Citibank – pobočky, kontakt

V České republice nabízí Citibank své služby od roku 1991. Citibank je bankovní institucí a je součásti finanční skupiny Citigroup. Citigroup byla založena roku 1812 jako City Bank of New York. V současnosti má pobočky po celém světě ve více než 160 zemích.

Citibank nabízí finanční produkty a služby středně velkým a velkým firmám, vládám a dalším institucím. V roce 2016 převzala retailové (osobní) bankovnictví Citibanky společnost Raiffeisenbank.

Mezi nabízené produkty patří: firemní běžné bankovnictví, úvěrové produkty, cestovní a úrazové pojištění, korporátní a investiční bankovnictví, cenné papíry a transakční služby. Svými produkty se zaměřuje především na střední a velké firmy.

Citibank běžný účet

Tento běžný bankovní účet pro středně velkou a velkou firmu lze sjednat prostřednictvím online formuláře, přes zákaznickou linku, na pobočce či přes osobního bankéře. Pro jednotlivce Citibank běžný účet nenabízí.

Pro společnosti nabízí vedení běžných účtů jak v české měně, tak ve všech obvyklých zahraničních měnách. Běžný účet je možné otevřít na kterémkoli obchodním zastoupení Citibank nebo prostřednictvím osobního bankéře.

Citibank nabízí u běžného bankovního účtu také individuálního poradce při řešení každodenních dotazů nejen v oblasti běžných účtů, elektronické bankovnictví CitiDirect a výpisy z účtu na email zdarma. Běžný účet u Citibank zahrnuje úročení s připisováním úroku na konci měsíce. Pro zřízení běžného účtu není požadován minimální zůstatek

Internetové bankovnictví nabízí import a export dat přímo do klientova účetního systému

Citibank půjčky

Společnost Citibank v současné době již neposkytuje spotřebitelské úvěry jednotlivcům. Oblast osobních půjček byla převedena na Raiffeisenbank.

Hypotéky u Citibank

Společnost Citibank nenabízí možnost hypotéky.

Citibank refinancování

Citibank v současné době nenabízí refinancování půjček jednotlivců.

Konsolidace u Citibank

Konsolidace půjček u Citibank v současnosti není možná. Citibank převedla osobní bankovnictví bance Raiffeisenbank.

Citibank kontokorent

Zažádat o kontokorent u Citibank není možné. Kontokorent Citibank v současné době nenabízí.

O společnosti Citibank

Citibank funguje v České republice od roku 1991. Je bankovní institucí s korporátním zacílením a součásti velké světové finanční skupiny Citigroup.

Citigroup byla založena roku 1812 jako City Bank of New York. Citibank nabízela dříve retailové (osobní) bankovnictví, finanční produkty a služby středně velkým a velkým firmám, vládám a dalším institucím, avšak roce 2016 převzala kompletně retailové bankovnictví Citibank společnost Raiffeisenbank. Firemní strategie se tak výrazně změnila. Tuto změnu ohlásila v roce 2014 plánovanou novou firemní strategií. V současné době Citigroup působí ve více než 160 zemích světa a spravuje více než 200 milionů účtů.

Po převedení retailového bankovnictví se zabývá už jen úvěrovými produkty, investováním s cennými papíry, osobním poradenstvím a službami wealth managementu. V roce 2018 Citibank zvítězila v soutěži časopisu Euromoney o nejlepší banku v oblasti platebního styku a řízení hotovosti. Také získala ocenění Nejlepší investiční banka ve střední a východní Evropě a Nejlepší banka pro transakční služby ve střední a východní Evropě. 

Kontakt

www.citibank.cz 
smeservis@citi.com
233 062 330
233 061 530 (linka pro zákazníky bez běžného účtu u Citibank)
233 061 122 (linka pro platební karty VISA)
233 061 133 (linka pro aktivaci platebních karet VISA)

Pobočka Praha
Bucharova 2641/14
158 02 Praha 5

Pobočka Ostrava
Nádražní 11
700 39 Ostrava

Pobočka Brno
Brno Business Park
Londýnské náměstí 886/4
639 00 Brno – Štýřice

Pro vnitrostátní platební transakce je kód banky 2600.
Pro mezinárodní platební transakce je kód SWIFT/BIC CITICZPX.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.