mBank nabízí bonus až 1000 Kč za založení účtu

mKonto je běžný účet od mBank, který patří mezi nejoblíbenější finanční produkty na trhu. Založit ho lze z pohodlí domova a celý postup není vůbec složitý. Noví klienti, kteří si zařídí mKonto od dubna do června, mohou nyní po splnění podmínek získat bonus až 1 000 Kč. Jak si mKonto založit? Jaké podmínky je potřeba splnit pro získání bonusu?

mBank začala na tuzemském trhu působit v roce 2007 a stala se tak první internetovou bankou v Česku. Díky nulovým výdajům na nákladné pobočky mohla klientům nabídnout vedení účtu bez poplatků a výhodné úroky na spořících účtech. Výhodné podmínky nalákaly nové klienty a běžný účet mKonto nyní využívá již přes 600 000 lidí.

Vedení konta zdarma již dnes není nic mimořádného a výjimečné úroky musela mBank srazit dolů, i tak se však ve srovnání běžných účtů objevuje mKonto vysoko na žebříčcích popularity. V minulých letech získalo již mnohokrát certifikát Zlaté koruny za nejlepší bankovní účet. Letos skončilo v anketě na druhém místě, ihned za Equa Bank.

mBank rozdává novým klientům až 1 000 Kč odměnu za založení mKonta.
Mám zájem o bankovní účet bez poplatků >

mBank nabízí až 1000 Kč pro nové klienty

Založení mKonta není vůbec složité, zaslání online žádosti nezabere více než 5 minut. Není potřeba navštěvovat pobočku, ani volat na zákaznickou linku. Nyní je navíc možné získat na nové konto 1 000 Kč jako bonus. Akce se mohou zúčastnit ti, kteří uzavřou smlouvu o mKontu v čase od 1. dubna do 30. června 2021.

Pro získání bonusu je však nutné splnit dvě jednoduché podmínky, za splnění každé z nich mají klienti nárok na 500 Kč:

  1. do 15 dnů od otevření účtu je nutné stáhnout si mobilní aplikaci mBank do svého telefonu a s účtem ji spárovat
  2. do 45 dnů od otevření účtu provést alespoň 5 plateb kartou

Platbu kartou lze provést také skrze Google Pay, Apple Pay, Fitbit pay nebo Garmin pay.

Odměna se na nové mKonto připíše nejpozději do 60 dnů po splnění podmínek.

Založit mKonto lze velmi snadno z pohodlí domova.

Jak si mKonto založit?

Pro získání odměny v hodnotě 1 000 Kč je nutné si konto založit v období od 1. dubna do 30. června 2021. Ti, co již mají konto u jiné banky, si mohou nový bankovní účet u mBank založit online z pohodlí domova. Založit si mKonto je možné na tomto odkazu.

Mimo online sjednání je klientům dostupná také mLinka na čísle 222 111 999. Ti, kteří preferují osobní kontakt, mohou také navštívit jednu z několika poboček mBank.

Po splnění jednoduchých podmínek je momentálně u mBank možné získat až 1 000 Kč na nové konto.
Chci získat finanční odměnu >

Zdaleka nejednodušší je však založení konta online bez zbytečného chození na pobočku. Po vyplnění krátkého formuláře na webu www.mBank.cz je žádost hotová a stačí již jen zaslat e-mailem kopii dvou dokladů totožnosti – občanského či řidičského průkazu, cestovního pasu nebo rodného listu.

Nakonec banka zašle přihlašovací údaje do internetového bankovnictví a nové mKonto je klientovi zpřístupněno, do 10 dní dorazí do schránky také debetní karta. Pro získání bonusu však klienti nesmí zapomenout nainstalovat mobilní aplikaci.

Výhody a nevýhody mKonta

Jak již bylo řečeno, mBank přišla před lety s revolučním kontem bez poplatků za vedení. I dnes je vedení mKonta zdarma, stejně jako jeho založení a další platby. Jediné poplatky, se kterými se uživatelé na mKontu potkají, jsou platby za odchozí a příchozí platby ze zahraničí. Zdarma bohužel není ani výběr z bankomatů pod 1 500 Kč.

Výběry z bankomatů patří dle recenzí mezi nejvýraznější nevýhodu mKonta. mBank totiž nemá své vlastní bankomaty, klienti sice mohou vybrat peníze ze kteréhokoliv jiného, ovšem za poplatek 29 Kč. Pokud si však vyberou více než 1 500 Kč, neplatí se nic.

Naopak velmi přínosné je tzv. mSpoření, v rámci kterého si mohou uživatelé zdarma vytvořit až 8 cílů, na které si mohou šetřit jednoduše v mobilní aplikaci. Vedení spořících účtů je zdarma a každý cíl se úročí sazbou 0,9 %.

Cíle spoření se dají libovolně pojmenovat. Na výběr jsou hned tři metody spoření a každý si tak může vybrat takovou, která je mu nejbližší:

  • procento z platby
  • fixní částka z platby
  • zaokrouhlení částky

Přesuny peněz z běžného účtu na spořící a opačným směrem jsou samozřejmě zdarma, peníze se z účtu na účet přepíšou ihned.

Ke každému mKontu lze zdarma požádat o mKartu Svět MasterCard nebo Visa.

Další produkty od mBank

Spořit si u mBank lze také prostřednictvím účtu eMax plus, na kterém je však úrokové sazba mnohem nižší, a to 0,01 %. Daný není minimální vklad ani výpovědní lhůta.

mBank poskytuje mimo spořících a běžných účtů také mnoho dalších finančních produktů. O většinu z nich lze snadno požádat online, výjimkou je pouze sjednání hypotéky, pro které se musí na pobočku. V nabídce mBank klienti naleznou:

U mBank je možné zažádat o bezúročnou půjčku s maximálním RPSN od 3,81 %. Podobně jako některé nebankovní společnosti tak nabízí mBank první půjčku zdarma. Čerpat lze půjčku od 10 do 40 tisíc Kč s dobou splatnosti 1 nebo 2 roky.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.