Úvěrka půjčka – recenze rychlé online půjčky

Půjčka až 40 000 Kč

Pevná úroková sazba 35,51 %

  • Rychlé ověření a převod peněz
  • Splatnost až 1 rok
  • Bez poplatku za posouzení žádosti
Mám zájem o půjčku Úvěrka

Úvěrka půjčka je dalším z řady nebankovních úvěrů, které lze sjednat z pohodlí domova. Její poskytovatel slibuje rychlé vyhodnocení žádosti, bezpečnost, spolehlivost a individuální přístup ke klientovi. Podmínkou pro schválení půjčky Úvěrka je trvalý příjem ze zaměstnání či samostatně výdělečné činnosti, proto je určená pouze pro zaměstnance a OSVČ.

Poskytovatelem půjčky Úvěrka je společnost Kontex Trade International s.r.o., která nabízí také krátkodobý úvěr s názvem Půjčka7.

Úvěrka se řadí do kategorie rychlých půjček, které lze sjednat prostřednictvím online žádosti. Stačí vyplnit jednoduchý webový formulář a vyčkat na SMS zprávu s informací, zda byla půjčka schválena.

Úvěrka půjčka – rychlá půjčka na účet

Půjčka Úvěrka je nebankovním úvěrem ve výši 20 000 Kč až 40 000 Kč se splatností od 2 do 12 měsíců. Sjednává se prostřednictvím jednoduché online žádosti na webu Úvěrka.cz, to znamená z pohodlí domova a s minimem formalit. Úroková sazba u půjčky Úvěrka je pevná ve výši 35,51 %.

Potřebujete si půjčit peníze a zároveň nechcete platit úroky? Pak vyzkoušejte bezúročnou půjčku Zaplo, kterou lze sjednat až do výše 16 000 Kč zcela zdarma.
Více o Zaplo půjčce >

Půjčku Úvěrka lze díky rychlosti vyřízení zařadit mezi půjčky před výplatou. S její pomocí lze uhradit například neodkladné výdaje či cokoliv jiného dle potřeb klienta. Půjčka je neúčelová, účel využití financí se tedy nedokládá.

Úvěrka půjčka – parametry:

Úvěrka je určená pro osoby s trvalým příjmem ze zaměstnání či podnikání a může tedy posloužit i jako půjčka pro OSVČ. Další z podmínek pro schválení půjčky je nemít žádné neuhrazené dluhy.

Půjčka Úvěrka se vyplácí na bankovní účet žadatele. Splácet lze jak prostřednictvím měsíčních splátek, tak jednorázově – záleží na klientovi, kterou možnost zvolí.

Máte zájem o půjčku v hotovosti? Fajn půjčku od společnosti Fair Credit Czech lze sjednat až do výše 70 000 Kčvýplatou na ruku.
Více o Fajn půjčce >

Nejjednodušší je splácet půjčku Úvěrka online pomocí odkazu v klientském profilu. Splátky je možné zasílat také bankovním převodem nebo složenkou (v takovém případě je třeba zajistit, aby splátka dorazila včas).

Úvěrka půjčka – poplatky

S půjčkou se nepojí žádné poplatky za přijetí, posouzení nebo vyhodnocení žádosti. Je však nutné uhradit poplatek za poskytnutí úvěru. Tento poplatek je skutečně vysoký, jak je patrné z níže uvedeného reprezentativního příkladu.

Reprezentativní příklad:

Úvěr ve výši 20 000 Kč se splatností 6 měsíců, měsíční splátka 4 353,59 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru 4 000 Kč, úroková sazba 35,51 % p.a., RPSN 156,88 %. Celková splatná částka 26 121,54 Kč.

Půjčky s podobnými parametry a mnohdy lepšími podmínkami, než nabízí půjčka Úvěrka, lze vidět níže.

Úvěrka.cz – žádost o půjčku

Žádost o Úvěrka půjčku se podává online na webových stránkách Úvěrka.cz. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, odeslat jej a vyčkat na SMS zprávu s odpovědí.

Žádost o Úvěrka půjčku se podává prostřednictvím jednoduchého online formuláře – bez zdlouhavého papírování a formalit.
Žádost o Úvěrka půjčku se podává prostřednictvím jednoduchého online formuláře – bez zdlouhavého papírování a formalit.

Ve formuláři si žadatel nejprve zvolí výši půjčky a dobu splatnosti. Poté vyplní kontaktní informace – jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, rodné číslo a PSČ. Následují informace o bydlišti včetně údajů o formě bydlení (vlastní nemovitost, na koleji, na úřadě apod.).

Nakonec je třeba poskytnout číslo občanského průkazu a informace o případných exekucích, zdroji příjmu, výši měsíčního příjmu a přibližnou výši měsíčních výdajů. Poté už zbývá jen vyplnit číslo bankovního účtu, odsouhlasit zpracování osobních údajů a žádost odeslat.

Pár tisíc nestačí? Pak vyzkoušejte půjčku Provident, s níž lze získat až 130 000 Kč online.
Více o Provident půjčce >

O půjčku je možné žádat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vyhodnocování žádostí a zasílání finančního prostředků na účet však probíhá pouze ve všední dny a o půjčku o víkendu se proto nejedná.

Podmínky půjčky Úvěrka

Úvěrka půjčka bude poskytnuta těm, kteří splňují následující podmínky:

  • platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • bezdlužnost
  • práce na HPP nebo OSVČ
  • vlastní bankovní účet

Před poskytnutím finančních prostředků je nutné prokázat, že vyplněné číslo bankovního účtu skutečně patří žadateli o půjčku. Ověření bankovního účtu se provádí prostřednictvím poplatku 1 Kč na jeden z účtů společnosti.

Ověření je možné také zasláním výpisu z příslušného účtu, popřípadě smlouvy o založení účtu, na níž je viditelné jméno a adresa.

Splácení půjčky Úvěrka

Klienti si mohou vybrat, zda chtějí půjčku splatit jednorázově nebo prostřednictvím měsíčních splátek (max. počet měsíčních splátek je 12).

Splátky je možné zasílat několika způsoby:

  • online pomocí odkazu v klientském profilu
  • bankovním převodem
  • poštovní poukázkou

Bankovní převod a platba složenkou obvykle trvají několik dní. Nejjednodušší a nejjistější je zaslání splátky přes odkaz v klientském profilu na Úvěrka.cz.

Kontex Trade International s.r.o.

Půjčka Úvěrka je produktem nebankovní společnosti Kontex Trade International s.r.o., která nabízí krátkodobé a střednědobé půjčky. Je součástí společnosti FinTech – UAB Aventus Capital, jež poskytuje úvěry v řadě zemí světa.

Společnost Kontex Trade International s.r.o. je držitelem licence ČNB pro poskytování úvěrů a členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ).

Úvěrka.cz – kontakty

Úvěrka.cz – kontakt pro klienty:
Tel.: 228 226 585
E-mail: info@uverka.cz

Úvěrka.cz – kontakt pro dlužníky
Tel.: 226 259 859
E-mail: pohledavky@uverka.cz

Sídlo společnosti
Kontex Trade International s.r.o.
Na Okruhu 488/27, Praha, 142 00

Provozovna
Kontex Trade International s.r.o.
Revoluční 763/15, Praha, 110 00

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.