Jak vydělat peníze – přes internet, 1000 Kč denně

Hotovosti není nikdy nazbyt, a proto lidé hledají způsoby, jak vydělat peníze, ideálně v co nejkratší době, co nejvíce a co nejsnáze. Oblíbenou formou jak získat peníze, je internet. Vydělávat z pohodlí domova se stává stále vyhledávanější cestou, jak přijít k penězům.

Hodně peněz za málo muziky. Tak by se dal popsat současný trend online výdělků. Digitalizace prostupuje všemi sférami lidského života a vydělávat peníze přes internet dá se říci zlidovělo. Jak vydělat peníze na internetu?

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Jak si vydělat peníze přes internet

Existuje mnoho metod, jak si přivydělat z domu. Mezi ty nejběžnější styly, jak si vydělat peníze přes internet, spadá:

 • Vyplňování dotazníků
 • Překladatelství
 • Copywriting
 • Publikování e-knihy
 • Blogování / Vlogování / YouTube
 • Stát se influencerem
 • Affiliate marketing
 • Online kurzy
 • Autorský prodej – fotografie, grafika
 • Vytvoření mobilní aplikace
 • Dropshipping / E-shop
 • Virtuální asistent

Repůjčka s odměnou až 10 000 Kč

Raiffeisenbank nabízí odměnu 2 000 Kč za každých 50 000 Kč převedených z jiné banky. Celkem lze v rámci refinancování získat až 10 000 Kč. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Kolik ušetřím?

Vyplňování dotazníků

Vyplňování dotazníků může být oblíbenou kratochvílí, ovšem je potřeba mít na paměti, že tento způsob krácení času příliš nevydělává. Společnosti si pronajímají služby agentur na průzkům trhu s cílem zjistit, jaké jsou díry na trhu a jak si jejich značka na trhu stojí v porovnání s konkurencí.

Marketingové výzkumy je možné vyplňovat kdykoliv a odkudkoliv, kde je připojení k internetu. Dotazníky jsou zpravidla placené jednou korunou za minutu, tudíž o stabilním slušném výdělku se v dlouhodobém hledisku hovořit nedá.

Překladatelství

Přestože se dnes již dá spolehnout na online překladače z velkého procenta světových jazyků, aniž by hrubě trpěla gramatika i slovosled, přesto je překladatelská činnost dosud velmi dobře vnímána a kvitována. Zejména, jde-li o český jazyk, který je neobyčejně košatý a přeložit správně text do češtiny může být oříšek i pro nejvyvinutější překladače.

Lidský překladatel se neobejde ani v případě překladů odborných textů, manuálů či poezie, kdy je mistrná ruka živého překladatele nenahraditelná. Lze tudíž tímto směrem vydělat slušný peníz. Čím netradičnější jazyk, tím pochopitelně vyšší gáže.

I přes znatelné zlepšení překladů se stále nelze stoprocentně spoléhat na kvalitu robotických online překladačů.

Překladatelství je poměrně málo obsazená nika, což znamená, že v tomto oboru je menší konkurence. Chce-li člověk využít příležitost, musí plynně ovládat alespoň dva jazyky. Pokud je bilingvní nebo se ve škole věnoval některému z oblíbených jazyků, může to být skvělý nápad, jak vydělat peníze na internetu.

Překladatel se bude muset prokázat dokladem o své schopnosti překládat. Většina společností bude vyžadovat překladatelskou zkoušku, přičemž k jejímu složení není možné použít překladatelské nástroje.

Copywriting

Copywriteři mají denně za úkol psát jasné a výstižné články na zakázku pro reklamy, marketingové materiály a webové stránky, a to prakticky pro jakékoli publikum a jakékoli odvětví. Aby byli copywriteři úspěšní, potřebují mít několik důležitých dovedností:

Silné psací dovednosti, bezchybnou gramatiku a znalost jazyka, kreativní myšlení, schopnost rešerší, komunikační dovednosti, počítačové dovednosti.

