Půjčkomat půjčka – recenze

Půjčka až 22 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • První půjčka zdarma
 • Peníze lze použít na cokoliv
 • Možnost vyřízení online
Mám zájem o půjčku od Půjčkomat

Alternativou bankovních půjček jsou půjčky od nebankovních společností. Příkladem mohou být známé finanční společnosti Cofidis, Provident či Credistar. Mezi nebankovní půjčky patří i půjčka od Půjčkomatu. Kde lze o půjčku zažádat, jaká je výše úvěru a jaké jsou další parametry této půjčky?

Poskytovatelem peněz prostřednictvím služby Půjčkomat bývala firma Friendly Finance s.r.o., která sídlí v Praze. Friendly Finance poté ovšem přenechala provozování stránek Půjčkomat.cz společnosti Zaplo Finance. Z tohoto důvodu již není možné dostat tuto půjčku od Friendly Finance a je nutné o ni zažádat na stránkách www.zaplo.cz.

Zaplo kromě toho poskytuje i krátkodobou půjčku Zaplo či dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky.

Půjčkomat půjčka

Jedná se o nebankovní typ půjčky, která nabízí možnost získat první půjčku zdarma (do 10 000 Kč). Protože je tato první půjčka poskytována bez úroku, je možné ji nazvat tzv. bezúročnou půjčkou.

Půjčkomat a jeho nabídka také spadá do kategorie mikropůjček. Mikropůjčky jsou dnes velmi populární, a to zejména díky jejich rychlému vyřízení. Půjčkomat do 2 minut peníze sice neposkytne, peníze se ale posílají už do 10 minut od schválení žádosti.

Po úspěšném zaplacení první půjčky je klient zařazený do věrnostního programu. Díky tomu stoupá výše dostupné částky pro klienta. Úvěr začíná na částce 500 Kč. Po osmém úvěru je možné dosáhnout částky ve výši 22 000 Kč. Další výhoda půjčky může být spatřena v možnosti sjednat si půjčku přes webové stránky.

Jako každá půjčka má i půjčka od Půjčkomatu své nevýhody. Jedná se zejména o fakt, že u některých bank může převod trvat trochu déle. Další nevýhodou je, že půjčku lze vyplatit pouze převodem. Okamžitá hotovost od Půjčkomatu není poskytována, pro půjčku v hotovosti se zájemce musí obrátit například na Express Cash. Je také dobré počítat s tím, že vysoké procento žádostí Půjčkomatu bývá zamítnuto.

 Půjčka od Půjčkomatu je nebankovní typ půjčky, která nabízí možnost získat první půjčku do 10 000 Kč zdarma.
Půjčka od Půjčkomatu je nebankovní typ půjčky, která nabízí možnost získat první půjčku do 10 000 Kč zdarma.

Požadavky pro zažádání o půjčku

O půjčku může zažádat kdokoli, kdo splňuje následující podmínky:

Půjčkomat půjčka – parametry

Tato rychlá půjčka začíná na částce 500 Kč. Tuto půjčku lze získat i v případě, že jiná instituce úvěr neschválila, pokud žadatel není veden u jiné instituce poskytující půjčky a úvěry jako dlužník. O schválení úvěru bude klient informováni e-mailem a zprávou na jeho uživatelský účet.

Pro ověření identity klienta je nutno zaslat 1 Kč na bankovní účet společnosti. Poskytnutím svých služeb může dlouhé období před výplatou Půjčkomat usnadnit. Půjčky před výplatou bývají obecně drobné půjčky na pár dní až týdnů, což znamená, že půjčku od Půjčkomatu můžeme zařadit i do této kategorie.

Dalším využitím půjčky od Půjčkomatu může být pokrytí nenadálých výdajů. Tato půjčka je totiž bezúčelová, a tak může být využita na vše. Může se tedy jednat i o půjčku na dárky. Klient by měl ovšem myslet na to, že se rozhodně nevyplatí zadlužovat se kvůli maličkostem.

 • Výše úvěru: 500 – 22 000 Kč
 • Úroková sazba: od 0 %
 • RPSN: od 1537,4 %
 • Doba splácení: 1 – 31 dní
 • Forma sjednání: online
 • Minimální věk pro sjednání: 18 let
 • Nutnost doložit účel: ne
 • Doba zaslání peněz: do 10 minut
 • Možnost předčasného splacení: ano
 • Možnost prodloužení: ano
 Půjčkomat půjčka je bezúčelová, a tak může být využita na vše.
Půjčkomat půjčka je bezúčelová, a tak může být využita na vše. 

Půjčkomat – recenze

Na webu hyperfinance.cz má Půjčkomat velmi kladné hodnocení. Zde tato služba získala 4,5 hvězdiček z 5. Tohoto hodnocení se účastnilo 336 klientů. Na portálu pujckyhned.cz má Půjčkomat 4 hvězdičky z 5, kde se hodnocení zúčastnilo přes 600 klientů. Na stránce jirkovapujcka.cz má tato půjčka jen 3 hvězdičky z 5, neboli 60 %.

TIP: Portál hyperfinance.cz mimo jiné poskytuje oblíbené nebankovní produkty Hyper půjčka a Malá Hyper půjčka. Oba zde disponují více než 600 recenzemi s průměrným hodnocením 5 hvězdiček z 5.

Protože Půjčkomat.cz již není dostupný, klient musí zažádat o půjčku na stránkách společnosti Zaplo. Správa stránek Půjčkomatu byla totiž předána společnosti Zaplo Finance. Je také možné zažádat o půjčku s podobnými parametry, které nabízí např. Ferratum či Kamali.

Další možností je obrátit se na bankovní finanční společnosti a vyzkoušet např. produkty jako je Půjčka od České spořitelny. Alternativou může být i Zonky. Jedná se o dosud nepříliš známý, ale zajímavý způsob půjčování peněz. Zonky je tzv. peer-to-peer půjčka, kdy lidé půjčují lidem.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.