Nebankovní půjčky ihned – online i bez registru

Nečekané výdaje mohou potkat každého. Když už nezbývají volné finanční prostředky na jejich úhradu, řešením bývá zpravidla úvěr. Na akutní půjčky se zaměřují především nebankovní společnosti, které poskytují půjčky ihned zdarma. Díky takové nabídce lze získat potřebné finance rychle a za určitých podmínek zcela bezplatně. Kdo nabízí půjčku na 30 dní zdarma?

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou velmi vyhledávaným produktem, což dokazuje existence desítek poskytovatelů spotřebitelských ústavů, kteří na finančním trhu kooperují spolu s běžnými bankovními ústavy.

V záplavě vysoké konkurence je těžké rozhodnout, který z úvěrů je ta nejlepší nebankovní půjčka. Finanční instituce se snaží nalákat nové i stávající zákazníky na řadu benefitů a výhod, namátkou první půjčky zdarma, nízké úroky, delší splatnost, nebo mimo jiné možnost splátkových prázdnin.

Bezpečná půjčka s úrokem 0 %? To je Kamali.
Mám zájem o první půjčku zdarma >

Nejlepší nebankovní půjčky však jsou takové, které hrají fér, jsou transparentní, jasně komunikují a netají žádné navazující poplatky, bezdůvodně nenavyšují úroky a nezkracují splatnost. I tak ovšem platí, že nejlepší nebankovní půjčka je taková, kterou člověk nepotřebuje a nevyužije.

Jakákoliv půjčka je vždy riziko a vždy je lepší najít alternativní řešení, než se zadlužovat. Cesta ven z dluhů nemusí být vždy snadná, u nebankovních společností obzvláště. Mnohdy stačí najít si dočasné druhé zaměstnání, prodat nepotřebný majetek, nebo se na čas uskromnit ve výdajích.

Nebankovní půjčky ihned na účet

Nová nebankovní půjčka online ihned má velkou výhodu v tom, že o ni lze žádat jednoduše přes internet. Nebankovní společnosti neprovozují žádné kamenné pobočky. Pro získání půjčky online na účet proto stačí vyplnit formulář dostupný na webu konkrétní společnosti.

Ačkoliv tak zákon ukládá, nebankovní subjekty zpravidla nevěnují tolik pozornosti bonitě klienta, a tak jsou takové půjčky vyřízeny opravdu rychle. Právě rychlost odeslání peněz je jednou z největších devíz nebankovní půjčky ihned na účet.

Minimální administrativa a online žádosti umožňují nebankovním společnostem rychlé schválení žádostí a odeslání peněz. A to prakticky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Některé společnosti poskytující půjčky ihned slibují odeslání již do 15 minut po schválení žádosti.

Při převodu půjčky ovšem záleží také na tom, jak rychle banka platbu připíše na účet. Vždy je tedy lepší zažádat o půjčku raději dříve, s časovou rezervou, než spoléhat na poslední chvíli. I nová nebankovní půjčka online ihned se může o pár hodin zpozdit.

Nejlepší nebankovní půjčka bez registru

Nebankovní půjčky bez registru ihned mají mnoho příznivců, především z řad zadlužených občanů. Právě ti se nacházejí většinou v nejtíživějších finančních poměrech. Situaci mají o to ztíženou, pokud jsou vedeni v úvěrových registrech jako dlužníci či neplatiči.

Registry dlužníků slouží primárně poskytovatelům spotřebitelských úvěrů ke kontrole úvěruschopnosti svých budoucích klientů. Na základě Zákona o spotřebitelském úvěru jsou banky i nebankovní ústavy povinny ověřovat bonitu a zjištěné údaje brát v potaz při schvalování žádostí o půjčku.

Půjčka pro dlužníky ihned na účet tak může být klikatá a hrbolatá. Do registrů se člověk dostane i za zamítnutou žádost o půjčku, za zpožděnou splátku za telefon, nebo neplacený leasing. Banky při negativním zápisu v registru žádost o půjčku automaticky anulují.

Nebankovní půjčka bez registru se ovšem nepatrně liší. Nebankovní společnosti jdou zákazníkům naproti a aktivně se vyptávají na okolnosti, které vedly k negativním zápisům v registrech. Pokud se jedná o jednorázovou záležitost, případně věc z doby minulé, dokáží stav věci přehlédnout a půjčku schválit.

Nebankovní půjčky bez registru ihned tudíž může získat i ten, který by u banky nepochodil, přestože nic nedluží a jediný důvod, proč jeho jméno figuruje v registrech je ten, že v minulosti neměl dostatek příjmů, aby bez problémů mohl splácet půjčku a jeho žádost o úvěr byla onehdy zamítnuta.