S rostoucím zájmem o obsahový marketing hledá stále více značek skvělé autory pro tvorbu obsahu. Tajemství úspěchu jako copywriter je být odborníkem v určité oblasti. Mnoho tvůrců se snaží být generalisty, píší pro širokou škálu kategorií, od potravin po techniku. Nicméně, mít specializované zaměření jako copywriter umožňuje psát lepší obsah.

Copywriter je ceněná a vyhledávaná pracovní pozice.

Pokud má copywriter zkušenosti v konkrétním oboru, může k obsahu přidat vlastní pohled. To znamená, že neříká totéž, co článek publikovaný na internetu. A to je to, za co chtějí značky skutečně platit – konkrétní myšlenky, zkušenosti a interní informace. Od copywritingu není daleko k vlastní knize.

Publikování e-knihy

Ačkoliv mnoho lidí nedá dopustit na tištěnou knihu a libuje si v manuálním otáčení jednotlivých stránek, druhá polovina fandí čtečkám a knihy nakupuje virtuálně. Z těchto podmínek mohou těžit všichni grafomanové, spisovatelé i začínající autoři.

Publikování e-knihy je okamžité, není potřeba hledat vydavatele a přesvědčovat ho o kvalitách napsané knihy. Není potřeba ani hradit náklad vlastními prostředky. K tomu, aby se e-kniha dostala do podvědomí co nejvíce lidí, je možné využít placené reklamy, případně silných sociálních sítí.

Jediné, co autor musí udělat, je napsat e-book, naformátovat ho, vytvořit obálku, publikovat jej a propagovat. Lze si najmout spisovatele e-knihy, grafika, který navrhne obálku, a editora rukopisu, který odstraní chyby z obsahu.

Při vyhledávání tématu je dobré se zaměřit na klíčová slova podle oblíbených vyhledávání. Nástroj Keyword Tool umožňuje najít slova, která lidé používají při vyhledávání, takže podle nich lze vytvořit vhodný název knihy.

Aby autor dosáhl prodeje e-knihy, měl by se zaměřit na marketingové taktiky, které prokazatelně přitahují zákazníky. Prvních několik výtisků své knihy je možné rozdat zdarma. To pomůže vytvořit zájem na sociálních sítích a získat kladné recenze, což přiláká zákazníky. K dalším účinným strategiím propagace e-knihy patří influencer marketing a videokampaně.

Blogování / Vlogování / YouTube

V návaznosti na vydávání e-knih velmi pomůže, má-li autor aktivní profil se stabilní fanouškovskou základnou na YouTube, Instagramu, Facebooku, či jiných platformách.

Pokud mohou na svých blozích či na YouTube vydělávat ostatní, může kdokoliv. Nejlépe placeným youtuberem je Jimmy Donaldson (alias MrBeast), který na svůj kanál YouTube nahrává bizarní kousky, což mu v roce 2021 vyneslo 54 milionů dolarů.

Moc a vliv sociálních sítí je nesporný a stále roste.

Blog nebo kanál na YouTube by se měl zaměřit na jedno téma, aby si budoucí influencer mohl vybudovat silné a věrné publikum. Lze například vytvářet návody na líčení, streamovat videohry, recenzovat produkty, učit vařit nebo šít, vytvářet žertovná videa nebo cokoli jiného, o čem se influencer domnívá, že by mohlo přitáhnout dostatečné publikum.

Tajemství vydělávání peněz na YouTube spočívá ve vytváření obsahu, který lidé chtějí. Základem je vytvářet vtipné titulky, které budou lákat ke sledování videí, a v popisu používat klíčová slova k  optimalizaci pro vyhledávání na YouTube. Jakmile bude dosaženo milníku 1000 odběratelů, je možné svůj kanál oficiálně zpeněžit pomocí reklam na YouTube.

