Nebankovní půjčky ihned – online i bez registru

Nečekané výdaje mohou potkat každého. Když už nezbývají volné finanční prostředky na jejich úhradu, řešením bývá zpravidla úvěr. Na tento typ půjček se zaměřují především nebankovní společnosti, které poskytují půjčky ihned zdarma. Díky takové nabídce lze získat potřebné finance rychle a v určitých případech dokonce zcela bezplatně. Kdo nabízí půjčku na 30 dní zdarma?

Ať už jde o rozbité auto, spotřebič nebo nenadálé zdravotní problémy, lze využít půjčky ihned zdarma, které pomohou uhradit to nejnutnější. Je ovšem potřeba půjčku splatit včas, obvykle za 30 dnů, jinak hrozí nepříjemné sankce a poplatky. Způsob splácení závisí na tom, zda se jedná o půjčku na splátky, nebo půjčku splatnou jednorázově.

Bezpečná půjčka s úrokem 0 %? To je Kamali.

Mám zájem o první půjčku zdarma >

První půjčka zdarma

Půjčka ihned zdarma je doménou nebankovních společností, které na první půjčku zdarma lákají nové klienty. Ačkoliv se tomu možná nechce věřit, bezúročné půjčky na trhu opravdu existují. Poskytuje je hned několik společností a ve většině případů opravdu není nutné zaplatit ani o korunu navíc.

Nebankovní půjčky ihned zdarma se řadí mezi krátkodobé půjčky. Dlouhodobý úvěr bez úroku získat bohužel nelze, jelikož by riziko pro poskytovatele bylo příliš vysoké.

První půjčka zdarma se zpravidla poskytuje na 30 dnů. Na konci doby splatnosti musí být celá částka uhrazena, jinak hrozí sankce za zpoždění splátky a půjčka už bezplatná není. Platí také to, že půjčit si lze v rámci této nabídky jen několik tisíc. Jedná se tak spíše o mikropůjčky či rychlé půjčky do výplaty.

Nebankovní půjčky zdarma jsou zajímavou nabídkou, kterou se vyplatí využít, pokud si je člověk jistý, že za měsíc bude schopen půjčku splatit.

Nebankovní poskytovatelé neprověřují bonitu klientů, což umožňuje rychlé vyřízení půjček, zato však hrozí vysoké pokuty v případě nesplácení.

Půjčka ihned zdarma od Zaplo dorazí již do 15 minut.

Zažádat o bezúročnou půjčku >

Bankovní půjčky ihned zdarma

Banky obvykle první půjčky zdarma klientům neposkytují. I v bankovním sektoru se však najde výjimka a tou je mBank. Půjčku s názvem mPůjčka Plus mBank novým klientům poskytuje zcela zdarma. Velkou předností je jednoduché sjednání online a předčasné splacení zdarma.

Jaké parametry má první půjčka ihned zdarma od mBank?

 • Úroková sazba: 0 %
 • Výše úvěru: 10 000 – 40 000 Kč
 • Doba splatnosti: 1 nebo 2 roky
 • Jednorázový poplatek: 2 % z vypůjčené částky
 • Maximální RPSN: 3,81 %

Je však důležité mít na paměti, že mBank půjčuje jen bonitním klientům. Tím pádem vyžaduje doklad příjmu a nahlíží do registru.

Nebankovní půjčky ihned zdarma

Jak už bylo řečeno, první půjčky ihned zdarma poskytují výhradně nebankovní společnosti. Vždy se však jedná pouze o první půjčku, každá další je již poskytována klasicky s určitým úrokem. Bezúročnou půjčku tak mohou využít pouze noví klienti.

Které nebankovní společnosti půjčku bez poplatku nabízejí?

PoskytovatelVýše první půjčkySplatnost
BB finance1 000 – 8 000 Kč30 dní
CreditAir500 – 10 000 Kč2 měsíce
Kamali1 000 – 15 000 Kč14 dní
NetCredit1 000 – 4 500 Kč30 dní
Ferratum až 80 000 Kč30 dní
ReRum půjčka500 – 8 000 Kč7–30 dní
SOS Credit1 000 – 8 000 Kč7–28 dní
Via SMS1 000 – 16 000 Kč7–30 dní
Zaplo1 000 – 16 000 Kč7–30 dní
Viva Credit500 – 20 000 Kč35 dní
Fastfin půjčka500 – 10 000 Kč7–45 dní

Z výše uvedených patří mezi nejspolehlivější úvěry především Kamali a Zaplo. Zaplo recenze uvádějí, že se lze na nabídku první půjčky zdarma opravdu spolehnout. Kamali se zase řadí mezi dlouhodobě nejdůvěryhodnější úvěry na trhu.

