Tommy Stachi – recenze

Snadná půjčka Tommy Stachi je nebankovní půjčkou stejnojmenného poskytovatele, který na českém trhu působí již od roku 2004. Díky Snadné půjčce získá žadatel až 150 000 Kč na cokoliv. S půjčkou se pojí řada podmínek, které jsou v několika případech oproti jiným nebankovním půjčkám specifické. Jaké má Snadná půjčka Tommy Stachi parametry? Kdo ji může získat? A jak probíhá její splácení?

O Snadnou půjčku Tommy Stachi může zájemce požádat několika způsoby. První způsob je pro nebankovní půjčky typický – online. Proto se dá Snadná půjčka zařadit do skupiny online půjček. V takovém případě stačí vyplnit formulář, jehož odesláním se zahájí proces vedoucí k získání finančních prostředků.

Žádost o Snadnou půjčku TommyStachi.cz

Pakliže si chce žadatel vše vyřídit bez nutnosti kamkoliv volat nebo dokonce jít, je online sjednání perfektní volbou. V rámci webového formuláře vyplní základní údaje, pod které spadá jméno, příjmení, příjmová kategorie, rodné číslo a kontaktní údaje – e-mail a telefonní číslo.

Prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu následně obdrží další pokyny. Přihlásí se do Klientské centra, kde vyplní další údaje a případně doloží požadované dokumenty – jejich seznam se nachází ve výčtu níže. Smlouva o půjčce se podepisuje elektronicky skrze specifického SMS kódu.

Kdo by tomuto elektronickému podpisu nevěřil, má možnost si ještě nechat papírovou podobu smlouvy poslat kurýrem. To už ovšem trvá déle.

Nad rámec sjednání online má žadatel také možnost uzavření po telefonu nebo přímo osobně na pobočce.

Parametry Snadné půjčky

Snadná půjčka Tommy Stachi nabízí od 10 000 Kč do 150 000 Kč se splatností 12 až 60 měsíců. Spadá do skupiny tzv. rychlých půjček, kdy převod peněz probíhá téměř ihned po schválení. V případě Snadné půjčky se půjčka posílá na bankovní účet žadatele. Kdo ovšem na peníze spěchá, může si půjčku sjednat na pobočce a získat peníze v hotovosti ihned. Osobě bez vlastního bankovního účtu Tommy Stachi nepůjčuje.

U rychlých půjček se maximální výše pohybuje obvykle v nižších částkách. Nad 100 tisíc korun lze získat ještě u Zonky půjčky, půjčky Cofidis, Razdva půjčky, Pronto půjčky nebo Pojištěné půjčky.

Co se týká úrokové sazby u Snadné půjčky Tommy Stachi, má zájemce k dispozici podrobnou online kalkulačku, kde si orientačně může spočítat nejen výši měsíční splátky, ale také uvidí úročení a RPSN. Poskytovatel udává, že úroková sazba se pohybuje již od 0 % p.a. a RPSN od 12,8 %.

Kalkulačka Tommy Stachi prezentuje poměrně dost údajů.

I když by se podle výše uvedené úrokové sazby mohlo zdát, že Tommy Stachi poskytuje první půjčku zdarma, není tomu tak. Minimální RPSN, které neodpovídá nule, je toho důkazem.

Tommy Stachi aktuálně pracuje s mimořádnou akcí, kdy za řádné a včasné splácení vrací 100 % úroků. Pak skutečně může prezentovat, že úroková sazba dosahuje nuly. Je tu však jedno ale. Nad rámec úroku se účtuje také fixní administrativní měsíční poplatek ve výši 500 Kč, který vratný není. Při splatnosti 60 měsíců tak nad rámec jistiny dlužník zaplatí 30 000 Kč. A to jistě nejsou malé peníze.

Podmínky Snadné půjčky Tommy Stachi

Komu Tommy Stachi poskytne Snadnou půjčku a komu ne? Požádat o ni mohou osoby starší 21 let, což není zrovna obvyklé. Většině poskytovatelů nebankovních půjček postačuje plnoletost.

