Fastfin půjčka – recenze

Půjčka až 12 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • První půjčka zdarma
 • Půjčka do 15 minut
 • Vyřízení půjčky online
Mám zájem o Fastfin půjčku

Není možné získat půjčku od bankovní společnosti? Fastfin půjčka je označována především jako krátkodobá forma úvěru, jenž disponuje svou jednoduchostí, rychlostí a také svou transparentností. Klientům bývá zpravidla vyhověno během několika minut. Jak tedy o půjčku zažádat a jaké jsou podmínky?

Fastfin je rychlou nebankovní půjčkou, která je poskytována ve výši od 1 000 Kč až do 12 000 Kč. Fastfin také nabízí svým klientům první půjčku zdarma, která je do výše 8 000 Kč. Aby mohl žadatel o půjčku zažádat, musí se zaregistrovat na internetových stránkách.

Půjčka Fastfin není v aktuální době dostupná a internetové stránky přesměrují žadatele na jiné úvěrové společnosti.

Najít podobný úvěr >

Vlastnosti Fastfin půjčky

Fastfin půjčka disponuje několika klíčovými vlastnostmi, které jsou důležité, aby žadatel před sjednáním půjčky věděl. Jsou jimi:

Jaké má Fastfin půjčka podmínky?

Podmínky Fastfin půjčky

Fastfin půjčka má určené parametry, kterými se řídí a na základě nich je možné sjednat půjčku. Podmínky Fastfin půjčky jsou pro všechny žadatele stejné a nejde je žádným způsobem obejít. Jsou jimi:

 • zažádat může osoba starší 21 let, která má trvalý pobyt na území ČR
 • žadatel musí disponovat vlastním bankovním účtem, telefonním číslem a e-mailem
 • žadatel musí doložit pravidelný příjem
 • proti žadateli nesmí být vedeno exekuční řízení

Uvedené podmínky půjčky musí splňovat každý žadatel. Prokázání podmínek je možný na základě dokumentů, které obsahují tyto informace.

Výhody Fastfin půjčky

Fastfin půjčka skrývá i mnoho výhod, které u bankovních půjček být nemusí. Výhodami jsou:

 • první půjčka do 8 000 Kč zdarma
 • velmi rychlé vyřízení celé žádosti do 60 minut
 • bezúčelová půjčka
 • půjčka bez ručitele a možnost prodloužení půjčky

Největší výhodou je, že se jedná o bezúčelovou půjčku a také, že společnost nabízí první půjčku zdarma, tedy bez úroků a bez jakýchkoliv poplatků, ať už za sjednání půjčky nebo jakékoliv jiné poplatky spojené s půjčkou.

Výhodnou alternativou může být Zaplo půjčka, která také nabízí první půjčku zdarma.

Sjednat půjčku až do 30 000 Kč bez úroků >

Registrace na Fastfin

Před podáním žádosti je nutná registrace na internetových stránkách www.fastfin.cz, poté už stačí pouze kliknout na tlačítko „Půjčit si„. Následně se žadateli otevře registrační formulář a vyplnit zde osobní údaje a a vybrat banku, u které je veden vlastní bankovní účet.

Po vyplnění podstatných náležitostí formuláře je žadatel vyzván k zaplacení registračního poplatku ve výši 1 Kč. Registrační poplatek je z důvodu ověření bankovního účtu. Po připsání poplatku na účet jsou žadateli odeslány přihlašovací údaje SMS zprávou a také na uvedený e-mail.

Registrace a podání žádosti o Fastfin půjčku je velmi jednoduchá.

Žádost o Fastfin půjčku

Po přihlášení si žadatel zvolí výši půjčky, vyplní dotazník a vyplněním hesla potvrdí žádost. Rozhodnutí, zda žadateli byla půjčka schválena přijde SMS zprávou.

Je také možné zažádat o půjčku přes SMS – jedná se tedy o SMS půjčku. K tomuto je ovšem také nutná registrace a poté stačí zaslat pouze 2 SMS zprávy. První zpráva musí být ve tvaru FA PROSIM, poté uživatelské ID, výše požadované půjčky a doba splatnosti, vždy s mezerami mezi sebou.

V případě, že je žadateli půjčka přes SMS schválena, je mu zaslán speciální kód a nejpozději do 60 minut je nutné půjčku potvrdit ve tvaru FA POTVRZUJI a k tomu připsaný zaslaný kód.

Splacení Fastfin půjčky

Splatnost půjčky je až 28 dní. Půjčka se poté splácí jednorázově bezhotovostním bankovním převodem na některý z uvedených bankovních účtů Fastfin. Bankovních účtů je celkem 6, a to u Komerční banky, Fio banky, Moneta Money Bank, České spořitelny, Raiffeisenbanky a UniCredit banky.

Celý proces Fastfin půjčky je velmi jednoduchý a rychlý.

Prodloužení Fastfin půjčky

Půjčka lze v případě potřeby kdykoliv prodloužit a to i opakovaně. Prodloužit lze o 7, 14, 21 nebo 28 dní a je tak možné učinit i po ukončení splatnosti půjčky. Za prodloužení doby splatnosti je samozřejmě účtován poplatek a po jeho zaplacení dojde k prodloužení.

Přesné informace ohledně prodloužení doby splatnosti obdrží klient e-mailem ihned poté, co i prodloužení zažádá.

Fastfin recenze a zkušenosti

Fastfin má průměrné hodnocení svých půjček 4 z 5. Recenze a zkušenosti klientů jsou velmi kladné a Fastfin půjčky jsou hodnoceny jako velmi rychlé a spolehlivé.

Zkušenosti klientů jsou také kladné a to i po několikáté půjčce, o kterou si zažádali. Kladně hodnocená je především i malá suma, kterou si klient může půjčit a také první půjčka zdarma, kdy je půjčka zcela bez úroků a jakýchkoliv poplatků.

Kontakt

Internetové stránky: www.fastfin.cz
Telefon: 733 787 200
E-mail: info@finfast.cz

Sídlo společnosti
FINFAST s. r. o.
Václavské náměstí 808/66
110 00 Praha 1 – Nové Město

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.