Stát se influencerem

Budování osobní značky může pomoci vydělávat peníze online. Fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo si za sponzorovaný příspěvek na Instagramu účtuje v průměru 900 000 až 1 milion dolarů. I když se může zdát, že největšími influencery jsou hvězdy reality show, zpěváci a sportovci, i influenceři menšího rozsahu dnes mohou vydělávat více peněz než před několika lety.

Základem je vybudovat zdravý počet sledujících. Nejlepší platformy, na nichž lze začít je Instagram a TikTok. Někteří z největších influencerů, kteří nejsou celebritami, často začínali právě na těchto platformách.

Chce-li influencer vydělávat peníze, může si účtovat poplatky za sponzorované příspěvky, vytvořit si vlastní internetový obchod a prodávat produkty, přidávat do svého bio affiliate odkazy, prodávat své fotografie, prodávat reklamu ve vlastním podcastu, vyrábět a prodávat zboží, nechat si platit za vystoupení na akcích a další.

Affiliate marketing

Affiliate marketing je jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak získat okamžitý výdělek na internetu. V průběhu let jeho popularita stoupala a klesala, avšak stále je to stabilní způsob, jak vydělat peníze. Nejlepší na affiliate marketingu je, že si lze vybrat z obrovského množství společností, se nimiž lze spolupracovat, včetně Amazonu nebo Uberu.

Affiliate marketing umožňuje vydělávat si propagací jiných značek. Pokud je člověk zdatný obchodník, může získat provizi z prodeje propagací maloobchodních produktů, softwaru, aplikací a dalších. I když se výdělek provize může zdát malý, lze být partnerem několika značek současně a na jeden příspěvek na blogu, YouTube nebo jiném sociálním médiu uvést hned několik partnerských odkazů.

Affiliate marketing nabírá na popularitě napříč online světem.

Pokud chce člověk opravdu vydělávat slušné peníze online affiliate marketingem, je nejlepší se zaměřit na obsahový marketing. Vybudováním blogu s kvalitním obsahem si vytvoří aktivum, které může nazývat svým vlastním. Strategicky umístí affiliate odkazy do příspěvků na blogu, aby přivedl návštěvníky na webové stránky svého affiliate partnera.

Online kurzy

Prodej kurzů je jedním z nejlepších způsobů, jak sehnat peníze. Pokud je člověk odborníkem na nějaké téma, může své znalosti zpeněžit vytvořením online kurzů. Svůj kurz může prodávat prostřednictvím vlastních webových stránek nebo sociálních sítí.

Chce-li člověk vytvořit populární a úspěšný kurz, mohl by se inspirovat trendy ve svém oboru. Pak se podívat na recenze. Které aspekty lidé chválí a které naopak nenávidí? Jak vytvořit něco lepšího než to, co už bylo vytvořeno? Jak to dělat jinak a lépe?

Online kurzy mohou zahrnovat výuku cizích jazyků, kurz tvůrčího psaní, vaření, výuku počítačových programů, cvičení, malování, a mnoho dalšího.

Ačkoli je o pozice doučování v přírodních vědách a matematice často velký zájem, mezi mezinárodním publikem je oblíbená také angličtina. Pokud je člověk odborníkem na dané téma, doučování může být tou správnou platformou, jak vydělat peníze.

Autorský prodej – fotografie, grafika

Ať už je člověk profesionální fotograf nebo jen rád fotí skvělé snímky, může vydělávat peníze online prodejem svých snímků. Stránky jako Shutterstock jsou skvělým místem pro prezentaci autorské práce. Tyto weby platí fotografům autorské poplatky, když si někdo stáhne kopii jejich snímku.

Lze vytvářet také grafický design na zakázku a pracovat jako externí grafik na volné noze.

Vytvoření mobilní aplikace

Pokud člověk není vývojář, pravděpodobně se na tento nápad na vydělávání peněz dívá trochu zaraženě. Naštěstí si však může najmout někoho s programátorskými dovednostmi, aby pro něj aplikaci vytvořil a proměnil jeho vizi ve skutečnost.