Z výše uvedeného vyplývá, že nejlepší nebankovní půjčka bez registru je ta, která půjčí, aniž by se byrokraticky držela nastavených pravidel. Ovšem tak jednoduché to není. Nebankovní půjčka bez registru musí být především taková, která nezruinuje domácí rozpočet a nepřipraví klienta o střechu nad hlavou.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Nebankovní půjčky bez registru jsou jedna věc a nebankovní půjčky bez doložení příjmu druhá. Potvrzením o příjmu se rozumí písemný doklad, na němž zaměstnavatel stvrzuje zaměstnání, pracovní pozici a výši platu pro účely poskytnutí půjčky.

Věřitel tak má jasný přehled o tom, kolik zájemce o půjčku vydělává a zda poskytnutý úvěr příliš nezatíží jeho rodinný rozpočet, respektive zda bude mít klient dostatek prostředků na to, aby mohl bez problémů dostát svým závazkům vůči nebankovní společnosti.

Potvrzením o příjmu může být i důchodový výměr nebo rodičovský příspěvek, případně výpisy z bankovního účtu.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu jdou ruku v ruce. Zpravidla o ně totiž žádají ti samí lidé, kteří jsou zadlužení a nemají oficiální zaměstnání. Mohou pracovat brigádně a dostávat mzdu na ruku, případně jsou kompletně nezaměstnaní.

Tito lidé se nezřídla ptávají i po finančních produktech typu nebankovní půjčky s exekucí. Mají exekučně obstavený bankovní účet, a proto jim potvrzení o příjmu prakticky není co platné. Zaměstnavatel by správně ani neměl pracovníkovi v exekuci takové potvrzení vydávat.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu mohou být u důvěryhodnějších společností schvalovány na základě výpisu z bankovního konta, v horším případě věřitel nežádá vůbec žádné doložení příjmu, pouze vyžaduje zástavu nebo ručitele.

Za takovýchto okolností se už však s největší pravděpodobností jedná o lichváře, který svoji činnost provozuje ilegálně a navzdory trestnímu zákoníku. O to větším překvapením bývá, že se stále najde velké procento lidí, kteří takové úvěry vyhledávají. Lichvář, který opravdu půjčí, je totiž hojně vyhledávaným slovním spojením na internetu.

První půjčka zdarma

Ať už jde o rozbité auto, spotřebič nebo nenadálé zdravotní problémy, lze využít půjčky ihned zdarma, které pomohou uhradit to nejnutnější. Je ovšem potřeba půjčku splatit včas, obvykle za 30 dnů, jinak hrozí nepříjemné sankce a poplatky. Způsob splácení závisí na tom, zda se jedná o půjčku na splátky, nebo půjčku splatnou jednorázově.

Půjčka ihned zdarma je doménou nebankovních společností, které na první půjčku zdarma lákají nové klienty. Ačkoliv se tomu nemusí chtít zprvu věřit, bezúročné půjčky na trhu existují. Poskytuje je hned několik společností a ve většině případů nebývá nutné zaplatit ani o korunu navíc.

Nebankovní půjčky ihned zdarma se řadí mezi krátkodobé půjčky, například Multirent půjčka. Dlouhodobý úvěr bez úroku získat bohužel nelze, jelikož by riziko pro poskytovatele bylo příliš vysoké.

První půjčka zdarma se zpravidla poskytuje na 30 dnů. Na konci doby splatnosti musí být celá částka uhrazena, jinak hrozí sankce za zpoždění splátky a půjčka už bezplatná není. Platí také to, že půjčit si lze v rámci této nabídky jen několik tisíc. Jedná se tak spíše o mikropůjčky či rychlé půjčky do výplaty.

Půjčka ihned zdarma od Zaplo dorazí již do 15 minut.
Zažádat o bezúročnou půjčku >

Nebankovní půjčky zdarma jsou zajímavou nabídkou, kterou se vyplatí využít, pokud člověk potřebuje peníze jen na pár dní a je si jistý, že za měsíc bude schopen půjčku splatit. Nebankovní poskytovatelé příliš neprověřují bonitu klientů, což umožňuje rychlé vyřízení půjček, zato však hrozí vysoké pokuty v případě nesplácení.

Bankovní půjčky ihned zdarma

Banky obvykle první půjčky zdarma klientům neposkytují. I v bankovním sektoru se však čas od času najde výjimka jako mBank. Půjčku s názvem mPůjčka Plus mBank novým klientům poskytovala zdarma. Velkou předností bylo jednoduché sjednání online a předčasné splacení zdarma.

Jaké parametry nyní má půjčka od mBank?

  • Úroková sazba: od 6,49 % p.a. s pojištěním, nebo od 7,49 % p.a. bez pojištění
  • Výše úvěru: 10 000–1 000 000 Kč
  • Doba splatnosti: 1 nebo 8 let
  • Pro úvěry do 50 000 Kč včetně je maximální doba splácení 60 měsíců

Je však důležité mít na paměti, že mBank půjčuje jen bonitním klientům. Tím pádem vyžaduje doklad příjmu a nahlíží do registru.

