Žlutý meloun půjčka – recenze

Půjčka až 250 000 Kč

Úrok od 4,4 % p.a.

  • Kolektivní půjčování 
  • Rychlá půjčka již od 2 000 Kč
  • Bez administrativních poplatků
Mám zájem o Žlutý meloun půjčku

Kolektivní půjčování se stává čím dál větším trendem a spoustu lidí vyhledává právě takový typ půjčky. Žlutý meloun funguje jako platforma spojující lidi s přebytečným obnosem peněž, kteří je chtějí půjčit lidem shánějícím co nejvýhodnější půjčku. Jak si na Žlutém melounu půjčit a jaké jsou zkušenosti?

P2P půjčky představují zásadní změnu v půjčování peněz. Bankovní společnosti mnohdy celý proces půjčky protahují a za své služby si navíc účtují administrativní poplatky.

Žlutý meloun je finanční portál, jehož posláním je zajištění co nejvýhodnější půjčky. Tato slovenská platforma spojuje ty lidi, kteří takovou půjčku hledají, a ty, kteří formou investice chtějí své úspory nějakým způsobem zhodnotit.

Právě tato skutečnost by měla daným klientům ušetřit přebytečné poplatky a zároveň zajistit přijatelnější úrokovou sazbu.

Stejné služby poskytuje například i Bankreat nebo FinBee. Jedná se o získání peněz od investorů na základě vystavené půjčky, do které mohou vkládat své prostředky.

Platforma Zonky poskytuje P2P půjčky již od 2,99 %.

Půjčit si na na Zonky >

Jak funguje půjčka Žlutý meloun?

Pro získání půjčky člověk nemusí nikam chodit, vše se vyřídí z pohodlí domova jako jiné online půjčky. Ačkoliv se jedná o platformu, kde si žadatelé půjčují od jiných lidí, i zde musí splnit několik podmínek, aby mohli peníze získat.

Každý zákazník je Žlutým melounem ohodnocen tzv. ratingem, díky čemuž mají potenciální investoři detailní přehled o klientově schopnosti splácet a dostát svým závazkům. V žádném případě se nejedná o půjčku bez registru, jelikož je zde každý žadatel důkladně prověřen.

Základní stanovenou podmínkou je dovršení věku 18 let, což je zcela standardní způsob u všech půjček. Žlutý meloun rovněž požaduje uvést měsíční příjem, tudíž zde nelze požádat o půjčku bez doložení příjmů.

Doba splácení se může lišit na základě typu půjčky, kterých Žlutý meloun nabízí hned několik. Velkou výhodu může představovat využití bezúčelové půjčky, přičemž Žlutý meloun nabízí i možnost refinancování, což zajisté pomůže zejména lidem v horší finanční situaci.

Naopak spoustu zájemců o půjčku by mohla odradit skutečnost, že zde nelze uzavřít pojištění proti neschopnosti splácení.

Půjčku Žlutý meloun umožňuje splatit předčasně, a to bez poplatků. Stejně tak lze využít i možnost mimořádné splátky.

Pravidelné splátky jsou pak neměnné, bez skrytých poplatků a s výhodným úrokem, jelikož Žlutý melou pracuje bez přebytečných mezičlánků.

Stálý příjem je jednou ze základních podmínek pro získání půjčky u Žlutého melounu.

Žlutý meloun – typy půjček

Na Žlutém melounu mají klienti na výběr hned z několika variant. Na začátek je vhodné zmínit, že maximální půjčka dosahuje 250 000 Kč a může být poskytnuta na cokoliv, jedná se tedy o bezúčelovou půjčku.

Dalším typem je Partnerská půjčka. Tu lze získat na základě požádání o půjčku společně s partnerem či známým. Tento typ by měl žadatelům poskytnout ještě výhodnější podmínky, přičemž na splátkách je možné ušetřit ještě více v kombinaci se spoludlužníkem.

Žlutý meloun poskytuje i účelovou půjčku na bydlení, která lze využít jak na rekonstrukci domu či bytu, tak na zařízení domácnosti.

Varianta Nejvýhodnější splátka představuje možnost vyplacení drahých úvěrů. Jedná se o typ, který využijí klienti se staršími úvěry nebo dluhy na kreditních kartách. Žlutý meloun se pak zavazuje poskytnout o 2 % nižší úrokovou sazbu.

Mikropůjčky a krátkodobé půjčky jsou již u Žlutého melounu rovněž standardem. V případě překlenutí náhlé finanční tísně se tedy vyplatí požádat o Rychlou půjčku. Peníze klient obdrží ještě v tentýž den a platforma ji poskytuje od 2 000 Kč do 10 000 Kč.

