Yes půjčka – recenze

Půjčka až 2 000 000 Kč

RPSN od 0 %, úrok od 0 %

 • Půjčka na směnku
 • Bez nahlížení do registru dlužníků
 • Bezúčelová půjčka
Mám zájem o Yes půjčku

Yes půjčka může představovat vhodný úvěr pro lidi, kteří hledají bezúčelovou půjčku v řádu desítek tisíc. Peníze lze využít na nenadálé výdaje a člověk zde může požádat i konsolidaci. Co všechno Yes půjčka nabízí? A je spolehlivá?

Pokud byl člověk v bance odmítnut, začne vyhledávat nebankovní poskytovatele. Se svou nebankovní půjčkou se mezi ně řadí právě i poskytovatel Yes půjčky.

Tento úvěr se pyšní hned několika výhodnými parametry. Jedná se o půjčku bez účelu, dále pak půjčku na směnku a půjčku v exekuci. I s takovým problémem si úvěr dokáže poradit a půjčit si zde může téměř každý.

V případě, že člověk již v současnosti splácí i další půjčky, může zde požádat o konsolidaci. Tímto termínem je myšleno sloučení všech probíhajících půjček do jednoho produktu, jenž poté představuje jediný závazek, který je klient nucen splácet.

Peníze jsou u Yes půjčky vypláceny pouze na bankovní účet.

Yes půjčka – parametry

Ačkoliv člověk podává svou žádost online, dokončení sjednání probíhá formou schůzky. Tu si žadatel sjedná ihned po vyhodnocení jeho žádosti, jež podává přímo na stránkách poskytovatele.

Samotné vyrozumění obdrží klient na mobilní číslo, které uvede v dotazníku. Nejedná se o typ půjčky do 15 minut či jiný typ rychlé půjčky ihned, jelikož stanovený obnos člověk obdrží do 24 hodin. Vzhledem k větším částkám je to však pochopitelné.

Rozmezí, ve kterém si dlužník vybírá výši částky, se pohybuje až od hranice 40 000 Kč a končí na částce 2 000 000 Kč.

Yes úvěr je uváděn jako půjčka bez registru, avšak při vyhodnocování je do něj přesto nahlíženo. Nicméně potenciální klienti se nemusí ničeho obávat, jelikož ve finálním rozhodnutí nehraje téměř žádnou roli.

Zásadní roli zde hraje hraje příjem. Nejedná se o půjčku bez doložení příjmu, a tak je nutné disponovat alespoň minimálním pravidelným příjmem, ze kterého může být Yes půjčka splácena.

Kompletní parametry pak vyobrazuje následující přehled:

 • Výše úvěru: 40 000 Kč – 2 000 000 Kč
 • Doba splatnosti: 1 – 84 měsíců
 • Úroková sazba: individuální
 • RPSN: individuální
 • Půjčka bez zástavy: ano
 • Půjčka bez registru: ano
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Schvalovací proces: do 24 hodin

Jak můžeme vypozorovat z dostupných parametrů, RPSN i výše úrokové sazby se u každého klienta liší. Kompletní podmínky tak klient získá až po vyhodnocení jeho žádosti, tudíž se nejedná o příliš transparentní proces.

Dosáhnout na Yes půjčku však může každý občan s trvalým pobytem na území České republiky, který dovršil 18 let. Mnoho dlužníku rovněž může zajímat skutečnost, že se jedná o půjčku bez zástavy.

Při sjednání pak člověk musí předložit hned 2 doklady totožnosti – občanský průkaz a druhý doklad, například řidičský průkaz. Vedle minimální věkové hranice je určena i ta maximální, konkrétně 65 let. Klienti přesahující tento věk si zde tudíž nepůjčí.

První půjčka zdarma při splacení do 14 dnů? To je půjčka u Kamali.

Získat půjčku až 15 000 Kč >

Žádost o Yes půjčku

Spoustu lidí zcela jistě ocení možnost půjčit si vyšší objem peněz, avšak právě nedostatečná transparentnost může některé zájemce odradit. Vyšší obnosy například půjčky 100 000 Kč poskytují i známější poskytovatelé, mezi které patří například Provident, Zonky nebo Hello Bank.

Žádost o Yes půjčku probíhá na adrese yespujcka.tode.cz. Zde člověk vyplní nejnutnější osobní údaje, mezi něž patří: celé jméno, rodné číslo, příslušné okresní město, mobilní číslo a e-mailová adresa.

Formulář pro podání žádosti o půjčku je velmi jednoduchý, avšak nepůsobí příliš profesionálně.

Právě na uvedené mobilní číslo získá člověk vyrozumění o sjednání Yes půjčky, díky kterému si může sjednat schůzku určenou pro podpis smlouvy.

Vyplacení peněz poté probíhá na bankovní účet, což je vzhledem k vyšším částkám zcela pochopitelné. V žádosti není navíc nutné uvádět ručitele, což u tak velkých částek mnohdy nebývá obvyklé.

Důvěryhodnější alternativou k této půjčce může být například Zaplo.

Půjčit si až 30 000 Kč >

Yes půjčka – recenze a reference

Jak již bylo uvedeno výše, Yes půjčka své požadavky na oficiálních stránkách neuvádí. Kompletní podmínky klient získá až po zhotovení žádosti a jejím následném kladném vyhodnocení. To představuje oproti jiným nebankovním poskytovatelům značnou nevýhodu.

Celkový vzhled webu neodpovídá profesionální kvalitě a na důvěryhodnosti poskytovatele to tudíž nepřidá. I v případě, že chce člověk získat na poskytovatele kontakt, na oficiálních stránkách se mu to nepodaří.

Yes půjčka zde sice uvádí reference svých dřívějších klientů, přesto by se o jejich kredibilitě dalo polemizovat. Případná možnost konsolidace je určitě výhodou Yes půjčky, avšak případní zájemci by měli v prvé řadě vyzkoušet prověřené poskytovatele.

Většina z nich se zaměřuje spíše na mikropůjčky, krátkodobé půjčky či jiné druhy krátkodobějších úvěrů. Přesto například na Zonky – platforma poskytující P2P půjčky – lze získat rovněž refinancování v programu konsolidace půjček Zonky.

Celkový vzhled internetových stránek i chybějící podmínky nepůsobí příliš důvěryhodně, a tak by si člověk měl při půjčování dávat nepochybně pozor.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.