Nebankovní půjčky zdarma – parametry

Půjčky zdarma jsou sice skvělou a lákavou nabídkou, nicméně i zde je potřeba zůstat obezřetný. V prvé řadě je nezbytné si důkladně pročíst smlouvu o půjčce a ujistit se, že v podmínkách opravdu nejsou uvedené žádné poplatky.

Malá Hyper půjčka nabízí až 20 000 Kč s nulovým úrokem.

Mám zájem o půjčku s úrokem 0 % >

První půjčky zdarma mají obvykle tyto parametry:

 • jedná se o rychlé půjčky, často jsou odesílány ihned
 • splatnost se pohybuje v rozmezí 14 – 35 dnů
 • pro bezúročnou půjčku je potřeba uhradit částku včas
 • s nesplacením se pojí vysoké sankce
 • půjčka zdarma je určena jen pro nové klienty, každá další je již s úrokem
 • půjčené sumy se pohybují v nižších tisících korun

První půjčky zdarma jsou tedy určeny především těm klientům, kteří potřebují uhradit nečekané výdaje nebo jim schází pár tisíc do výplaty. Je potřeba si dát pozor na sankce při nesplácení včas.

Rychlá půjčka ihned – první zdarma

Velkou výhodou tohoto typu půjček je fakt, že o ně lze žádat jednoduše online. Pro získání půjčky online na účet stačí vyplnit formulář dostupný na webu konkrétní společnosti. Ačkoliv tak zákon ukládá, nebankovní subjekty zpravidla nevěnují tolik pozornosti bonitě klienta, a tak jsou takové půjčky vyřízeny opravdu rychle.

Minimální administrativa a online žádosti umožňují nebankovním společnostem opravdu rychlé schválení žádostí a odeslání peněz. Některé společnosti poskytující půjčky ihned slibují odeslání již do 15 minut po schválení žádosti.

Při převodu půjčku ovšem záleží také na tom, jak rychle banka platbu připíše na účet. Vždy je tedy lepší zažádat o půjčku raději dříve než spoléhat na poslední chvíli.

Kamali

Kamali patří mezi důvěryhodné a bezpečné nebankovní půjčky. Dlouhodobě nabízí nejvýhodnější podmínky úvěru na trhu. Noví klienti mají u Kamali tu výhodu, že mohou čerpat o bezúročnou první půjčku. Napoprvé lze žádat až o 10 tisíc Kč bez úroku, a to na 14 dnů.

Při druhé a další půjčce si lze půjčit až 20 000 Kč. Při 30 denní lhůtě se platí 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Velkou předností Kamali půjčky je rychlost schválení žádosti a odeslání peněz. Na webu se uvádí, že žádost bude schválena do jedné minuty a peníze ihned odeslány na účet žadatele.

Provident

Provident, nikoliv Prowident, jak se občas chybně označuje, je nebankovní společnost známá tím, že poskytuje také půjčky na ruku bez účtu. Hotovostní půjčka je určena pro ty, kteří nedisponují bankovním účtem. Hotově je rovněž možné půjčku splácet.

Také Provident se řadí mezi ty společnosti, které lákají nové klienty na nabídku první půjčky zdarma. V rámci Provident půjčky si lze napoprvé zažádat až 15 000 Kč s dobou splatnosti 30 dnů.

Zaplo půjčka

Zaplo patří mezi nejznámější nebankovní společnosti. Poskytuje krátkodobé úvěry v rozmezí 1 000 – 30 000 Kč. V rámci první půjčky, která je zdarma, si lze půjčit maximálně 16 000 Kč na 30 dní. Půjčka nesmí být splacena pozdě, jinak přijdou sankce.

Zaplo se taktéž řadí mezi extra rychlé půjčky, garantuje odeslání peněz do 15 minut po schválení žádosti. Úrok začíná na 279,33 % p.a., RPSN poté činí 1141,2 %.

Via SMS půjčka

Půjčka Via SMS patří mezi rychlé SMS půjčky. Jde o mikropůjčku, v rámci které si lze půjčit maximálně 16 000 Kč, a to i při první půjčce, která je zdarma.

Noví uživatelé se však nejprve musí zaregistrovat skrze online formulář na webových stránkách společnosti, kde se zároveň žádá o první půjčku. O každou další půjčku již lze jednoduše zažádat skrze SMS.

Půjčky u Via SMS mohou sahat až k 60 000 Kč s úrokem 22 % a RPSN v rozmezí 621,6 % – 855 %.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.