Rychlou půjčku je však nutné splatit již následující měsíc, avšak prodloužení až na 6 měsíců nepředstavuje problém. Zapotřebí je však splácení rozložit do drobnějších částek.

První půjčka zdarma a do 15 minut? Se Zaplo žádný problém.

Více o půjčce na Zaplo >

Žlutý meloun půjčka – paramtery

Schválení půjčky probíhá individuálně a může se pohybovat od několika dní, celkem až do 14 dní. Pokud nebereme v potaz Rychlou půjčku od 2 000 Kč, rozmezí půjček se pohybuje od 10 000 Kč do 250 000 Kč.

Veškeré parametry půjčky Žlutého melounu jsou následující:

  • Výše úvěru: 2 000 Kč – 250 000 Kč
  • Doba splatnosti: 1 – 60 měsíců
  • Úroková sazba: individuální, fixní (od 4,4 %)
  • První půjčka zdarma: ne
  • Půjčka bez registru: ne
  • Půjčka bez doložení příjmů: ne
  • Schvalovací proces: několik dní (Rychlá půjčka ve stejný den)

Mezi základní podmínky pro získání půjčky pak patří: minimální věk 18 let, trvalé bydliště v České republice nebo na Slovensku, stálý zdroj příjmů.

O půjčku Žlutý meloun se nemohou usilovat nedůvěryhodní žadatelé, jelikož je nutné disponovat dobrou kreditní bonitou a historií předchozích úvěrů.

Jak již bylo řečeno výše, pojištění schopnosti splácení na platformě sjednat nelze. Stejně tak však osobní půjčky není nutné zabezpečit fyzickými aktivy.

Formulář na oficiálních stránkách poslouží k přehledu možností půjčky.

Poplatky na Žlutém melounu

Pro půjčku zcela bez poplatků je vhodné využít nějakou alternativu. Ačkoliv Žlutý meloun vykazuje nízké náklady, platforma potřebuje určitý zdroj příjmů.

Veškeré poplatky však vznikají až po úspěšném uzavření půjčky. Zákazníci se tak nemusí obávat administrativních poplatků v případě neúspěšného sjednání.

Jednotlivé poplatky dlužníka se odvíjejí od ratingu dané půjčky a strhají se jak na začátku úvěru, tak pod dobu jeho trvání. Jednorázové poplatky se pohybují v rozmezí od 2,9 % až do maximální výše 6 %. Naopak měsíční začínají na 0,05 %, a to až do celkových 0,4 %.

Jak zažádat o půjčku – Žlutý meloun

Proces žádání není nikterak složitý, navíc díky online prostředí vše působí velmi přehledně. Na začátku je vhodné nastavit jednotlivé parametry, tedy kolik si chce klient půjčit a na jak dlouho. Poté je nutné doplnit osobní údaje.

Žlutý meloun obratem žádost vyhodnotí a informuje žadatele, zda má možnost si na platformě půjčit.

Společnost se snaží o co nejvyšší možnou transparentnost, proto se uvedený úrok nikdy nezvýší a klient rovněž neplatí další skryté poplatky.

Po vyhodnocení žádosti si stačí vybrat z uvedených variant půjček a do interního systému nahrát náležité dokumenty. Podpis smluvních dokumentů je pak posledním aspektem před samotným zasláním peněž na účet.

Provident poskytuje první půjčku naprosto zdarma.

Půjčit si u Providentu >

Žlutý meloun půjčka – recenze

Žlutý meloun půjčka ihned, bezúčelová půjčka nebo půjčka na rekonstrukci bytu. Produkty na této platformě nabízejí širokou škálu, na které si vybere takřka každý.

Jedná se o slovenskou nebankovní společnost fungující jako P2P platforma, která svou působnost rozšířila i do České republiky. Určitě se nejedná o podvod, o čemž můžou svědčit i pozitivní hodnocení uživatelů této služby.

Platforma funguje na podobné bázi jako nejznámější česká P2P služba Zonky. Pokud tedy klienti využít známějšího zprostředkovatele, jedná se o vhodnou alternativu.

Mezi výhody patří zejména online prostředí a výhodnější podmínky oproti klasickým bankám. Naopak nevýhodu představuje nemožnost sjednání pojištění schopnosti splácení.

Většina lidí si chválí přijatelné poplatky, seriózní jednání, transparentnost, bezpečnost a anonymitu při financování půjčky.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.