Jediné, co musítudělat, je přijít s jedinečným nápadem na aplikaci, určit publikum, na které se chce zaměřit, a vytvořit image značky svého produktu. Programátor, kterého si najme, se postará o vývoj.

K vytvoření mobilní aplikace stačí přijít s nápadem. O zbytek se postará šikovný programátor.

Pokud jde o vydělávání peněz na aplikaci, nejlepší bude, když ji přidá do Google Play a App Store. A ačkoli se to může zdát neintuitivní, mít aplikaci zdarma může pomoci vydělat více než placená aplikace. Do bezplatné aplikace lze přidat reklamy nebo prémiové funkce, které pomohou vydělat peníze. Vzhledem k tomu, že bezplatná aplikace přiláká větší množství lidí, bude snazší lidem tyto služby prodávat za vyšší ceny.

Dropshipping / E-shop

Podle Google Trends popularita dropshippingu roste, což poukazuje na jeho životaschopnost jako podnikatelského nápadu. Co je dropshipping? Jedná se o obchodní model, kdy prodejce poskytuje produkt zákazníkovi a dodavatel produkt uskladní, zabalí a odešle zákazníkům jménem prodávajícího.

S dropshippingem Shopify má prodejce přístup k milionům produktů, které může přidat do svého obchodu. Některé dropshippingové aplikace umožňují ručně vybírat obrázky produktů, upravovat popisy položek a dodat obchodu osobní atmosféru.

Výhodou je to, že obchodník nemá fyzicky zboží na skladě, nýbrž objednává zboží od velkoobchodníků až na základě konkrétních objednávek od svých zákazníků. Je to jistá forma e-shopu s tím rozdílem, že obchodník nemusí platit drahé nájemné za sklady a platit zaměstnance.

Virtuální asistent

Vzhledem k tomu, že spousta podnikatelů buduje nové firmy, poptávka po virtuálních asistentech roste téměř denně. Virtuální asistent je samostatně výdělečně činná osoba, která poskytuje služby podniku ze vzdáleného místa. Psaní, vedení účetnictví, sociální média a zákaznická podpora jsou jen některé ze služeb, které lze jako virtuální asistent nabízet.

Mnoho virtuálních asistentů také našlo způsob, jak si vydělat peníze přes internet tím, že oslovují značky a podnikatele a ptají se jich, zda nehledají podporu při provozování svého podnikání.

Z dalších možností, jak vydělat peníze na internetu, je investování do akcií, nákup a prodej názvů domén, nebo recenzování aplikací a webových stránek, testování videoher.

Jak vydělat peníze za klikání

Říká se tomu klikačka. Anglicky se to jmenuje PTC (paid-to-click, placeno za kliknutí) a funguje to takto: Zájemce se zaregistruje na příslušné webové stránce, kliká na reklamní odkazy, ankety nebo průzkumy a za každý klik či průzkum dostane peníze.

Placené kliknutí je online obchodní model, který přitahuje lidi, kteří chtějí vydělávat peníze z domova. Webové stránky klikaček fungují jako prostředník mezi inzerenty a spotřebiteli; inzerent platí za zobrazení reklamy na webových stránkách klikaček a část této platby dostane divák, když si reklamu zobrazí.

Klikání myší se zdá být dobrý způsob, jak si přivydělat z domu.

Stránky Paid-to-Click (PTC) jsou webové stránky, kde inzerenti platí za každého návštěvníka, kterého (klikačka) pošle na webové stránky inzerenta. Hlavním účelem těchto webových stránek je generovat návštěvnost webových stránek inzerentů.

Některé stránky například vyplácejí okamžitě a mají malý práh výplaty. Jiné mohou vyplácet až po nashromáždění značné částky, což může trvat mnoho týdnů nebo měsíců.

