NetCredit půjčka –⁠ recenze

Půjčka až 12 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

  • Rychlá online půjčka před výplatou
  • První půjčka zdarma
  • Vyřízení online nebo přes SMS
  • Věrnostní program s možností ušetřit na úrocích a získat bonusy
Mám zájem o NetCredit půjčku

NetCredit půjčka je další z řady tzv. půjček do výplaty, které lze získat již během několika málo minut. V případě první žádosti je NetCredit půjčka zdarma, tedy s nulovou RPSN. Stálým klientům je poté nabízeno členství ve věrnostním programu s názvem Bonusy, díky kterému lze získat zajímavé slevy na úrocích u dalších půjček.

NetCredit půjčka patří mezi mikropůjčky, pro něž je charakteristický relativně nízký úvěrový rámec a krátká doba splatnosti. Noví klienti si mohou půjčit od 1 000 Kč do 4 500 Kč, v případě opakované půjčky lze požádat až o 12 000 Kč. Délka splatnosti je u NetCredit půjčky 1 až 30 dní.

V případě zájmu o vyšší úvěr lze vyzkoušet půjčku Úvěrka, kterou lze sjednat až do výše 40 000 Kč s dobou splatnosti až 1 rok.

První NetCredit půjčka se sjednává s RPSN 0 % a klient tedy splatí pouze částku, kterou si půjčil.

První půjčku zdarma nabízí i další nebankovní poskytovatelé úvěrů, například dobře známá společnost Zaplo. První Zaplo půjčka zdarma je nabízena až do výše 16 000 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Stejně jako v případě úvěru od NetCredit se jedná o rychlou online půjčku na účet.

Další půjčky s RPSN od 0 % lze vidět níže.

Půjčky bez úroků a dalších poplatků jsou často využívány jako rychlé půjčky do výplaty, zejména v situacích, kdy se nečekaně objeví neodkladné výdaje.

U druhé a další NetCredit půjčky jsou již účtovány úroky. Jejich výši pro určitou částku a dobu splatnosti si lze spočítat v kalkulačce na webových stránkách NetCredit.cz.

Výše půjčkyDoba splatnostiCelková splatná částka
5 000 Kč7 dní5 865 Kč
7 000 Kč10 dní8 292 Kč
10 000 Kč14 dní12 000 Kč
12 000 Kč30 dní15 000 Kč

Tabulka uvádí příklady splátek NetCredit půjčky.

Jak získat NetCredit půjčku?

O první půjčku NetCredit je třeba zažádat prostřednictvím online kalkulačky na webových stránkách NetCredit.cz. Stačí si zvolit výši půjčky a dobu splatnosti a následovat instrukce, které žadatele celým procesem provedou. Součástí žádosti o NetCredit půjčku je úhrada registračního poplatku ve výši 1 haléře.

Po vyplnění a odeslání formuláře stačí vyčkat na odpověď společnosti NetCredit. s.r.o. Rozhodnutí o poskytnutí či neposkytnutí půjčky žadatel obdrží e-mailem a SMS zprávou během několika minut.

Rychlé online půjčky jsou často využívány v případě náhlé finanční tísně. Půjčky Zaplo, CreditPortal, Cool Credit nebo CreditOn lze obdržet již během 15 minut na účet.

Ihned po vyhodnocení žádosti jsou peníze odeslány na účet. Rychlost připsání platby závisí na tom, u které banky je účet vedený.

Jakmile je klient zaregistrován, může o NetCredit půjčku žádat také pomocí SMS zprávy. Mezi další SMS půjčky, které žádost o úvěr značně usnadňují, patří také Mobil půjčka, Via SMS a Simple půjčka.

Pro schválení žádosti o NetCredit půjčku je nutné:

  • mít české občanství a trvalý pobyt v ČR
  • být starší 22 let
  • mít stálý příjem
  • nebýt v exekuci nebo insolvenci
  • vlastnit bankovní účet u české banky

Společnost každého žadatele posuzuje individuálně a v případě nedostatečné bonity může nabídnout nižší částku nebo žádost úplně zamítnout.

Půjčka nebude poskytnuta žadatelům, kteří jsou zařazeni v seznamu dlužníků nebo již mají aktivní půjčku u NetCredit. Nejedná se proto o okamžitou půjčku pro zadlužené nebo o půjčku pro lidi v exekuci.

Vedle bezdlužnosti je nutné disponovat stálým příjmem. Zdroj příjmu není blíže specifikován a nemusí se tedy nutně jednat o příjem ze zaměstnání. NetCredit půjčka se sjednává bez ručitele.

Splácení NetCredit půjčky

Doba splatnosti NetCredit půjčky je 1 až 30 dní. Půjčka se splácí jednorázově na účet společnosti nejpozději v den, který je uveden ve smlouvě. Půjčku lze rovněž splatit předčasně, a to kdykoliv před uplynutím doby splatnosti.

V případě potíží se splacením dlužné částky je nezbytné požádat o odklad splátky (o 7, 14 nebo 30 dní) nebo o sjednání splátkového kalendáře. Společnost má právo žádost o odklad splátky i splátkový kalendář bez udání důvodu zamítnout.

Důsledky nesplácení NetCredit půjčky mohou být závažné. V případě prodlení se splátkou společnost dlužníkovi zasílá písemné upomínky, přičemž za každou je účtován poplatek ve výši 200 Kč. Dále je nutné uhradit zákonný úrok z prodlení, účelně vynaložené náklady vzniklé v souvislosti s prodlením a smluvní pokutu.

Pokud klient nekomunikuje s oddělením pohledávek, předává se záležitost třetí straně. Poplatky za vymáhání pohledávky třetí stranou hradí klient.

Věrnostní program Bonusy

Společnost NetCredit s.r.o. svým stálým klientům nabízí až 50% slevy na úrocích. Výše slevy se zvyšuje postupně v závislosti na tom, kolik půjček již klient splatil.

Odměny lze získat také v rámci věrnostního programu s názvem Bonusy. Ten je založen na doporučování NetCredit půjčky dalším potenciálním zájemcům, tedy přátelům či známým stávajícího klienta.

Po dokončení registrace na portálu NetCredit.cz může klient ze svého profilu rozesílat pozvánky. Pokud se prostřednictvím pozvánky do 30 dní zaregistruje další člověk, zažádá o půjčku a následně ji získá, obdrží klient bonus 200 Kč na svůj bankovní účet.

Veškeré informace týkající se podmínek programu Bonusy jsou k nalezení v uživatelském profilu klienta.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.