Dále Tommy Stachi uvádí, že získat Snadnou půjčku mohou zaměstnanci, živnostníci a senioři. Půjčí také komukoliv dalšímu, kdo prokáže trvalý příjem v minimální výši 10 000 Kč měsíčně. Naopak bez výjimek Tommy Stachi nepůjčí:

 • osobě v exekuci
 • osobě v insolvenci
 • osobě ve zkušební době
 • živnostníkovi, který podniká kratší dobu než 6 měsíců
 • osobě, která nevlastní bankovní účet
 • osobě, která má trvalý pobyt na městském nebo obecním úřadě

U ostatních žadatelů o Snadnou půjčku poskytovatel prověřuje:

 • bonitu
 • délku zaměstnání nebo živnosti
 • existenci úvěrů u dalších společností
 • platební morálku a historii
 • informace z úvěrových registrů

Ručitel není u Snadné půjčky vyžadován, stejně jako zástava. Pro kladné posouzení žádosti se ovšem požaduje předložení několika dokumentů. Liší se podle toho, kdo o ni žádá.

Zaměstnanec předkládá dva doklady totožnosti, výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce nebo 3 výplatní pásky v případě, kdy dostává výplatu v hotovosti. Trochu nezvykle se jeví požadavek na telefonní číslo do zaměstnání.

Živnostník si musí připravit také dva doklady totožnosti, výpis z účtu za poslední 3 měsíce a vystavené faktury za stejné období.

Senior předkládá rovněž dva doklady totožnosti a nad rámec toho doklad o výplatě důchodu za poslední 3 měsíce. Jakákoliv jiná osoba musí prostřednictvím nějakého písemného dokladu doložit, že její pravidelný měsíční příjem přesahuje 10 000 Kč.

Splácení Snadné půjčky Tommy Stachi

Splácení Snadné půjčky probíhá formou měsíčních splátek. Splátku lze posílat bankovním převodem na účet poskytovatele, případně se akceptuje i vložení částky v hotovosti na daný účet. Poslední možnost splácení spočívá v převodu peněz poštovní poukázkou.

Přístup do Klientského centra je hned z homepage, nachází se v pravé horní části stránek.

Pro klienta se Snadnou půjčkou Tommy Stachi se vždy zřizuje Klientské centrum, a to hned při registraci. Jedná se v podstatě o internetové bankovnictví, ve kterém klient najde veškeré informace o své půjčce. V Klientském centru však nejde měnit některé důležité osobní údaje, například adresu nebo zaměstnavatele.

Někteří poskytovatelé si za předčasné splacení úvěru účtují poplatky. U Snadné půjčky tomu tak není. Předčasně splatit svůj závazek může každý klient zcela zdarma. Stejně tak to má také minutová půjčka Equa bank.

Shrnutí podmínek Snadné půjčky Tommy Stachi

Aby byl přehled informací kompletní, nachází se níže přehled těch nejdůležitějších podmínek, které se se Snadnou půjčkou Tommy Stachi pojí:

 • výše půjčky: 10 000 až 150 000 Kč
 • splatnost: 12 až 60 měsíců
 • úroková sazba: od 0% p.a.
 • RPSN: od 12,8 % p.a.
 • nejnižší věková hranice pro získání půjčky: 21 let
 • požadavek na vlastní bankovní účet: ano
 • první půjčka zdarma: ne
 • půjčka bez doložení příjmu: ne
 • půjčka pro lidi v insolvenci nebo exekuci: ne

Ze všech podmínek je patrné, že schvalovatelnost Snadné půjčky Tommy Stachi díky poměrně striktním podmínkám nebude příliš vysoká.

Snadná půjčka Tommy Stachi – recenze

Recenze Snadné půjčky Tommy Stachi a prezentované zkušenosti uživatelů na internetu se liší. Najdou se názory, že se jedná o podvod, ale najdou se i ve skrze kladná hodnocení, která jen upozorňují na nějaký nedostatek půjčky – například příliš striktní schvalovací podmínky nebo krátkou dobu splatnosti.

O podvod se skutečně nejedná. Tommy Stachi má za sebou 15 let působení na tuzemském trhu a spotřebitelské úvěry poskytuje s licencí ČNB. Záleží tak na každém, zda mu podmínky získání půjčky a úroková sazba se souvisejícími poplatky vyhovují či nikoliv.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.