JET Money, poskytovatel SMART půjčky, končí s úvěry

Poskytovatel nebankovních půjček JET Money končí se svými úvěry. Stávající úvěry nebudou ohroženy nebo dotčeny. Jejich administrativu lze nadále řešit přes kontaktní informace níže v tomto článku nebo na oficiální stránce této nebankovní společnosti.

JET Money s.r.o se sídlem v Olomouci již neposkytuje žádné úvěry. Společnost vznikla v roce 2000 jako nebankovní poskytovatel rychlých půjček.

V minulosti nabízeli Clever půjčku, která patřila k nebankovním úvěrům s poměrně vysokým možným rozsahem půjčky – možné bylo zapůjčení až 99 000 Kč s úrokem od 25 %. Tento úvěr byl později nahrazen novým produktem.

Potřebujete rychlou půjčku? Zaplo půjčku lze získat do 15 minut od schválení. V případě první žádosti je navíc bez úroků.

JET Money provozovali velmi populární Smart půjčku. Tu bylo možné získat online již s úrokem od 21 %. Žadatel nepotřeboval disponovat bankovním účtem, jelikož Smart půjčka mohla být vyplacena hotově.

Smart půjčka byla poskytována v rozmezí 5 000 až 70 000 Kč. RPSN bylo velmi vysoké – začínalo na 146,7 % (maximálně pak až 189,4 %). Podobně jako u jiných nebankovních úvěrů je to dáno vysokými poplatky.

Po vytvoření žádosti se klientovi ozval do pár hodin představitel od JET Money a byla domluvena schůzka u klienta doma. Jelikož ani schůzka v sobotu nebo v neděli nebyla problém, jednalo se o formu půjčky o víkendu.

Velkou výhodou Smart půjčky byla možnost získat úvěr přes internet nebo telefon z pohodlí domova.

JET Money kontakt

Veškerou administrativu a dotazy k současným úvěrům lze řešit na:

  • e-mailové adrese – info@jetmoney.cz
  • telefonním čísle – 588 880 930

Bližší informace lze také nalézt na oficiální stránce této nebankovní společnosti www.jetmoney.cz.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.