Nebankovní půjčky ihned zdarma

Jak už bylo řečeno, první půjčky ihned zdarma poskytují výhradně nebankovní společnosti. Vždy se však jedná pouze o první půjčku, každá další je již poskytována klasicky s určitým úrokem. Bezúročnou půjčku tak mohou využít pouze noví klienti.

Které nebankovní společnosti půjčku bez poplatku nabízejí?

PoskytovatelVýše první půjčkySplatnost
BB finance 1 000–8 000 Kč30 dní
CreditAir500–10 000 Kč2 měsíce
Kamali1 000–15 000 Kč14 dní
ReRum půjčka5 000 Kč5–30 dní
SOS Credit1 000–10 000 Kč14 dní
Via SMS1 000–16 000 Kč7–30 dní
Zaplo1 000–16 000 Kč7–30 dní
Viva Credit500–30 000 Kč35 dní
Fastfin půjčka500–10 000 Kč7–45 dní

Dříve poskytovala první půjčku zdarma i společnost Ferratum. Z výše uvedených patří mezi nejspolehlivější úvěry především Kamali a Zaplo. Zaplo recenze uvádějí, že se lze na nabídku první půjčky zdarma opravdu spolehnout. Kamali se zase řadí mezi dlouhodobě nejdůvěryhodnější úvěry na trhu.

Nebankovní půjčky zdarma – parametry

Půjčky zdarma jsou sice skvělou a lákavou nabídkou, nicméně i zde je potřeba zůstat obezřetný. V prvé řadě je nezbytné si důkladně pročíst smlouvu o půjčce, včetně sazebníku poplatků a sankcí, a ujistit se, že v podmínkách opravdu nejsou uvedené žádné poplatky.

Malá Hyper půjčka nabízí až 20 000 Kč s nulovým úrokem.
Mám zájem o půjčku s úrokem 0 % >

Rychlá půjčka ihned – první zdarma mívá obvykle tyto parametry:

  • jedná se o rychlé půjčky, často jsou odesílány ihned
  • splatnost se pohybuje v rozmezí 14–35 dnů
  • pro bezúročnou půjčku je potřeba uhradit částku včas
  • s nesplacením se pojí vysoké sankce
  • půjčka zdarma je určena jen pro nové klienty, každá další je již s úrokem
  • půjčené sumy se pohybují v nižších tisících korun

První půjčky zdarma jsou tedy určeny především těm klientům, kteří potřebují uhradit nečekané výdaje nebo jim schází pár tisíc do výplaty. Je potřeba si dát pozor na sankce při nesplácení včas.

Kamali

Kamali patří mezi důvěryhodné a bezpečné nebankovní půjčky. Dlouhodobě nabízí nejvýhodnější podmínky úvěru na trhu. Noví klienti mají u Kamali tu výhodu, že mohou čerpat o bezúročnou první půjčku. Napoprvé lze žádat až o 15 tisíc Kč bez úroku, a to na 14 dnů.

Při druhé a další půjčce si lze půjčit až 20 000 Kč. Při 30 denní lhůtě se platí 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Velkou předností Kamali půjčky je rychlost schválení žádosti a odeslání peněz. Na webu se uvádí, že žádost bude schválena do jedné minuty a peníze ihned odeslány na účet žadatele.

Provident

Provident, nikoliv Prowident, jak se občas chybně označuje, je nebankovní společnost známá tím, že poskytuje také půjčky na ruku bez účtu. Hotovostní půjčka je určena pro ty, kteří nedisponují bankovním účtem. Hotově je rovněž možné půjčku splácet.

Také Provident se řadil mezi ty společnosti, které lákaly nové klienty na nabídku první půjčky zdarma. V rámci Provident půjčky bylo možné napoprvé zažádat až 15 000 Kč s dobou splatnosti 30 dnů.

Zaplo půjčka

Zaplo patří mezi nejznámější nebankovní společnosti. Poskytuje krátkodobé úvěry v rozmezí 1 000–30 000 Kč. V rámci první půjčky, která je zdarma, si lze půjčit maximálně 16 000 Kč na 30 dní. Půjčka nesmí být splacena pozdě, jinak přijdou sankce.

Zaplo se taktéž řadí mezi extra rychlé půjčky, garantuje odeslání peněz do 15 minut po schválení žádosti. Úrok začíná na 279,33 % p.a., RPSN poté činí 1141,2 %.

Via SMS půjčka

Půjčka Via SMS patří mezi rychlé SMS půjčky. Jde o mikropůjčku, v rámci které si lze půjčit maximálně 16 000 Kč, a to i při první půjčce, která je zdarma.

Noví uživatelé se však nejprve musí zaregistrovat skrze online formulář na webových stránkách společnosti, kde se zároveň žádá o první půjčku. O každou další půjčku již lze jednoduše zažádat skrze SMS.

Půjčky u Via SMS mohou sahat až k 60 000 Kč s úrokem 22 % a RPSN v rozmezí 92,8 % až 861,7 %.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.