Volsor půjčka – recenze, zkušenosti

Půjčka až 20 000 Kč

 • Peníze lze použít na cokoliv
 • Možnost vyřízení online
 • Dobré hodnocení
Mám zájem o Volsor půjčku

Společnost Volsor, s.r.o. se řadí mezi poskytovatele nebankovních krátkodobých půjček. Působí v ČR i v zahraničí, zejména ve Spojených státech amerických. Čím se Volsor půjčka vyznačuje, jaké má parametry? A kde je možné ji sjednat?

Nadnárodní společnost Volsor, s.r.o. se na českém trhu nebankovních půjček pohybuje již od roku 2013. Kromě působení v České republice lze zmínit i zastoupení na Slovensku, dále ve Španělsku, Polsku, Rusku nebo v USA.

Volsor půjčka se vyznačuje krátkodobostí, proto ji lze zařadit mezi mikropůjčky. Společnost zahrnuje více úvěrových poskytovatelů, kteří Volsor půjčky následně nabízí svým klientům.

Společnost Volsor, s.r.o. je tedy úvěrovým sprostředkovatelem, je možné vybrat si z více druhů půjček (např. pujcitdnes, Golden Půjčka, ON půjčka atd.). Jaké jsou jejich obvyklé parametry?

Parametry Volsor půjčky

Krátkodobou půjčku Volsor je podle většiny úvěrových portálů možné sjednat v rozmezí 500-4 500 Kč. Například na webových stránkách www.pujcitdnes.cz, které pod společnost Volsor spadají, lze ovšem zažádat o úvěr do výše až 20 000 Kč. Půjčka se splácí jednorázově.

Další parametry Volsor půjček

 • Výše úvěru: 500 – 4 500 (20 000) Kč
 • Doba splácení: 1-30 dní
 • Úrok: neuveden
 • RPSN: neuvedeno
 • Nutnost doložit účel: ne
 • Nutnost doložit příjem: ne
 • Kontrola registru dlužníků: ne
 • Možnost předčasného splacení: ano
 • Nutnost ručitele: ne
 • Výplata půjčky: na účet
 • Vyřízení půjčky: online

Společnost Volsor na webu ani na stránkách www.pujcitdnes.cz neuvádí příliš informací. Není zveřejněna výše úroků či RPSN, ani zda jsou prověřovány registry.

Přesto se předpokládá (hlavně na základě recenzí, v nichž klienti uvádí, že jim byl schválen úvěr i v případě zadluženosti), že se Volsor půjčky řadí mezi půjčky bez registru, půjčky bez doložení příjmů nebo půjčky pro zadlužené.

Na www.pujcitdnes.cz se uvádí, že sociální status nehraje roli, tedy je jedno, zda je žadatelem o úvěr od Volsor, s.r.o. student starší 18 let, důchodce, invalida apod. Volsor se tedy hodí též jako půjčky pro ženy na mateřské.

Nebankovní úvěry od společnosti Volsor, s.r.o. jsou prezentovány jako půjčky pro každého. (Zdroj: pujcitdnes.cz)

Podmínky pro sjednání Volsor půjčky

O Volsor nebankovní půjčku mohou zažádat občané ČR, kteří dovršili 18 let, nejedná se tedy o půjčku pro cizince. Často se udává i horní věková hranice 65 let, na stránkách PujcitDnes.cz se však tento limit neuvádí.

Pro zaslání půjčené částky je důležitý vlastní bankovní účet a přístup k internetu, neboť Volsor se řadí mezi online půjčky. K zaslání žádosti postačí vyplnit krátký dotazník.

Žadatel se při sjednávání Volsor půjčky neobejde minimálně bez občanského průkazu a bez stálého příjmu, čímž může být jak příjem ze zaměstnání či podnikání, tak rodičovský příspěvek, brigády a přivýdělky, příspěvek v nezaměstnanosti apod.

Výhody a nevýhody Volsor půjček

Mezi výhody Volsor půjčky se řadí rychlost celého procesu schvalování žádosti o úvěr, je možné ji tedy považovat za rychlou půjčku. Dále je kladná jednoduchost sjednání, neboť formulář o půjčku je velmi snadný a přehledný a jeho vyplnění nezabere víc než pár minut.

Společnost Volsor, s.r.o. je navíc úvěrovým sprostředkovatelem, je tedy možné vybrat si z více druhů půjček (např. PujcitDnes, Golden Půjčka, ON půjčka aj.)