Jak si vydělat peníze jako dítě

Nezletilí občané mohou vydělávat peníze nejen na internetu, nýbrž také v reálném prostředí. Podmínkou pro legální zaměstnání takových osob je věk minimálně 15 let a dokončení povinné školní docházky. Děti však nemohou vykonávat práci fyzicky náročnou, nebo takovou, která by mohla negativně ovlivnit jejich zdravotní stav.

Pracovní doba dětí nesmí trvat déle než 8 hodin denně a nesmí být realizována v nočních hodinách. Dále děti na brigádě nesmí manipulovat s alkoholem a dále s penězi, poněvadž dle zákona nemohou podepsat hmotnou odpovědnost.

Studentských brigád je velké množství. Od hostesek, přes pomoc v restauracích či hotelech, ve fast foodech, roznášení pošty, až po hlídání děti nebo venčení psů.

Jak vydělat peníze nelegálně

Existuje vícero možností, jak vydělat peníze ilegální cestou. V prvé řadě je však nutné zmínit, že Navigátor úvěrů neschvaluje žádný z těchto způsobů, jak vydělat peníze nelegálně.

 • Zatajení příjmů
 • Nelegální podnikání
 • Domácí výroba alkoholu
 • Stát se pasákem / Prostituce
 • Catfishing

Zatajení příjmů

Obyčejné zatajení příjmů před finančním úřadem lze klasifikovat jako nelegální vydělávání peněz. Dopouští se ho nejeden majitel bytu, který svou nemovitost pronajímá. Maličkost, za niž sice člověk do vězení nepůjde, zato se vystavuje půtkám s finančákem a sankcím.

Byt lze pronajímat i přes populární platformy typu Airbnb. Existuje jednoduchá rovnice: pronajmout byt, neodvést daň. Případně si lze přivydělávat jako taxikář přes Uber. Přestože člověk platí provizi oběma zmíněným platformám, do daní se rovněž nehrne.

Nelegální podnikání

Aukro, Bazoš, facebookový Marketplace, eBay nebo Sbazar. Pět internetových bazarových platforem, kde lze koupit i prodat zboží z druhé ruky. Jestliže prodej zboží přeroste v něco většího, měl by člověk zvážit, zda se nezprofesionalizovat a nevyběhat si patřičná razítka. Do daňového přiznání bude moci poctivě vyplňovat i příjmy plynoucí z obýváku.

Domácí výroba alkoholu

Nelegální peníze si lze vydělat i tím, že člověk po víkendech pálí slivovici a prodává ji přátelům a známým. I když to tak nevypadá, dopouští se opět krácení daně – a to hned tří – daně z příjmu, daně z přidané hodnoty a spotřební daně. Oproti nepřiznanému pronájmu bytu jde v případě výroby alkoholu již o nelegální činnost.

Domácí výroba tvrdého alkoholu či vína s sebou nese zákonné povinnosti.

Zatímco domácí výroba džemů zřejmě projde bez větších komplikací, pálení kořalky nikoliv.Kromě krácení daní zřejmě člověk nebude mít pro svou výrobnu veškerá potřebná razítka – počínaje živností, potažmo koncesí, absencí daňového skladu, ohlášení na hygienické stranici až po Státní zemědělskou a potravinářskou inspekci. Posledně zmiňované instituci je nutné dodat složení vyráběných výrobků.

Stát se pasákem / prostituce

Na tohle bude člověk potřebovat chladné srdce. Pasák je zprostředkovatel prostitutek, který inkasuje část jejich výdělku. Jako pasák si můžete vydělat peníze výměnou za fyzickou ochranu nebo za poskytnutí a případně monopolizaci místa, kde může prostitutka angažovat klienty.

Catfishing

Dámy si mohou vytvořit falešný Facebook, Instagram a dokonce i cílovou stránku, kde se budou vydávat za sexy dívku, která se chce seznámit s bohatými nápadníky výměnou za finanční prostředky. Stačí na internetu najít fotografie dobře vypadající dívky a vydávat je za své.

