Oberbank – nabídka pro jednotlivce i firmy

Půjčka až 500 000 Kč

Doba splatnosti až na 8 let

  • Peníze lze použít na cokoliv
  • Možnost vyřízení online
  • Dobré hodnocení
Mám zájem o půjčku od Oberbank

Rakouská Oberbank má dlouhou historii, která sahá až do roku 1869. Banka sídlila v Linci. Oberbank má pobočky v Dolním Rakousku, ve Vídni, v Bavorsku a od roku 2004 v České republice. Od roku 2007 také v Maďarsku a dále od roku 2009 na Slovensku.

Oberbank nabízí jak produkty pro jednotlivce, tak pro firmy. Půjčku od Oberbank je možné sjednat zde >.

Osobní účty Oberbank

Pro běžné klienty nabízí Oberbank 3 typy běžného účtuŽirokonto, Žirokonto Plus a Start konto.

Start konto je osobní účet bez poplatků za vedení, Žirokonto a Žirokonto plus má poplatky za vedení – 29 Kč a 109 Kč za měsíc. Za poskytnutí debetní karty k účtu se vždy platí 50 Kč. Ke každému osobnímu účtu je k dispozici debetní karta MasterCard.

Spořící účty Oberbank

Oberbank nabízí spořící účty jednotlivcům s názvem Limit a Speciál.

Limit

Spořící účet Limit je určen k pravidelnému i nepravidelnému spoření finančních prostředků. Představuje základ úspor a motivuje k dalším vkladům.

Vklady na spořící účet Limit jsou denně splatné a je možné je kdykoli vkládat nebo s nimi ihned disponovat bez srážky na úrocích. Účet je bez výpovědní lhůty. Založení, vedení a zrušení účtu je zdarma.

Výška úrokové sazby je závislá na příslušném zůstatku na účtu. Pokud klientův zůstatek odpovídá vyššímu stupni úročení, úroková sazba se automaticky upraví. Upravenou úrokovou sazbou se úročí celý zůstatek účtu.

Speciál

Oberbank spořící účet Special nabízí denně splatné vklady. Je tedy možné kdykoli vkládat nebo s nimi ihned disponovat bez srážky na úrocích. I tento typ spořícího účtu je bez výpovědní lhůty. Založení, vedení a zrušení účtu je zdarma.

Oberbank nabízí individuální úrokovou sazbu pro nové vklady v české měně.

Banka Oberbank stejně jako například Trinity Bank snížila úrokovou sazbu na spořicím účtu. K hromadnému snižování ročních úrokových sazeb začalo docházet začátkem dubna 2020, důvodem byla opatření ČNB kvůli koronavirové krizi.

Termínovaný vklad Oberbank

Termínovaný vklad je dalším způsobem zhodnocení peněz. Oberbank jej nabízí v základní variantě s maximální úrokovou sazbou 2,5 %, minimální výše vkladu je 30 000 Kč.

Dále je dostupný termínovaný vklad s rostoucí úrokovou sazbou, která může dosahovat až 4 %. Výhodou je, že lze uložené peníze kdykoliv vybrat.

Ze srovnání termínovaných vkladů vyplývá, že tato varianta termínovaného účtu se řadí mezi ty nejvýhodnější na trhu.

Stavební spoření u Oberbank

Oberbank nabízí stavební spoření, které zprostředkuje pro společnost Wüstenrot.

Aktuální úroková sazba je 1,00 % p.a. Jako na ostatních stavebních spořeních, i zde je státní podpora až 2 000 Kč ročně. Oberbank nabízí pojištěné vklady až do výše ekvivalentu 100 000 EUR.

Oberbank hypotéka

Oberbank nabízí také hypoteční úvěry. Výše klasické hypotéky je od 250 000 Kč do 10 000 000 Kč. Doba splatnosti je od 5 let do 30 let.

Maximální výše je však omezená hodnotou nemovitosti. Oberbank půjčuje do 80 % hodnoty nemovitosti. Měsíční splátky je pak možné spočítat díky hypoteční kalkulačce.

Doba fixace úrokové sazby je 1, 3 nebo 5 let. Úroková sazba je dle doby fixace 1,89 %, 2,09 % nebo 2,29 %.

Poplatek za schválení úvěru je 0,7 % z úvěru. Minimálně však 8 000 Kč a maximálně 25 000 Kč.

Za vedení úvěru je měsíční poplatek 150 Kč.

Oberbank spotřebitelské úvěry

Oberbank poskytuje klasický spotřebitelský úvěr v rozsahu 50 000 Kč až 500 000 Kč. S dobou splatnosti až 8 let. Splátky probíhají formou pravidelné měsíční paušální splátky.

Bankovní půjčku od Oberbank je možné sjednat na tomto odkazu.

Oberbank kontokorentní úvěr

Oberbank nabízí také kontokorentní úvěr. Kontokorent umožňuje opakované přečerpání finančních prostředků do výše sjednaného limitu na běžném účtu, který musí klient u Oberbanky mít. Úrok se platí z vyčerpané části kontokorentního úvěru a jen po dobu jeho čerpání.

Podmínkou pro kontokorent je vlastní bankovní účet u Oberbanky a přísun pravidelných příjmů na tento účet. Kontokorentní úvěr může být až do výše 100 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok. Oberbank úvěr je možné sjednat zde >

Oberbank dluhopisy

Oberbank nabízí cenné papíry a dluhopisy. Prostřednictvím dluhopisu se dává vydavateli dluhopisu půjčka, která bude s úroky splácena. Jsou určeny k úvěrování individuálních i firemních klientů.

O společnosti Oberbank

Oberbank je rakouská banka působící v Česku od roku 2004. Oberbank je známa sledováním nových trendů a aktuální situace na trhu.

Jednotlivcům a firmám nabízí jak běžné bankovní produkty, tak i poradenský servis týkající se správy financí a cenných papírů.

Kontakt 

tel.: 224 190 100

Sídlo společnosti
náměstí I. P. Pavlova 5
120 00 Praha

Pro vnitrostátní platební transakce je kód banky 8040.
Pro mezinárodní platební transakce je kód SWIFT/BIC OBKLCZ2X.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.