Mezi hlavní nevýhody Volsor půjčky se jistě řadí nedostatek informací o jednotlivých úvěrech. Na webových stránkách se nenajde výše úroků, pro koho je půjčka určena (zda je možné ji využít jako půjčku pro zadlužené, úvěr pro nezaměstnané, zda se prověřuje bonita žadatele apod.), k nalezení nejsou ani podmínky nebo náhled smlouvy, jak tomu bývá u bankovních i jiných nebankovních poskytovatelů.

Na co se Volsor půjčka hodí?

Stejně jako většina nebankovních mikropůjček je Volsor půjčka bezúčelová. Při sjednávání tedy není nutné dokládat její účel, díky čemuž může posloužit jako půjčka do výplaty, například při nedostatku financí na důležité složenky či k zaplacení neodkladných účtů.

Dále lze tuto krátkodobou a rychlou půjčku využít např. na nenadálé situace, jako je porucha auta, neodkladnou návštěvu veterináře, rozbití domácího spotřebiče, počítače či telefonu apod. Volsor půjčku je možné využít opravdu na cokoliv.

V případě, že člověk nemá dostatek financí na dárky nebo na dovolenou a přemýšlí nad Volsor půjčkou nebo jiným nebankovním úvěrem, měl by si řádně promyslet a zapřemýšlet, zda neexistuje jiná možnost, jak Vánoce či dovolenou zafinancovat. Půjčky na dárky i půjčky na dovolenou totiž mnohdy způsobují prohloubení finanční pasti, která může vést až k osobnímu bankrotu.

Co tedy dělat, když není na splátku půjčky?

Nebankovní úvěry mohou být v případě již předešlého zadlužení jen další přítěží. K jejich zažádání by se mělo přistoupit až v případě, že není jiná možnost.

Jak Volsor půjčku sjednat?

Jelikož pod Volsor sprostředkovatele nebankovních půjček spadá více společností, následují tři možnosti, kde je možné Volsor úvěrové služby sjednat.

1. Pujcitdnes.cz

Jedním z webů, které společnost Volsor, s.r.o. provozuje, je již zmíněné www.pujcitdnes.cz. Stránky sice neobsahují velké množství informací ohledně úvěrového produktu, avšak je tu možné vyplnit krátký sjednávací formulář.

V prvním kroku, přímo na hlavní stránce webu, stačí vyplnit žádanou částku, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

Formulář na stránkách www.pujcitdnes.cz je velmi jednoduchý a jeho vyplnění nezabere víc než pár minut.

Po vyplnění údajů, zaškrtnutí souhlasů s podmínkami o ochraně zpracování údajů a kliknutí na oranžové tlačítko „Peníze hned“ web automaticky přesměruje k další části formuláři.

Zde žadatel zadá přesné znění půjčky, tedy kolik chce půjčit a na jak dlouho chce splácet, kontaktní a osobní údaje, vloží číslo občanského průkazu, vyplní informace o měsíčních příjmech a výdajích a zadá, zda je či není v exekuci.

Posledním krokem je vyplnění čísla bankovního účtu, kam poskytovatel zašle žádané peníze. Poté stačí stisknout tlačítko „Odeslat“ a čekat, až se s ním poskytovatel spojí.

2. ON půjčka

Ani webové stránky www.onpujcka.cz neposkytují dostatek informací o pořizovaném nebankovním úvěru. Stejně jako PujcitDnes se řadí mezi Volsor půjčky s možností zažádat až o 20 000 Kč. K jejímu sjednání postačí vyplnit krátký formulář, dostupný přímo na hlavní stránce webu.

V prvním kroku žádosti o ON půjčku žadatel vyplní, kolik si chce půjčit a na jak dlouho, následně jméno, příjmení, e-mail a telefonní kontakt. Po souhlasu s podmínkami a stisknutím „Dále“ je automaticky přesměrován k další části.

Žádost o ON půjčku se v mnohém podobá žádosti o úvěr u PujcitDnes.

Další krok žádosti o ON půjčku probíhá stejně jako u výše zmíněné PujcitDnes. Vyplní se osobní a kontaktní údaje, informace o měsíčních příjmech a financích, vloží se bankovní úvěr a žádost se potvrdí odesláním.

3. Golden půjčka

I u další Volsor půjčky s názvem Golden půjčka je možné zažádat až o 20 000 Kč se splatností 1-30 dní. Dostupná je na webu www.goldenpujcka.cz. Proces sjednávání je stejný jako u předchozích úvěrů.

Golden půjčka se také řadí pod nebankovní úvěry spadající pod společnost Volsor, s.r.o.