Falešné přátele na Facebooku a followers na Instagramu si lze koupit také opravdu levně – stačí jen vyhledat na Googlu. Jakmile profily vypadají legitimně a reálně – lze začít oslovovat muže, kteří vypadají zámožně, a svádět je falešnými sliby. Takové ženy si nechávají předem platit za chat, za osobní schůzky, za poskytnutí fotografií, a jiné.

Proč by někdo vydělával peníze rychle nelegálně? Mnoho lidí prochází těžkou situací. Když se k tomu přidají možná nějaké psychické nemoci nebo deprese, je to ještě horší.

Jak vydělat 1000 Kč denně

Vydělávat tisícovku denně je lákavé. Cestou, jak toho dosáhnout, může být prodej věcí, které člověk nepotřebuje a již nepoužívá. Musejí však stále mít tržní hodnotu.

Zaměřit se na předměty, jako je elektronika, nábytek, hračky a řemeslné výrobky. Stejné produkty lze nabízet na více platformách, včetně Amazonu, Facebook Marketplace a vlastního internetového obchodu. Vícekanálový prodej zvýší šance najít pro své zboží zákazníky.

Hrát závodně Fortnite. To, že se dá vydělávat hraním počítačových her je už poměrně známá věc, tak proč to nezkusit u hry Fortnite, která je zcela zdarma. Epic Games uspořádal v roce 2021 turnaje s celkovým prize poolem přes 400 milionů korun.

Sdílení auta neboli car sharing nabývá na popularitě, zejména ve velkých městech.

Sdílení auta. Na stránkách HoppyGo je možné zaregistrovat až 15 let staré auto a nechat ho vydělávat. Není třeba se obávat zdlouhavého papírování, vše lze vyřídit přes online aplikaci. Jediné, co bude potřeba je technický průkaz, stav tachometru a fotografie vozu.

 • Každá zápůjčka je pojištěna pojišťovnou AXA
 • Součástí je i havarijní pojištění s vysokým krytím
 • Majitel vozu si sám zvolí cenu za zapůjčení auta

Pak si jen dohodne schůzku se zájemcem, nahraje fotografie kvůli pojištění a je to. Peníze obdrží do 7 dnů od vypůjčení automobilu.

Rozvoz jídel, Uber Eats. Řidiči Uberu, kteří si chtějí svým autem vydělat ještě více peněz, mohou své vozidlo proměnit v pohyblivý billboard. V tomto případě společnost polepí vaše auto snímatelným vinylem s reklamou na produkt nebo značku.

Jak vyhrát peníze

Vydělávat si sázením na internetu. Kurzové sázení je především zábava, ovšem může se z toho stát i výborný způsob, jak si přivydělat nějakou tu kačku navíc. Člověk musí samozřejmě vybrat takový sport nebo odvětví, kterému rozumí.

Dále musí znát veškerá rizika a dodržovat money management. Součástí úspěchu je neustále studium, analýzy týmů, hráčů a ostatních aspektů, které ovlivňují hru. Pro získání nejvyšších bonusů lze využít Tipsport, jenž je jedničkou nejen na českém trhu.

Z ostatních forem, jak vyhrát peníze, lze zmínit nákup stíracích losů, či účast v internetových či televizních soutěžích. A také účast v loteriích typu Sazka – Sportka, hraní automatů nebo návštěva casina (ruleta, poker).

V posledních letech je čím dál populárnější i online casino. Čeští hráči v něm nacházejí větší a větší zálibu, což lze snadno zjistit dle návštěvnosti a ohlasů. Recenze Grandwin casina nebo online heren 69Games a Betor chválí zejména širokou nabídku her, bonusy, anonymitu a bezpečnost. Recenze na LuckyBet pak kladně hodnotí zejména štědrý bonus za první vklad a nabídku volných zatočení.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.