je také vhodný jako půjčka pro maminky na mateřské.

Kimbi půjčka: recenze

Jelikož se v případě Kimbi půjčky jednalo o solidní nebankovní produkt, který navíc nabízela známá a oblíbená společnost, recenze byly velmi kladné. Na několika úvěrových srovnávačích si Kimbi vysloužila více jak 4 hvězdičky z 5.

Klienti si chválili zejména rychlost schvalovacího procesu a následného připsání peněz na účet. Komunikace se zákaznickým centrem navíc probíhala bez komplikací a vše bylo řádně a bez problémů vyřízeno.

Stejné oblibě, jakou si vysloužila Kimbi půjčka, se dnes těší i Zaplo.

bez úrokurecenzesrovnánízdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.