Alternativy k Volsor půjčkám

Nebankovní úvěrový trh nabízí nespočet různých půjček, ať se jedná o úvěry krátkodobé, dlouhodobé, pro cizince, pro nezaměstnané, zadlužené apod.

Které z nebankovních společností, které úvěrové produkty nabízí, se vyznačují oblíbenými mikropůjčkami, jakými jsou právě Volsor půjčky? Čím se od Volsoru liší?

Následující část tohoto článku přináší tři alternativy k Volsor půjčkám.

1. Zaplo

U společnosti Zaplo je možné sjednat úvěr v rozmezí 1 000 Kč až 30 000 Kč, noví klienti sjednávající částku do 16 000 Kč mají jako Zaplo první půjčku zdarma. Zaplo se mimo jiné řadí mezi online půjčky do 15 minut na účet.

Úroky u Zaplo půjčky tedy začínají na 0 %, při dalším sjednání začínají na  279,83 %, RPSN se pak pohybuje od 1 141,2 %. Doba splatnosti je podobně jako u Volsor půjček krátkodobá, 7 až 30 dní. Formulář ke sjednání Zaplo půjčky je dostupný zde.

V případě Zaplo půjčky se jedná o nebankovní produkt, kde není nutné dokládat příjem, ovšem bezdlužnost klienta je pro sjednání důležitá. Registry dlužníků se prohlížejí, proto Zaplo není vhodné jako okamžitá půjčka pro zadlužené.

V ohledu k dlouhodobým úvěrům tato společnost nabízí ZaploNaSplátky. Zde je možné zažádat o půjčku v rozmezí 10 000-60 000 Kč s dobou splatnosti 3-24 měsíců. Úroková sazba začíná na 55,4 %, RPSN na 71,3 %.

O klasickou Zaplo půjčku i ZaploNaSplátky mohou žádat občané ČR starší 18 let, kteří nejsou zadluženi a vlastní běžný bankovní účet. Zaplo půjčky je možné splatit předčasně.

2. Kamali

Kamali se řadí mezi prověřené a bezpečné mikropůjčky. Stejně jako Zaplo nabízí první půjčku zdarma, v rámci které mohou noví zájemci zažádat o 1 000-15 000 Kč s dobou splatnosti 14 až 30 dní. Pokud ji klient splatí do 14 dnů, v případě splacení do 30 dní zaplatí 33 Kč za každou tisícikorunu.

Rychlý formulář ke sjednání půjčky od Kamali je k nalezení zde.

Při opakovaném žádání lze u Kamali půjčit až 20 000 Kč. Dobu splatnosti je v tomto případě možné prodloužit na 10 měsíců. Peníze se na bankovním účtu objeví již do 1 hodiny od schválení žádosti.

3. Via SMS

Jak název napovídá, Via SMS je nebankovní společností nabízející tzv. SMS půjčku. Stejně jako v předchozích dvou případech nabízí první půjčku zdarma, při níž lze zažádat o úvěr do výše 16 000 Kč. Při opakovaném sjednávání je možné sjednat půjčku až do 60 000 Kč. Via SMS je možné sjednat snadno a rychle přes tento formulář.

Doba splatnosti se u Via SMS půjčky pohybuje v rozmezí 1-30 dnů. Převod peněz probíhá ihned po schválení žádosti. Poté bude částka na účet připsána do několika minut.

Volsor půjčka – recenze, zkušenosti

I přes to, že se v případě Volsor půjček jedná o nedostatečně informovaných produktech, nejedná se o podvod a úvěrové srovnávače nebo recenzní weby nabízí hned několik zkušeností klientů, kteří s Volsor půjčkami mají zkušenosti.

Recenze na Volsor půjčky jsou vesměs pozitivní. Klienti považují za kladné stránky tohoto nebankovního produktu zejména rychlost, s jakou se na ně obrátili pracovníci, jenž s nimi probrali internetovou žádost. V mnoha případech ji schválili, pozitivem Volsor půjček je tedy i vysoká schvalovatelnost.

Klienti Volsor půjček si chválí zejména individuální přístup a možnost zažádat o půjčku i v případě zadlužení nebo odmítnutí žádosti o bankovní úvěr.

Faktem však zůstává, že na webových stránkách nejsou dostupné téměř žádné informace o Volsor produktech, žadatelé tak nemají možnost přečíst si podmínky nebo dohledat výši jednotlivých úroků.

Volsor kontakt

Telefonní spojení: 608 612 707

Adresa:
Volsor, s.r.o.
Na Příkopě 393
110 00 Praha

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.